Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Odmítání alkoholu ve společnosti
#245
Re: Re:Odmítání alkoholu ve společnosti Před 14 rok, 2 měsíce  
Pane Zdeňku,
vaše zkušenost s relapsem a intenzivním nasazením k záchraně o kterou jste se zde podělil je krásným a povzbuzujícím vyznáním. Škoda, že celý příběh nekončí úplným heppy endem. Píšete, že po téměř šestileté abstinenci u vás asi dojde k rozvodu.
To mě nějak nebere, kdyby se mě toto stalo před 8 lety, že by můj bývalý manžel začal abstinovat, byla bych ráda i za změny, které by v jeho životě proběhly.
Neznám důvod, ale přeji vám ať už to s vaším manželstvím dopadne jakoliv,
abyste naplno prožíval nové co jste získal a nikdy o to nepřišel.
Květa
Květa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#367
Re: Re:Odmítání alkoholu ve společnosti Před 14 rok, 2 měsíce  
Včera odpoledne se k nám vloudili sousedni na kávici. My předěláváme postupně byt, takže je přivedla zvědavost. Tu a tam se vídáme, docela si rozumíme, je s nima sranda a vždycky jsme popíjeli. Protože nikdy nikdo z nás nepříjde s prázdnou, měla jsem strach, aby nepřišli s lahvinou v ruce. Nestalo se, měli napečeno, takže to zachránila nějaká buchta s kokosem. No a po té kávici jsem udělala horký džus, hodně horký, zahřívá se téměř až do bodu varu. Podle druhu džusu se připraví na kousky ovoce, do pomerančového pomeranč, do broskvového broskve, do hruškového hruška atd. Ovoce se dá do sklenice, zaleje se horkým džusem a zasype špetičkou skořice. Je to docela mňamka, hlavně v zimě. Reakce byla zprvu rozpačitá, ono to vypadá jako něco s alkoholem ale myslím si, že jim to chutnalo.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#787
Re: Re:Odmítání alkoholu ve společnosti Před 14 rok, 1 měsíc  
Pokud jsi alkoholik, tak už nikdy nesmíš. Barka.
Barka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12492
Re: Re:Odmítání alkoholu ve společnosti Před 11 rok, 4 měsíce  
Pokud je jednou člověk alkoholik, tak jím zůstane!Přemýšlení o tom, že jednou budu moct zas pít je zbytečné!!Alkoholik nemůže pít vůbec!!!Už nikdy! dredi
dredi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12499
Re: Re:Odmítání alkoholu ve společnosti Před 11 rok, 4 měsíce  
Ze začátku to:"Už nikdy!" zní hrozně, jenže časem přijde to, že už stejně nechci pít, a není to vůbec děsivé.Právě obráceně, střízlivost má hodně výhod.Je to svoboda!Když bych chtěla, napiju se, nikdo mně to nezakáže, jenže nechci, a to je ta paráda.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter