Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...910111213141516
Dolů
Téma: Sebevražda
#30590
Re: Sebevražda Před 8 rok, 8 měsíce  
Petr N, veští:Ja, ...tvoje příspěvky jsou také často o ničem.

"Si arbiter, inkvizítor alebo (posledný) exorcista?"

(Máš patent len na rozum alebo už aj na triezvosť?
Trápia Ťa akési hviezdičky? Tak študuj astronómiu a dozvieš sa viac ako z pivnej peny.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30591
Re: Sebevražda Před 8 rok, 8 měsíce  
Ja,
nemám patent ani na rozum, ani střízlivost. Zato v tvém případě mi připadá, že máš patent na obojí.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30592
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Petr N napsal:
Ja,
nemám patent ani na rozum, ani střízlivost. Zato v tvém případě mi připadá, že máš patent na obojí.


"Ak je to v nejakej tabuľke, tak nedbám, nech sa stane!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30593
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
ZKUS SE, PROSÍM, NAUČIT BUDHISTICKOU MEDITACI. ONA TI BRZY NAPOVÍ JAK A KDY NEJRYCHLEJI ZEMŘÍT. NÁVOD NA MEDITACI TI ZAŠLU. FANDA
P.S. BUDEŠ OPRAVDU SPOKOJENÁ
FANDA

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31029
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Ep napsal:
Ahoj, rád bych se tzv. uchlastal. Je to málo bolestivá, ale bohužel dlouhá a nákladná sebevražda. Navíc je mi po alkoholu blbě a nechutná mi, musím se přemáhat. Nevíte jak to uspíšit a co pít, aby to dlouho netrvalo? Díky.

Ahoj,dovol mne napsat neco o mne.
Jmenuji se Vladimir
Je mne 57 let.
Od 8.let jsem nemel cely zivot otce.
Mel jsem maminku a sestru.
Maminka umrela ,moc jsem ji miloval.
Mel jsem svoje sny a cile.
Asi v 17.letech jsem se poprve opil a objevil
MEGA SUPER POCIT,se kterym jsem se nikdy nesetkal.Tento pocit ze mne na nekolik hodin delal cloveka maximalne veseleho,spokojeneho ,stastneho.
Mel jsem dobrou praci,pritelkyne a NOVEHO PRITELE ALKOHOL.
Pritel alcohol byl se mnou vzdy ,kdyz jsem sel do spolecnosti z jakehokoliv duvodu.PRITEL ALKOHOL mne na zacatku poamlu se sebou seznamoval.
Pochopeni pro meho noveho pritele nemela moje rodina,moje pritelkyne,pozdeji moje byvala manzelka ,synove.
Nebyl jsem rad,kdyz moje rodina nemela pro moje opijeni se porozumeni,nerozumel jsem tomu,co po mne vlastne chteji,vzdyt takhle zije tolik lidi kolem mne.
20let jsem zil se svym pritelem alkoholem.Muj pritel alcohol mne pripravil o dobrou praci,o manzelstvi ,o syny,o rodinu.Zacal jsem se rodine odcizovat,zacal jsem se rodine oddalovat,zacal jsem mit strach z jejich kritiky,z hadek.Odchazel jsem od rodiny,rozvedl se a daval vinu rodine,zustal mne muj pritel alcohol.Muj pritel alcohol chtel po mne stale vic a vic pratelstvi.Aby jsem mohl mit MEGA POCIT s opijeni se,musel jsem pit stale vice a vice alkoholu.MEGA POCIT RADOSTI SE ZACAL MENIT V MEGA POCIT SILENSTVI.Svet kolem mne stale stejny jen ja se menil.
Uvnitr meho tela se zacalo odehravat drama ,prestavaly poslouchat svaly,telo,srdce nekdy jakoby chtelo vyskoćit z tela ven.Ja se snazil stale fungovat a tusil jsem ,ze pride KONEC,neslo to uz zastavit,byl jsem uvnitr sebe sama zmateny a zoufaly,chtel jsem umrit a odejit.To vsechno se odhravalo uvnitr meho mozku,tela.Pro ostatni jsem byl stale stejny,alespon jsem si to myslel.V roce 1998 prisel zasadni zvrat v mem alkoholickem zivote.
Jedna udalost v hospode ,chodil jsem do ctyrek ,kam chodili zoufalci jako ja zapomenout na svoje zoufalstvi.Nekdo z nich mne hodil do piva uspavadlo a ja se probral na opustenem dvore,bez penez ,bez bundy a v naprostem silenem stavu.Sel jsem domu,sedel ve sklepe domu na schodech a nevedel co dal.
Sel jsem domu,lehl si,nikdo nebyl doma a na chvili usnul.Probudil jsem se ,sel do koupelny a ze zrcadla se na mne dival cizi clovek,zarostly,zdrceny,zcela zniceny,byl jsem to ja,samozrejmne.
Najednou od nekud prisla myslenka,tak´hle uz dal nemuzes zit.Vykoupal jsem se,oholil,oblekl a sel do nemocnice na psychiatrii,nebot jsem citil,ze jedine tam mne snad mohou pomoci,pred myslenkou ,odejit ze zivota.
Psal se tenkrat rok 1998 .
Sel jsem na leceni na plzensky Lochotin.
A TO MNE ZACHRANILO ZIVOT.
Jsem strizlivy uz 17 let.
Jeto velice dlouha doba a ja vim,ze uz to tak zustane do konce meho zivota.
V mem zivote nyni sviti kazdy den slunce,v mem zivote neni prekazky,kterou by jsem nedokazal prekonat.
SMRT nedokazi zastavit,nedokazi zmenit mnoho veci ,ale to co zmenit mohu ,menim,pokud je to v souladu spravne veci DOBRA.
Vim ,ze zavislost je zakerna svine,prominte mne vulgarnost,ale zaslouzi si takoveto oznaceni.
Zavislost na alkoholu,pokud zacina cloveku ublizovat se da prirovnat ve valecny stav,v zakernou nemoc.
Zavislot zcela muze zmenit lidskou mysl.
20 let mne alcohol nicil a ja to zastavil a uzdravil se.
JDE TO,VERTE MI.
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Vladimir

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31031
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Vladimire (?),to je tak "srdceryvne",ze bych snad i slzu uronila...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31032
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
anoine napsal:
Vladimire (?),to je tak "srdceryvne",ze bych snad i slzu uronila...
To je ironie,nebo Vas pocit?
Omlouvam se ,ze se ptam ,ale je asi tezke pro nektere lidi verit .
Vladimir

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31043
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Vladimíre,
velmi silně pochybuji, že příspěvky psané tímto stylem budou někoho k něčemu motivovat. Osobně mě odrazuje už jen to přehnané nabízení pomoci (spamování fóra).

--------------
anoine,

souhlas velmi "srdceryvné"
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31044
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Vladimíre, i když mě teda ten styl taky odrazuje, na rozdíl od Petra si myslím, že klidně může někoho oslovit. Ale možná byste už mohl skončit s představováním ... mám dojem, že Vašeho životopisu už je tady dost.
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31045
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Také mně vadí to spamování, stačí jednou napsat.Proč by vám někdo nevěřil, že jste tak dlouho střízlivý?Já jsem také pár let střízlivá, není to nic zázračného, vždyť nepiji hlavně kvůli sobě, svému životu, a myslím si, že čím déle je člověk střízliví, tím to jde lépe.Alkohol ale nepodceňuji, zvykla jsem si žít bez něj, nechybí mně.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...910111213141516
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter