Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...11
Dolů
Téma: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI!
#30998
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Liba napsal:
Jájo, proč jsi na této diskuzi?

Líbo,

proto, že je TERAPEUT v nejmenované léčebně -> profideformace.
Sám se pochlubil - pašák!


(Neumí se vypnout nebo nezná svou míru, t.j. kdy je těch informací přes a mozek namísto uber a zastav, vypni a relaxuj velí zaber - přidej, ať jsi v obraze.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31013
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Jen jestli jen nemachruje, nějak se mně na terapeuta nezdává.Nemá na něj.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31030
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Narodil jsem se a zacal v nimat a prvni pocit,byla to laska moji maminky ke mne.
Moje maminka byla mym otcem,babickou,dedeckem,kamaradem,pritelem.Snazil jsem se jit v jejich stopach.Darilo se mne to okamziku,kdy do meho zivota vstoupil alcohol.
Mel nademnou obrovskou moc a nicil 20 let to,co mne ucila maminka.
Maminko milovana ,odpust mne ,ze jsem Te ublizoval psychicky moji alkoholickou zavislosti.Moc jsem Te miloval a miluji nadale I kdyz jsi musela ze sveta odejit .
Maminko,Ty vis ,ze jsem se zmenil,uz 17 let nepiji alcohol a neopijim se.Nemohu vratit zivot zpatky a je mne velice lito,ze jsem Ti nemohl vracet ,to co jsi mne ucila.I kdyz jsem Ti jako alkoholik miloval,zpusoboval jsem Ti psychickou bolest.
Odpust mne maminko .
Mohu jit a zit dal a zkusit zmenit to co zmenit mohu .
Vladimir

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31033
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Neřeš minulost, tu nezměníš!Můžeš měnit současnost, budoucnost.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31040
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Liba napsal:
Neřeš minulost, tu nezměníš!Můžeš měnit současnost, budoucnost.

Pani Libo,dekuji Vam za Vas nazor.
Moje prispevky zde pisi proto,aby tem co jsou na zacatku pomohli pochopit zavislost a zkusili se ji postavit.
Pisi svoje zkusenosti,to co jsem ja prozil a jak se snazim zit dal.
Zavislost se netyka jenom mne,tyka se rodiny,lidi kteri mne naji rady a kterym moje zavislost ublizila.
Skoncit se zavislosti znamenalo pro mne urcity proces,novou cestu.
Aby jsem mohl dal zit sam se sebou a neztratit lidi,kterym moje zavislost ublizovala ,musel jsem se jim omluvit a zacit davit doporadku pripadne skody na vsem ,kde vznikly.
Je to moje cesta a kazdy ma pravo jit cestou ,kterou si sam zvoli.Zavislost mne provazi dal mym zivotem a ja se musim naucit rozpoznat ,kdy prichazi.
Ti,co jsou na zacatku potrebuji vedet,ze cesta existuje ,ale kazdy z nas potrebuje individualni pristup.
Nase zivoty nejsou stejne,jsou si jen podobne.To co pomuze mne,druhemu muze ublizit.
Preji pekny den pani Libo
Vladimir-Londyn
Vladimir

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31062
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Zaskočilo mně tolik stejných příspěvků, vypadá to jako reklama na nějakou firmu.Setkala jsem se už s několika podvodníky, co ví, jak je lehké zneužít nemocné alkoholiky, nabízejí zázračné metody vyléčení, a vím, jak jsou alkoholici oslabení, nešťastní, zoufale hledají pomoc,lehce uvěří.Kšeft je kšeft, lidé končí ještě hůř, než když se svěřili do zázračných rukou odborníků z anonymních diskuzí.Doufám, že Vladimír to myslí upřímně.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31064
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Liba napsal:
Zaskočilo mně tolik stejných příspěvků, vypadá to jako reklama na nějakou firmu.Setkala jsem se už s několika podvodníky, co ví, jak je lehké zneužít nemocné alkoholiky, nabízejí zázračné metody vyléčení, a vím, jak jsou alkoholici oslabení, nešťastní, zoufale hledají pomoc,lehce uvěří.Kšeft je kšeft, lidé končí ještě hůř, než když se svěřili do zázračných rukou odborníků z anonymních diskuzí.Doufám, že Vladimír to myslí upřímně.

Ani trochu nerozumim reakci na moje prispevky a je mne z toho neprijemne .
Ale musim prijmout i takoveto reakce.Neni to muj problem,problem je na Vasi strane.
Ja jsem jen popsal svuj zivot,aby jsem priblizil moje pocity z doby me zavislosti a z doby,kdy to zvladam.
Mam za to,ze kazdy clovek se muze sverovat se svymi pocity z cela svobodne a interpretovat je tak,jak je sam citi a ne tak,jak to chce slyset nekdo jiny.
Zbavit se zavislosti je tezke a da se rici ,ze ten kdo se vyda na tuto cestu ,udelal spravne rozhodnuti .Jak rikam,kazdy z nas jsme jiny a potrebujeme jit svoji cestou .Jedine co je u nas vsech stejne,ze nas likviduje nektery druh zavislosti -alcohol,drogy,geamblerstvi,nekoho leky.
Preji Vam vsem silu a viru jit dal.
Jeste se chci vyjadrit k prispevku,kde nejaky pisatel napsal,ze nekteri alkoholici vymenili svoji alkoholickou zavislost za AA.Ze je to jen dalsi zavislost,ze je to sekta.
Musim se v hloubi duse tomu usmat a litovat cloveka,ktery ma takovy nazor na AA,nebo viru.
Chci se zeptat -Kdyz se opijim tak ,ze mne to prinasi do meho zivota jen zlo a likviduji tim sebe a celou rodinu a najdu pomoc u lidi,kteri se rozhodli se postavit alkoholu na odpor a zacli se schazet a predavat si svoje zkusenosti ,mam se bat techto lidi,kdyz i ja sam jsem stejny a chci se schazet se stejnymi lidmi,kteri jsou jako ja a jsou strizlivy?
Co je spatneho na lidech,kteri neumeli plavat a nyni chodi spolecne na treninky?
Ptam se sam sebe ,kde se v nas bere tolik nekdy nenavisti,zasti,odporu.
Ale mam odpoved ,jsme jen lide .To t vse.
Mejte se lidicky.
Vladimir

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31065
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Chyba byla asi v tom, že jsi stejný příspěvek dal na více vláken.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31108
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Milý Vladimíre,
čtu tady tvoje příspěvky a protože Tě znám osobně, tak vím, že to myslíš opravdu s čistou duší a srdcem na dlani.
To se ale tady nenosí...
Já vím , co jsi zažil , z tvého vyprávění na AA, nikam to nevynáším a vzala jsem si z Tvého příběhu poučení - moc jsi mi pomohl. A ani o tom možná nevíš. Ale tak to na áčkách chodí.
Někdo ti pomůže , někdo tě shodí...
Tady jsi to myslel jako příspěvek stále trpícím nebo bojujícím za svůj lepší život a někteří z tebe paranoidně udělali málem dealera své pomoci ostatním.
To samé je i s tím, že bys třeba mohl psát a pracovat v Londýně.
Jak znovu opakuji známe se osobně a tak mě to nedalo, aspoň se Tě zastat.
To , že jsi v dobrém smyslu NAIVNÍ dobrák, který to tady fakt nechápe. Přišlo mi to nespravedlivé hlavně vůči Tobě.
Jinak sem už taky dávno nepíšu -pomáhám alkoholikům jinak a jinde.
Tady ne. Díky moc Vláďo za vše a AHOJ.
džejn

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31122
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 7 měsíce  
Měl napsat, že chce pomáhat alkoholikům zadarmo.Bohužel to profík nedělá, takže to opravdu vypadá, že si tady Vladimír dělal reklamu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...11
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter