Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...11
Dolů
Téma: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI!
#30946
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
To je OK. Ono si ten tvůj příběh přečetla spousta lidí, určitě se z toho poučili
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30947
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Vladimíre, věřím, že Tě to zamrzí. Leč Líba uznává jen svou pravdu a své názory. Přečti si tady její komentáře a dáš mi za pravdu.Není to nic proti paní Líbě, ale ve svých názorech je urputná.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30948
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Dekuji za odpoved,jsem rad,ze jste mne rekl ,jak mne vnimate .Je to pro mne take dulezite.Ja dnes s odstupem casu,co se neopijim ,mam dnes ten nazor ,ze alkohol neni tim hlavnim nepritelem,ale tim nepritelem je muj zpusob zivota,to co jsem si do zivota prinesl.Jsou to moje pocity-aby jsem mel super pocity ,kterych se mne v zivote nedostavalo,jsem nasel alkohol.Mohlo to byt ale cokoli jineho.Je mne 57 let.Zacal jsem se opijet asi od 17.let.Neznal jsem jine drogy,tak moje pocity menil alkohol.Dnes po 17.letech kdy se neopijim a ziji se svymi pocity bez jakychkoliv drog a moje pocity nejsou jen Ty super.Mohu sahnout klidne po jine droze,aby moje pocity byly super.Chci timto hlavne sdelit a predat poselstvi dal,chci jen rici ,ze dnes po 17.letech vim,ze za mym opijeni se staly moje pocity,muj STRACH,moje sebevedomi,moje neucta k sobe sama.Jsem si vedom,ze muj zivot velice rychle utika a nechci si nechat to co vim pro sebe.Jsou tady miliony lidi zavislych na alkoholu,tvrdych drogach,geambleri a podobne ,s nimi se vezou jejich rodiny,manzelky,manzele,pratele,pribuzni,deti.Chovam se tak,jak to vnitrne citim.Vim,ze mohu byt s vymi zkusenostmi napomocen lidem,kteri si o pomoc rikaji.Mam 20.letou negativni zkusenost z meho 20.leteho se opijeni,kdy jsem nevedel a neznal jinou cestu.Az psychicky pad ,kdy uz jsem to psychicky nedaval a chtel to skoncit ,mne ukazal jinou cestu.Stalo za to,tou cestou jit,cestou lecebny,AA,viry .Aby jsem dal mohl zit,musim jit cestou pomoci.To ma pro mne smysl.Je to stale podezrele?Ne,nezlobimm se ,jen chci rici ,ze najsem ten,kdo ma vzdy PRAVDU.
Vladimir
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30949
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Vladimir napsal:
Nabizel jsem zde lidem pomoc,zavislym na alkoholu a od .....Liby jsem se sice az po roce ,dozvedel,ze moje pomoc je podezrela.Nevim,jaky duvod mela Liba k tomu ,aby tohle napsala.Ale kazdy mame svoji PRAVDU,svoje zkusenosti.Chceme pomahat a predavat dal to co sami vime o alkoholu .Byl jsem zavisly 20let a ucim se byt strizlivy uz 17 let.No a je podezrele,ze jsem nabizel pomoc jinym,tak to mne dostalo.

Líba je starší (starší jsem napsal, protože stará by bylo moc hnusný) zapšklá ženská, která má asi obavy, že byste jí mohl zlanařit její ovečky. . Tady se dobré mezilidské vztahy moc nepěstují mezi těmi abstinujícími alkoholiky je velká nevraživost jak jsem si všiml.
Jája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30950
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Dekuji za prispevek.Ono je dobre znat I nazor druheho.Ja se na pani Libu nezlobim,protoze jeji PRAVDA je jeji PRAVDOU.A ja se ji take musim naucit respektovat.Jsme tady na jedne lodi ,kdokoli muze na lod nastoupit .
Vladimir
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30952
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
To je v pohode.Myslim si,ze nemuze byt vsechno vzdy ruzove.To,ze se k sobe zde lide nechovaji nekdy pekne neni problem jen techto stranek,setkavame se s tim I jinde.Myslim si,ze pro nas je dulezite najit zde pro sebe pomoc a zkusit cist zkusenosti jinych lidi,zavislych na alkoholu.Dulezite je,ze jsem si svuj problem uvedomil a chci s tim neco delat.To je prvni krok.A jit dal a dal a mit radost za kazdy den,kdy jsem se neopil.
Vladimir
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30954
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Vladimir napsal:
To je v pohode.Myslim si,ze nemuze byt vsechno vzdy ruzove.To,ze se k sobe zde lide nechovaji nekdy pekne neni problem jen techto stranek,setkavame se s tim I jinde.Myslim si,ze pro nas je dulezite najit zde pro sebe pomoc a zkusit cist zkusenosti jinych lidi,zavislych na alkoholu.Dulezite je,ze jsem si svuj problem uvedomil a chci s tim neco delat.To je prvni krok.A jit dal a dal a mit radost za kazdy den,kdy jsem se neopil.

A to já si teď dám trochu whisky, proč by ne
Jájapapája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30956
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Boze,jak hluboko jsem klesl-Boze jak vysoko jsem se vznesl-Vasi svobodu muzete opet ziskat zpatky,nemusite byt otroky zavislosti ,pokud nechcete.Nebudte se svoji zavislosti sami,pokud jste se rozhodli zit jinak.Opet Vam nabizim svoji pomoc,pokud si o ni reknete.
Vladimir-20let jsem byl otrokem alkoholu
Vladimir-17 let jsem svobodny clovek
Ukazi Vam cestu.
Proc?
Protoze VAM CHCI POMOCI
Piste na muj e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Vladimir
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30957
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Vladimir napsal:
Boze,jak hluboko jsem klesl-Boze jak vysoko jsem se vznesl-Vasi svobodu muzete opet ziskat zpatky,nemusite byt otroky zavislosti ,pokud nechcete.Nebudte se svoji zavislosti sami,pokud jste se rozhodli zit jinak.Opet Vam nabizim svoji pomoc,pokud si o ni reknete.
Vladimir-20let jsem byl otrokem alkoholu
Vladimir-17 let jsem svobodny clovek
Ukazi Vam cestu.
Proc?
Protoze VAM CHCI POMOCI
Piste na muj e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Já nejsem závislý, litr whisky tu mám už rok (od mých loňských narozenin) a upito mám ani ne 3/4 lahve. Jsem konzument. Piji pivo, víno, ale s mírou, někdy i s Mírou
Jájapapája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30958
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Tak ste proprali Libu, Jája je taky křupan co nemá problém s alkoholem, stačí si počíst jiné příspěvky, diskuze a pak tu máme ještě tazmánské čerty- doporučuji konverzaci a další různé psychicky narušené osobnosti včetně mně... no hodně zdaru Vláďo a nenech sa otrávit

Já mám svůj systém a funguje, ale občas si počtu aj o jiných věcech.

A jsem zatvrzelý ateista takže spolu by nám to asik tolik nefungovalo. Ale to neva.

Pěkný večer
mno

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...11
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter