Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...910111213141516
Dolů
Téma: Sebevražda
#31057
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Liba napsal:
Také mně vadí to spamování, stačí jednou napsat.Proč by vám někdo nevěřil, že jste tak dlouho střízlivý?Já jsem také pár let střízlivá, není to nic zázračného, vždyť nepiji hlavně kvůli sobě, svému životu, a myslím si, že čím déle je člověk střízliví, tím to jde lépe.Alkohol ale nepodceňuji, zvykla jsem si žít bez něj, nechybí mně.
Vladimir

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31058
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Cim vice smajliku,tim vice "Adidas"...
Vladimire,odpovim Ti.Bylo to oboji.Ironie i muj pocit.
Pred 2 mesici jsi psal do jednoho fora zde." Pritelkyne alkoholicka".Stejny pribeh,stejny odkaz...O cem to tedy je??
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31059
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Navic...zijes v Londyne a mas www ucet na Seznamu?!?(To uz ma malokdo i tady)...;-)To jen pro tyto prilezitosti?
Proste-pro mne je zde neco spatne...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31087
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
anoine napsal:
Navic...zijes v Londyne a mas www ucet na Seznamu?!?(To uz ma malokdo i tady)...;-)To jen pro tyto prilezitosti?
Proste-pro mne je zde neco spatne...


Co je spatne?
Chcete tim rici,ze cesky obcan ,ktery se rozhodne zit v jine zemi ,nemuze mit ucet na seznamu?
Ja Vam nerozumim ,vudec nechapu Vase reakce.
Vasi podeziravost ,Vase fantazmagorie ,nemohu to jinak nazvat,protoze moje prispevky jsou o chlastu,o tom ,jak mne nicil ,o cem mam psat?Mam Vam lhat?Mam Vam rikat ,ze je vsechno OK?
Jsem z nechucen reakci a uz nebudu na tyto stranky NIC psat.
Mejte se krasne.
Vladimir

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31088
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Jestli jsi přesvědčen o své pravdě, nechàpu co ti tady vadí....to tě přece nemůže rozhodit...je to DISKUZE...ne seminàř...pozdravuj v Londýně
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31094
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
A nejsi naštvaný, že jsi tady nesehnal žádné klienty pro svou profi praxi?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31095
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
No, tak jsi Vladimíra vyštípala, Líbo,můžeš být se sebou spokojena
alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31100
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Aleno, tak tohle bych na Líbu neházela ... Vladimír se dal znechutit celkem snadno. Když chce někdo pomáhat, musí počítat i s tím, že jeho způsob pomoci nebude hned a všemi s nadšením vítán. A důvěra taky není automatická. Vždyť sám psal, že každý hledá vlastní cestu (plně souhlasím), tak proč se diví, že zrovna jeho někteří neberou?
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31102
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Ono je to jaksi proti pravidlům, aby tady lovil své klienty.Jinde by tvrdě platil.Je to těžké pochopit?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31104
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Vůbec se ho nezastávám, ani se mi nelíbil jeho způsob prezentace, leč dotazy typu , čím se v Anglii živí, proč má mailovou adresu na seznamu , no, co je komu do toho ???A že loví klienty, to podezírání je tu opravdu nezdravě rozšířené.
alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...910111213141516
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter