Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Jak se vyrovnat se smrtí matky alkoholičky?
#4427
Jak se vyrovnat se smrtí matky alkoholičky? Před 13 rok  
Dobrý den, před nedávnem mě potkala reálná a zbytnělá noční můra celého svého života - smrt mé matky, která se upila. Perou se ve mně pocity beznaděje, marnosti, výčitek, lítosti, zlosti, nenávisti...Nevím, jak se s tím vyrovnat a začít "žít normální život" bez psychické újmy.
upppa
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4487
Re: Jak se vyrovnat se smrtí matky alkoholičky? Před 13 rok  
Uppo, alkoholismus je nevyléčitelná nemoc, nejsou na ni žádné léky, jen abstinence.Je velice těžké s ní žít, spousta lidí to nezvládne, nedokáže, umírá.Mamka prostě nevydržela ten boj, ber to tak, jako kdyby zemřela na nemoc jinou, není to ostuda, protože tu nemoc zdědila , netrap se naštvaností, studem.Uleví se Ti.Někdo to zvládne, někdo ne, i silný chlapi umírají díky alkoholu, dostane je.Je mě líto mamky, i Tebe.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4738
Re: Jak se vyrovnat se smrtí matky alkoholičky? Před 12 rok, 11 měsíce  
Ahoj,
mám stejný problém. Jen maminka (taky alkoholička, taky smrt kvůli alkoholu) mi zemřela už před rokem a měsícem. Doteď se s tím nedokážu vyrovnat, doteď se k tomu nedokážu postavit a ty pocity, co popisuješ, mě pořád pronásledují a je to čím dál horší. Jestli chceš, můžeš se mi ozvat na mejl - Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Jinak radím co nejvčasnější návštěvu dobrého psychologa, já to podcenila a kde jsem teď.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter