Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...77787980818283...87
Dolů
Téma: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky
#28020
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
Já sem vlastně zavražděnej jen tak protože někdo řek že když máš oči takhle tak si zlej.... Dělaj z vás zrůdu a vy nevíte proč nevíte za co trpíte a čim jste si to zasloužil. jestli má někdo potřebu mstít se tak at se mstí mě , moje rodina odnášela celej život nesmyslný utoky, trestali je jen proto že se mě zastávali a bránili mě, štvali nás proti sobě huntovali a přitom neměli důvod a důkaz toho co tvrdili..
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28021
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
Celej žiot sem si řikal bud tvrdej chlap a bojuj a bojoval sem i když my většina házela klacky pod nohy, někdy sem si řikal nemá to cenu a znova sem vztal a veřil že přijde něco lepšího , a pak přišla rána od okolí a já si sed a vzpamatovával se , a znova a znova a znova... tet opět hledám výru a naštěstí mám práci a lidi který mám rád a snad zase dostanu sílu jít dál a bojovat s tim co mě potkává..
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28022
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
Nejvíc mě bolí když vydim dva lidi který se mylujou , a řikám si proč já a proč pro mě nikdo neni, skoušim to ale ale těžce narážim většinou je to odmýtnutí, výte obejmout někoho a cejtit lidský teplo je něco krásnýho , zapamatujte si že je to něco čeho by si lidi měli vážit ... svět je krutej a to co se děje za za šílenosti jakože trpěj děti , vraždí se, krade, lže ,týrá se atd skoro přehlušuje to pozitivní.....
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28023
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
Já sem romantik a mám v sobě něhu a ta strašně trpí tim co schytávám a procházím, hodně za to asi muže samota a moje vada hledám al pořád nic....
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28024
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
TRYFINGER napsal:
..."když máš oči takhle, tak si zlej.... Dělaj z vás zrůdu"...

Trifi,
vyskúšaj si letný *Univerzál = zrkadlovky = okuliare/brýle* ako James Bond alias agent 007.

(Možno Ti *TO* zlepší náladu a nazeranie na svet...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28025
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
po mejch snech celej život jen lidi šlapali a smáli se a já to skoušel znoa a znova a věřil sem někde na světě je spravedlnost i pro mě, ale nebyla i když sem sem řval a dával to na jevo nikdo to neviděl , a všichni mě odkopávali sráželi a odstranovali si mě z cesty přimo mě separoali vyčlenili a obvinovaly . no a tak sem si některý cíle dával sám a potají si je plnil, pomoc druhým mě naplnovala protože mě naplnovala pocitem že někomu dávám dobro pomáhám , a žikal sem si sem dobrej a za něco stojim spojovat lidi kterejm bylo ublíženo mě naplnovalo pocitem že nejsem to co se o mě tvrdí ... Dával sem tím najevo že nejsem na straně kterou my přisoudili.... uakzoval sem tim že je ve mě dobro .. psychologie je nástroj jak pomoci těm kterým bylo ublíženo i sobě....
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28026
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
taky sem díky psychologii chtěl přijít na to proč jsou někteří takoví jaký jsou,chtěl jsem pochopit proč já tak trpym proč mě okolí vnímá tak jak mě vnímá, chtěl jsem se umět bránit tomu co do mě lidi perou . pomohla my odůvodnovat to co mě zranuje abych se nezcvok ... doktoři na mě srali a tak sem se rozhod že se ze všeho dostanu sám když my nikdo nevěří...
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28027
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
kvůli tomu co mám neustále v ruce mě oddělávali protože to chtěli jen kvůli penězům a nebo proto aby to zneužil... Já sem věděl že chci aby to sloužilo dobru a těm kteří trpí.... a proto nikomu nic nedávám .....
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28028
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
kdybych někomu dal boha a on ho rozebral mohlo by to mít nedozírný následky a tahle huntovačky by pokračovali...
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28033
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
chci se zeptat paní hrbcoví co pak ste my to to dala za gesto???? Doufám že až to odnesu pani psychiatryčce že to vysětlíte!!!!
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...77787980818283...87
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter