Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...71727374757677...87
Dolů
Téma: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky
#27645
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 9 rok  
Další věc kterou jsem pochopil je že ,vlastně tím že se vztekám ze sebe ten vztek dostávám , čili to místo ovztekávám, a tím na tu zarytou stopu začínám být imuní i vlastně alergický , když s spětně podívám na to co ta stopa ve mě vyvolává vlastně za praštěný reakce.....
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27646
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 9 rok  
Ta stopa mě vlastně taky sere, vlastně jsem si uvědomil že to muže působyt jako schizofrnie, protože valstně něco odpustím a pak to znova vyčítám, ale narozdíl od schizofrenie to nejsou hlasy ale obrazové vzpomínky které se mi někdy vrací, a kdiž se koukám nato čili si to přhrávám mě začnou rozčilovat a říkám si jak jsem mohl někomu dovolit i kdiž jsem nemocný semnou takhle jdnat, a tak mě chytn vztek kdiž si uvědomím jak daleko sem od toho místa kde jsem byl než jsem potkal ?????
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27668
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 9 rok  
Právě jsem nachital toho co to dělá Je to horafín a píchal mi ten univrsál prstíkm v metru. je to tisíc procent prtože sem si toho všiml, mám pěknj vztek ale protože ho mám rád tak bych poprosil někoho at mu vysvětlí co udělal. Jinak princezně koloběžce se omlouvám a také hrubertovi.
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27669
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 9 rok  
J to teda trošku bolestivý a bolí mě hlava , ale já mu to řict nechc protože bych ho stratil.
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27670
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 9 rok  
Já nevim jestli to trošku nemůže trhat mozek a jestli my to nemůže skřípnout nervy.
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27673
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 9 rok  
Nejhorší je že lidi sou tak blbý že vsazujou o čem nic nevědi, já musim zopakovat že ten sloní universál patří do ruky a né do mozku , jestli někdo čet froida...
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27674
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 9 rok  
Jsou tak nacpaný vědomostma , a ve skutčnosi jsou mnohm větší , tohle neí správná velikost j umislně zmenšný tak aby se dal číst a otáčet v ruce. já sám nchápu jak je napojenj na můj mozek ale domnívám se že ty universály co mám v hlavě jso k čtení toho co mám v ruce... jinak těch universálu mám asi pět schovanejch, jinak jstli to chcete rozebýrat bz mě tak aby vás to nezabylo, jsou extra nahuštěný ale jenom moje rukavice ho udrží....
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27675
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 9 rok  
Jinak moj výbava, dvě pletačky ,deset prstnů, dset upínáků... a nrozepínal bych ty upínáky pamatuju si že maj pojistku ale nvim jakou...
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27686
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 9 rok  
Už dávo jsem přemejšll o tom nchat si zahltit mozk al já nsmim protož by jsm tí přišli o všechno a to přci nsmíme rxskovat to radši přetrpim bolest kterou mi lidi způsobujou jn proto aby mohl díky tomu pomoct ostatním..
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27707
Re: Re:Můj muž je alkoholik Před 9 rok  
zkouška
salanskas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...71727374757677...87
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter