Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Přestal jsem pít alkohol den ze dne
#18130
Re: Přestal jsem pít alkohol den ze dne Před 10 rok, 1 měsíc  
Setkání?Vím o levné ubytovně v Již.Čechách tak pro 13 lidí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18131
Re: Přestal jsem pít alkohol den ze dne Před 10 rok, 1 měsíc  
Cítím to, jakmile si řeknu že půjdu cestou lásky a nebudu se bát ničeho zlého náhoda citace, tak cítím ohromnou úlevu.
Vypadnout ze systému pro mne neznamená jen nedělat věci co nás zarytě naučili, ale přemýšlet na popud prvního pocitu.
Dovču mám na začátku června a nějak konec června. Pak až v srpnu a to pojedu někam s rodinou. Jinak můžu jen na jednu noc a to mám do jížních čech - Mega daleko. Snad to domluvíme na ten červen, moc ráda Vás uvidím
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18137
Re: Přestal jsem pít alkohol den ze dne Před 10 rok, 1 měsíc  
Ono se řekne půjdu cestou lásky.Zdá se to jednoduché,ale nezaručí ti to,že tě nikdo nena.... do běla.Já se naučila velice rychle opouštět všem.Být tzv.splachovací.Řídit se vlastním svědomím.Protože tím největším nepřítelem sama sobě můžu být jen já sama.Prostě učím se žít tak,abych si mohla sama sebe vážit a mít se ráda.ŽIJU SAMA SE SEBOU,SVOJÍ ZÁVISLOSTÍ DENNĚ 24HOD.A TO JE ČASTO FUŠKA
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18152
Re: Přestal jsem pít alkohol den ze dne Před 10 rok, 1 měsíc  
Ahoj. Pavli v Bílé Vodě to funguje asi takto: opakovací týden je pro klienty, kteří dokončili celou léčbu. Je to týdenní pobyt, který můžeš opakovat každé tři měsíce. Je to super věc, protože pokud cítíš nějakou nejistotu, hurá do blázince. Já jezdím jednou za rok. Ještě mám možnost v případě nějaké krize(úmrtí v rodině, rozchod s přítelkyní...) zavolat do léčebny a oni mi okamžitě zajistí krizový pobyt. Délka je na tobě, max 14 dní. No a ještě si můžu kdykoliv domluvit takzvanou vztahovou terapii. Pokud budu mít nějaké problémy ve vztahu a partnerka bude souhlasit, zajedeme na týden do blázince a můžeme pod dohledem týmu terapeutů řešit. Věř mi, že některé věci je pro nás závislé opravdu lepší pořešit v bezpečí před alkoholem a to ti v léčebně zajistí. K tomu co psala Jana v posledních příspěvcích: na těchto opakovačkách jsem se potkal s klukem se kterým jsem na minulém srazu léčebny prohodil jen pár slov a teď jsem měl týden na to se lépe poznat. Do 40 let rváč, vyhazovač na diskotékách, vymahač pohledávek - hovado!!! To ho doslova cituji. Teď 6 let abstinuje, a ta změna, to je neskutečné. Z něho je úplně cítit ta vnitřní vyrovnanost a klid. Naučil se lidem naslouchat a neodsuzovat je, ale snažit se pochopit a pomáhat. Ta jeho životní filozofie je úžasná, ale to je dlouhý příběh. No a ta komunita to byla hrůza. Ti lidičky vůbec nevěděli kde jsou. Oni tam řešili blbosti typu kam půjdou v sobotu na výlet, hádali se kvůli tomu třeba hodinu na komunitě a to kvůli čemu tam byli vlastně vůbec neřešily. Bylo mě z toho smutno. No a pokud se bude organizovat nějaký výjezd, já za sebe určitě jo a moja Peťka se asi přidá. Pokud nám to vyjde, bude to super. Jani tebe určitě naložíme v Brně, cestu neřeš.
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18157
Re: Přestal jsem pít alkohol den ze dne Před 10 rok, 1 měsíc  
Je to skautská ubytovna skupiny Bílý Albatros, ve Zlivi,je nutné si pobyt zamluvit, 50 Kč za noc, spacáky sebou, možnost vaření, .....Kdo si to vezme na starost?.Já to vzdávám předem, mám hodně práce.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18275
Re: Přestal jsem pít alkohol den ze dne Před 10 rok  
Líbo ty se mi líbíš víc a víc prý kdo si to bere na starost .
Snad bych to zvládla ale určitě bych tady nějak veřejně vyhlásila seznam kdo pojede. Můžu vzít psa - to mé hovádko?
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18276
Re: Přestal jsem pít alkohol den ze dne Před 10 rok  
Já nemám práci,tím pravděpodobně v Lotosu sjedu o fázi níž-to znamená omezený pohyb a nejpozději ve 20hod. na bytě.Nemluvím o finančním dopadu.Už jsem se v Ostravě zaevidovala na ÚPi sociálce,aby mi mohli přeslat do Brna na úřady.Ovšem má zkušenost,že to byla otázka 2měsíců.Cigarety jsem si vyžebrala na ulicia byla vděčná za polévku na Armádě spásy.Takto jsem v brně začínala.Raději na to nemyslím a snažím se usilovně nějakou práci najít.Ještě štěstí,že od nového roku máme na bytě IT.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18277
Re: Přestal jsem pít alkohol den ze dne Před 10 rok  
Jo Karle že ne všichni jsou opravdu rozhodnuti pro léčbu,že si nepřiznali svoji nemoc a v koutku a nebo veřejně prohlašují a věří tomu,že nějakou kontrolu budou mít,mají,získají?To je realita a ve všech léčebnách stejná!Já ted´byla ve dvou léčebnách ve Šternberku jsem začala a dokončila v Kroměříži,což dokazuje jaký veliký problém pro mne bylo dodržovat řád a vůbec udržet se v léčebně a to jsem chtěla,to jsem si přiznávala,že potřebuju pomoc.Co jsem měla kontakty tak bohužel nikdo se v realitě nechytal a bohužel pijí.Ono záleží do jaké fáze se kdo dostal se svojí závislostí,jestli byl schopen si něco málo přiznat,nebo už též taky o tom,že rozum už je vygumovaný a nemůže.Nebo si nalhává,že už je vyléčený.Já nebyla jiná-i když jsem chtěla,tak jsem nedokázala přijmout všechno.Přijímala jsem po částech,co pobyt,to kousek.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18749
Re: Přestal jsem pít alkohol den ze dne Před 9 rok, 12 měsíce  
Nebo je to tím, že těžkému závislému alkoholikovi se velice zle dostává ze dna.U mně to byla náhoda, zázrak, v mých silách to nebylo.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18751
Re: Přestal jsem pít alkohol den ze dne Před 9 rok, 12 měsíce  
Já se na to dívám naprosto stejně i u sebe.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter