Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Abstinující alkoholik a sex
#15103
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 7 měsíce  
Pipi, klidně můžeš jít i na AA skupinu s přítelem, pochopíš víc, co je to alkoholismus.Nějak si nemůžeš zvyknout žít se střízlivým člověkem.Na Al-anon se neboj, proč?Přítel se jistě propíjel se stavu alkoholika léta, a nyní bys chtěla hned a honem vše OK, fakt to chce ještě čas, vydržet, zvyknout si na nový život, oba dva.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15104
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 7 měsíce  
Ahoj Libo, jj, mas urcite pravdu, mame lepsi a horsi dny, zmatene a jasnejsi dny, a clovek tu nic neuspecha.. ale zpet k prispevku, nastesti sex dosud nebyl abstinenci narusen, prala bych to same vsem, ale kazdy jsme individualni a kazdeho potreba zavisi od prostoru, jaky potrebuje on sam.. vsem hezky den!
pipina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15206
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 7 měsíce  
To je v neporadku stale psychika, s alkoholem to nesouvisi.
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15220
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 7 měsíce  
Pil jsem, protože jsem měl nemocné emoce. Prožíval jsem šílenství, když jsem věděl jak mi chlast ubližuje a přece jsem si dal další skleničku..po které následovala další a další...
Celý můj problém souvisí s alkoholem! Kdybych zapochyboval...piju dál!
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15391
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 7 měsíce  
Ano, ja i pritel uz vime, ze jsou to nemocne emoce... Standy bych se rada zeptala, zda, nebo spise jak se mu to podarilo v sobe vyresit... pritel je na 1. kroku v AA, ted mu 'slibuji', ze bude jeste hur.. nez bude lip... zda to vydrzi nas vztah, netusim.. nevim, jak mu s jeho nemocnymi emocemi pomoci...
pipina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15392
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 7 měsíce  
Pii, když bude přítel důsledně chodit na AA, dokáže své emoce zvládnout, uzdravit.Podrž ho, aby on vydržel.Pak bude dobře.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15395
Re: Abstinující alkoholik Před 10 rok, 6 měsíce  
Budu se snazit, dekuju Libo, a preji hezky vecer.
pipina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15398
Re: Abstinující alkoholik Před 10 rok, 6 měsíce  
Hodně vám oběma pomůže, když i ty budeš číst Modrou knihu, je to poučné i zajímavé, také pochopíš něco o naší nemoci, což je pro něho důležité.AA pořádají různé akce, jeď tam s ním poznáš lidi, budeš se divit, jak jsou spokojení, jak z nich září radost, síla....což čeká i vás.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15400
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 6 měsíce  
Ahojky. Uzdravit emoce umí jen jedno. Nesobecká, čistá LÁSKA!! Pokud ji umíš dát. Super. Víc partnerovi nepomůžeš. V modré knize je jasný popis toho co má dělat. Stačí se toho držet a snažit se. Odpověď na otázku zní. Naštěstí jsem to neřešil. Dělal jsem to podle návodu těch kteří se tak uzdravili. Pak jsem našel i sám sebe. Vlastní zdravé emoce. Schopnost milovat sám sebe a ostatní. Čím větší úsilí věnuje tvůj přítel 12krokům, tím dřív se změní jeho myšlení a bude uzdravený.
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15409
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 6 měsíce  
Ahoj, teď jsem narazil na touto tému a musím říct, že podle mě ten může (ale nemusí) byt spojený s abstinenci. Ono je to tak, že když zavisláka odřezete od "esence" tak to způsobi problémy (můžu řict za sebe, jsem závislak - na hudbě, když se stávalo že jsem nemohl poslouchat hudbu tak minimalně 10-12h denně tak se mi nic nelibilo, na nic jsem neměl chut - dokonce ani na pivo, atd atd - btw, pěkný případ pro psychologa).
Chápu teda, že abstinence u alkoholika (pokud byl alkoholik, protože v uvodním přispěvku to tam vyloženě neni) může způsobit takovou "nechuť" k věcem které člověka předtím bavili a dělali mu radost. Asi by to mělo zmiznout po nějakem času, aspoň tak si myslím. Abych si za to vložil ruku do ohně bych musel udělát zkoušku na sobě. Bez hudby ale 3 měsice nevydržím. Asi bych začal kousat všechny lidi dokola...
Opilec
Opilec != alkoholik
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Č.T. Narozeniny: 04/11
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Rozdíl mezi alkoholikem a opilcem je v tom, že alkoholik by chtěl přestat pit kdyby mohl - opilec by mohl přestat pit kdyby chtěl.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter