Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Antabus
#17850
Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
Dobrý den,
je možné sehnat Antabus bez lékařských návštěv? Doma nevědí, že piju a v práci si nemohu dovolit jezdit za lékařem.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17851
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
Určitě to nezkoušej.Lékař ti musí udělat testy, jestli ho můžeš vůbec užívat,vůbec to nezkoušej bez něj.Pak ho můžeš užívat i doma, pod dohledem nějaké dospělé osoby.Stejně ti chutě nepomůže zahnat!!Zkus radši AA, nebo nějakou jinou cestu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17852
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
Normalne si na internete najdi psychiatra. Nie je to hanba. On ti už pomôže. Ja som na zbavenie sa chuti bral Campral. Bohužial, vysadil som ho po polroku a zacal znovu pit. Nastastie vela. Prechadzam na antabus.
Milan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17853
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
Přes internet ji těžko někdo vyšetří, jaterní testy......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17854
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
Proč je na Slovensku zakázaný?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17855
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
Souhlas s Libou-mladí dneska všechno řeší přes internet, což je obrovská chyba.Nic proti internetu nemám, ale jsou věci,které vyřešit nemůže-příklad jsou i ty jaterní testy.Kdybych já kdysi svůj velký alkoholový problém řešila přes internet, tak už tady nejsem.Díky lékařce a jí doporučeným jaterním testům, které byly tenkrát katastrofální, aniž bych já to tušila, tak dneska žiju.
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17856
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
Liba, neviem o tom ze by bol na SK zakazany, zijem v CR uz niekolko rokov.
Milan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17857
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
Jaterní testy mám dobré. 1 až 2x týdně se opiji po pivě, trvá to už 10 let. A teď mi sestra řekla u preventivní prohlídky u obvodního lékaře, po odebrání krve, že mám játra dobrá, ať si dám klidně panáčka (neví, že se takto opíjím - řekla to jen s legrace aby řeč netála..)

Je možné, že pivo tolik játra neničí? Mě to ničí spíše psychicky.

To to mám říci doma? Zničí je to..
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17858
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
Já to vím od Slováků, že se tam už antabus nesmí předepisovat, asi to nebude žádná dobrota na tělo.Také se musí podepsat prohlášení, že když se člověk na něj napije, tak je si vědom, že riskuje až smrt!Jani, zkus s tím pivem seknout, přestaň sama, když to nepůjde, zajdi na ty AA, tam si v klidu popovídáš, pomůžou ti, a když ani to nezabere, svěř se doma, a jdi se léčit.Cítíš sama, že je zle.Přeji ti sílu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17859
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
Děkuji Vám Líbo. Zkusím sama. Doma to říci nemohu.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter