Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Proč jste začali pít, jaký je váš příběh?
#17078
Proč jste začali pít, jaký je váš příběh? Před 10 rok, 2 měsíce  
Ahoj, zajímaly by mě vaše příběhy. Proč jste začali pít. Já mám vše a k alkoholu mě dohnala jen nedůvěra k manželovi. Jsme spolu tři roky. První rok jsem ho tahala z citového srabu, do kterého ho přivedla jeho ex manželka. Dalších půl roku jsem trpěla, protože můj manžel si usmyslel, že po tom všem, čím si prošel, bude s ex vlastně kamarád. Rok mé dřiny kolem jeho citů, kdy on se netajil tím, že mě nemiluje a mluvil jen o ní, vše bylo v háji. Jednou jsem to nevydržela a vypila snad na dva tahy láhv vína - to byl klid, nic neřešit, nic nevědět.
Je to rok a půl, co jsem začala pít. Manžel se omluvil, uznal, že nejednal fér, vzali jsme se, ale občas mě přepadne deprese a já se opiju. Světe div se, úleva už nepřichází, naopak, v opojení je to jen horší. Přiznala jsem se a jdu do poradny. Připadám si jako blázen.
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17081
Re: Proč jste začali pít, jaký je váš příběh? Před 10 rok, 2 měsíce  
Nejsi blázen, jen pud sebezáchovy ti říká, že je zle.Neboj se skončit s pitím.On život s alkoholičkou je moc těžký.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17088
Re: Proč jste začali pít, jaký je váš příběh? Před 10 rok, 2 měsíce  
Je zle, jsem doma sama, muž ode mě dnes utekl a děti nespí doma. Sedím u lahve vína, brečím a říkám si, jak jsem nemožná, proč se to všechno muselo stát. Chtěla bych mít tvou sílu, sílu vás, co jste to zvládli
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17089
Re: Proč jste začali pít, jaký je váš příběh? Před 10 rok, 2 měsíce  
Pozbieraj aspon trosku sily, vylej vino, uvar si caj a este trochu si poplac. A potom rnerozmyslaj nad tym ako sa to stalo, nelutuj sa, ale rozmyslaj ako z toho von. Vela sily
V

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17090
Re: Proč jste začali pít, jaký je váš příběh? Před 10 rok, 2 měsíce  
Ano, lituju se, vím to, kopu pak kolem sebe a ubližuju ve své bolesti. Ty jsi mi ublížil, tak také trp, strašné Máš pravdu. Víno mám vypité, ale vylila jsem rum Mámm v hlavě strašný zmatek, nedokážu myslet. Zítra v osm jdu do poradny, nezatajím nic, chci být zase jako dřív. Děkuju moc
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17092
Re: Proč jste začali pít, jaký je váš příběh? Před 10 rok, 2 měsíce  
No, Petro, neco jsem ti nedávno psal..
Na druhou stranu nevěš hlavu, dopij víno, ráno bude líp.Ted už to nezachráníš, odpočin si a mysli hlavně dopředu.
Jinak doporučuji ti AA, zkus to,najdeš nové přátele !
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17098
Re: Proč jste začali pít, jaký je váš příběh? Před 10 rok, 2 měsíce  
Psal, když já to víno měla už v sobě Děkuji ti moc, jsem strašně zmatená, piju asi rok a půl, ale poslední dobou si svůj problém uvědomuji čím dál víc. AA jsem oslovila, chci tam jít v sobotu, ale bojím se, že tam potkám někoho známého, že mě to prozradí . . . Děkuji moc, jsem zoufalá
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17099
Re: Proč jste začali pít, jaký je váš příběh? Před 10 rok, 2 měsíce  
Tak ja som zacal pit po navstevach Italie. Zamiloval som si cervene vino. Najprv bola sklenka denne, dve denne, a po roku 2 - 3 litre cerveneho vinecka. Popijal som najme za pocitacom, ked som pracoval. A paril s kamosmi cez vikendy. Myslel som si, ze to mam pod kontrolou. Potom som presiel na vodku s pivom. Skoncil som tak, ze namiesto snidane som si musel dat panaka. Skusal som AA, ale bolo to pre mna k nicomu. Moja zavislost uz bola na detox. Ten som nastupil a po detoxe som sa citil ako znovu narodeny. Parada. Teraz som na ambulatnej liecbe, ale viem, ze Campral mi uz tak nepomaha... potrebujem antabus.
Milan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17106
Re: Proč jste začali pít, jaký je váš příběh? Před 10 rok, 2 měsíce  
Jak je , Petro?V poradně řekni pravdu, nic nezkrášluj, nelituj se.Manžel, když uvidí, měl by se vrátit, když ne, nestojí o tebe.Jenže, když jsi opět začala pít, neunesl to, chápu ho.Zatím ti je alkohol nejmilejší.Na AA poznáš , do čeho padáš, když budeš chtít, pomůžou ti.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17107
Re: Proč jste začali pít, jaký je váš příběh? Před 10 rok, 2 měsíce  
Já bych možná řekl, že Petr pije hlavně kvůli manželovi,co jsem si tak od ní stačil přečíst..V tom by mohl být problém..Psala něco takového, že když spolu začali pořád řešil bejvalou, což vidím jako špatně..Ted to třeba už tak neni, ale bohužel chlast se nechce vzdát
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter