Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: 1 rok VÍTĚZSTVÍ (můj osobní boj)
#14596
1 rok VÍTĚZSTVÍ (můj osobní boj) Před 10 rok, 7 měsíce  
Krásný den všem abstinentům,

chtěla bych se vám tady svěrit a zároveň poděkovat i za tento server.

Dnes je pro mě výjimečný den, neboť je to přesně rok, co jsem se naposledy napila jedu a ta cesta, ten vývoj je naprosto s ničím nesrovnatelný. Prošla jsem si svým osobním peklem ale posílilo mě to a díky Bohu a své rodině jsem přežila a pomalu ze začla zvedat ze dna, díky i mé terapeutce, nechtěnému vpadnutí do Bohnic a vidění škaredé reality (nebyla jsem na léčení), knihách, motivačním videiím a především tvrdé práce sama na sobe.

Je krásné mít v sobě pokoru, lásku, vděčnost, sílu a vědět, že se můžu na sebe už spolehnout, konfrontování sebe sama s minulostí je občas někdy těžké, ale vím kdo jsem a za svou minulost se nestydím, naopak, díky ní jsem to co jsem teď. A já jsem především bojovala a dokázala se poprat s tímto démonem. Už nikdy si nedám kapku alkoholu, vím to. Chci žít dobrý život. Všem přeji sílu a věřte, že i když se občas nedaří tak vždy budete na správné cestě - protože NEPIJETE.

Děkuji za přečtení a krásný den všem abstinujícím bojovníkům.

Vítězství je v hlavě!

Jestli umite anglicky, tahle pisen je trefna a krasne ztvarneny klip zaroven
www.youtube.com/watch?v=WbN0nX61rIs
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 06/08/2013 20:39 Provedl: Jessie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14598
Re: 1 rok VÍTĚZSTVÍ (můj osobní boj) Před 10 rok, 7 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14599
Re: 1 rok VÍTĚZSTVÍ (můj osobní boj) Před 10 rok, 7 měsíce  
Děkuji Renato! Hodně stěstí i tobě!
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14600
Re: 1 rok VÍTĚZSTVÍ (můj osobní boj) Před 10 rok, 7 měsíce  
Upřímné blahopřání, vydrž!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14601
Re: 1 rok VÍTĚZSTVÍ (můj osobní boj) Před 10 rok, 7 měsíce  
Jess, moc gratuluji. Z tohoto serveru se já osobně nejvíc ztotožňuju s Tebou, přijde mi, že prožíváme hodně podobně, máme stejný průběh abstinence a nalezení sebedůvěry. Úplně vím, co tím myslíš a jak to cítíš. Gratuluju a já jsem si jistá, že jsme to vzaly za správný konec.

Já mám "teprve" 9 měsíců, ale přijde mi to už tak přirozené, jak kdyby to snad ani jinak nebylo. Ale z alkoholu mám velký respekt a až strach, je to pro mě to samé jako stříkačka s fetem, nebezpečná věc, tak to vnímám já. Ale nevadí mi, že pijí ostatní, jen vím, že pro mě je to strašně nebezpečná věc.

Ale nemyslím na to moc často, s alkoholem téměř nepřijdu ve svém okolí do styku, většinu času jako by ani neexistoval....už s tím prostě nebojuju, už to, že nepiju je přirozené jako dýchat.
Natálie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14602
Re: 1 rok VÍTĚZSTVÍ (můj osobní boj) Před 10 rok, 7 měsíce  
Natálko díky moc a velmi gratuluji, 9 měsíců je skvělé, nedávno si to pamatuji jak jsem se dívala na tu číslovku a bomba, jen tak dál a zcela ti rozumím s tím strachem, mám velký strach taky, je to pro mě něco jako právě ta jehla s fetem a to jsem drogy nezkusila nikdy protoze podvědomě jsem věděla, že když si jednou dám už pojedu..aspoň tohle jsem ustála a musím přiznat že jsem měla hodně nabídek na vyzkoušení z různých míst..

Vyselektovala jsem lidi, kteri piji protoze ted je sezona zahradek a piva a ja to nedavam, myslela jsem ze mi to nebude vadit ale vadi, nic mi to neprinasi, nesouvisi to se strachem ze bych si snad dala, nemam craving uz davno a alkohol je pro me neutralni tabu, ale me to proste nebavi koukat na lidi jak chlastaji, od zakladu jse zmenila svuj styl zivota, ziji zdrave, sportuji, neni to extrem, spis bych rekla ze jsem se vratila do doby jaka jsem byvala jen ze si nedam alkohol a s tim souvisi i jiny okruh lidi ktery si postupne buduju jestli mi rozumis, a musim rici ze tento rok jsem zamerne spise introvertnejsi, ze zacatku jsem nikam moc nechodila a venuji se sobe, ted me alkohol nevadi ale smrdi mi hrozne a obcas mam flashbacky treba s mostem takze nepiju ani radoby vypadajici veci Vinea, Kumbucha, ruzne mosty, nealko pivo jsem si vylozene zakazala to je taky tabu (kdysi me to rozjelo zpet), a prave ty zahradky a chlastajici pivari - mlady lidi,zensky,,je jich spoustu to nemusim, uvidim jak se to bude vyvijet dal ale vyhovuji mi lide kteri temer nepiji a zamerne je vyhledavam, navic jsem nekuracka a do hospod chodim nerada

Hodne zdaru a je mile ze se se mnou ztotoznujes, myslim ze jsme i v podobnem veku myslim do 35, nemylim-li se a prozradis?
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 06/08/2013 21:35 Provedl: Jessie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14603
Re: 1 rok VÍTĚZSTVÍ (můj osobní boj) Před 10 rok, 7 měsíce  
Jess, já ty zahrádky a hospody obecně nemusela nikdy, ač nejsem vyloženě introvert, tak mám obecně velkou potřebu takového toho svého klidu, cítím se tak nějak harmoničtěji když mám hodně času jen pro sebe, takže nějaké sezení někde mi nechybí. Ostatně já i pila jen sama. Mošt ani nealko pivo jsem neměla, pivo mi nechutná a mošt si tedy radši dávat nebudu, když říkáš, že to háže takové flashe:))
Mimochodem taky mám odjakživa strašný strach z drog, nikdy jsem žádné neměla, nějak podvědomě cítím, že by to byl u mě průšvih.

A máš pravdu, je mi 34, svobodná, bezdětná:)
Natálie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14604
Re: 1 rok VÍTĚZSTVÍ (můj osobní boj) Před 10 rok, 7 měsíce  
Jo a jsem taky nekuřačka, zakouřené prostředí a kuřáci mi hodně vadí.
Natálie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14605
Re: 1 rok VÍTĚZSTVÍ (můj osobní boj) Před 10 rok, 7 měsíce  
vidis, taky to tedy mame podobne, nemas zajem o osobnejsi kontakt? Hledala jsem kdysi nekoho v Praze na popovidani, nebo do cajovny ci na prochajdu, nekoho kdo rozumi tomu a taky si tim prosel, me je 32, svobodna, bezdetna..
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14606
Re: 1 rok VÍTĚZSTVÍ (můj osobní boj) Před 10 rok, 7 měsíce  
Ahoj holky..Na hájích pořádáme sraz AA. Je to Jižní město Háje, Kostel matky Terezi. Kontakt 606422248 Petr, bereme to ne jako o Bohu, ale spís pokec o preblemech, jsme tam nepijící (nekdo se nekdy napije) a probíráme osobní problém, takže to není jako opravdové sezení AA.Jsou tam fajn lidi,zeny, muzi všech věků někdy mín nekdy více dáme kafe, caj...Je to na vás, s pozdravem Petr AA alkoholik
Petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter