Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...4567891011
Dolů
Téma: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI!
#31218
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 6 měsíce  
Většina solidních internetových diskuzí má své moderátory /a/. Mají své pravomoci a rozhodně "pracují" v souladu s administrátorem a majitelem webu.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31306
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 6 měsíce  
Liba napsal:
Kira lhala, pa doktor jí vůbec nepsal, normál!!!A Stopko, napiš panu doktorovi, prosím, asi s tebou bude souhlasit, vysvětlila jsem mu, proč tu nemohu hlídat!

Nic mi potom moc není, nechci zas zapalovat ohně a píšu to i tam kde asi nemám, ale jak to dopadlo, kdo lhal, KIRA? Mně se po těch letech tomu jaksi nechce věřit, byla ještě tak přesvědčivá...
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31307
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 6 měsíce  
jak jsem pochopila, Kira se k tomu vyjádřit nemůže, jelikož je zablkovaná
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31308
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 6 měsíce  
Kdo teda lže, pan doktor?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31309
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 6 měsíce  
Nedávno psala z mobilu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31310
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 6 měsíce  
Liba napsal:
Kdo teda lže, pan doktor?
Líbo, pan doktor sám nám tu o blokaci Kiry ještě nic nesdělil. A protože mě taky hodně zajímalo, jestli teda zablokovaná je a proč, zeptala jsem se a poprosila, jestli by mohl situaci vyjasnit přímo na fóru. Kira zablokovaná skutečně je, ale možná bude i odblokovaná. Věc se řeší, tak do týdne by mělo být jasněji.

Zapalovat ohně taky nechci a původně jsem ho požádala o svolení ke zveřejnění téhle infomace (které zatím nemám), ale po tomhle jsem se neudržela. Víc se k tomu ale vyjadřovat nehodlám, a prostě si ten týden počkám.
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31311
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 6 měsíce  
Alas dík za info, taky si počkám . kira byla přínosem pro tento web a na důvody její blokace jsem docela zvědavá.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31315
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 6 měsíce  
Ahojte, nechcela som zatial pisat, kedze to este riesim s panom doktorom,ale ako dovod blokacie som sa dozvedela urazanie ostatnych. Tak si urobte nazor Vy, ci ja som urazala ostatnych? Neviem je mi z toho dost smutno, zda sa mi to cele nefair.Kolki tu naozaj urazali a nikoho nezablokovali a ako najhorsi pripad zablokovali mna. Ale ma to aj pozitivnu stranku, z toho pocitu bezmocnosti som zacala strajkovat a to tak, ze som prestaa fajcit. Takze uz tyzden je zo mna okrem abstinenta aj cerstvy nefajciar☺
Inak pan doktor mi okrem ineho aj napisal, ze dostal velmi vela emailov od Vas, kde ste mi vyjadrili velku podporu. Vsetkym Vam dakujem krasne a drzte sa☺
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31319
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 6 měsíce  
ehm, já nepíšu téměř vůbec, ale ten váš virtuální život moc prožívate
k vůli fóru se tak hádat a psát tolik mejlů vrchním...
založte si diskuzi názvem třeba Kvokárna- pardon, a pište si připomínky ke druhým tam
jinak díky za tento web, moc to pomáhá tady číst a vesměs nejste špatní jak píše Jájapája své postřehy
Milena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31378
Re: Přiznal jsem si bezmocnost nad alkoholem-ŽIJI! Před 8 rok, 6 měsíce  
Milena napsal:
ehm, já nepíšu téměř vůbec, ale ten váš virtuální život moc prožívate
k vůli fóru se tak hádat a psát tolik mejlů vrchním...
založte si diskuzi názvem třeba Kvokárna- pardon, a pište si připomínky ke druhým tam
jinak díky za tento web, moc to pomáhá tady číst a vesměs nejste špatní jak píše Jájapája své postřehy


Mileno, moc sem nepíšeš, kritizuješ tady kvokárnu, ale na závěr svého příspěvku jsi taky neopomněla trošku zakvokat, viď?
Jájapapája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...4567891011
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter