Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...28
Dolů
Téma: Nevím, co tu furt řešíte...
#18175
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Asi bude jistě v hajzlu, a zkouší machrovat, hledá důvod, jak pít kontrolovaně, přestat jistě nechce.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18176
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Líbo,neposuzuju,nesoudím-drž se toho prosím.Jirku chápu,myslí si,že našel způsob a chtěl by nám ho předat.Ovšem nerozumí celé problematice alkoholismu a ani nemůže v současné situaci.Není alkoholik,ani nemůže být.Chybí osobní přiznání a přijetí.Znamená to,že je jen běžný piják.To platí pro něj i pro nás všechny.Já a věřím,že nejen já sama jsem si svůj problém přiznávala několik let,než jsem si sama na sobě dokázala kdo jsem a kam doopravdy patřím.Patřila jsem tam celou tu dobu-to vidělo mé okolí,jen já ne!V TOMTO TKVÍ CELÁ ZÁLUDNOST NAŠÍ NEMOCI-BYLI JSME SLEPÍ,HLUŠÍ A VELICE NAIVNÍ AŽ HLOUPÍ A NEZODPOVĚDNÍ PRÁVĚ SAMI K SOBĚ.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18177
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Čteš jeho příspěvky?Pár takových a tato diskuze se rozpadne.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18179
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Myslíš si,že jsi byla jiná?Jseš si tím jistá?Máš strach o forum?Kde je tvá víra v této chvíli?Nemáš strach z robota,co tu píše,že to zamoří.Máš strach z pravdy,že ne všichni jsou schopni změny.Ty jsi spasitel?Často mi tak připadáš.Už přebíráš zodpovědnost tam kde není na místě.Věř a bude ti dáno.Ovšem nevěř toliko sama sobě,své vůli,svojí moci.Jinak mezi Jirkou a tebou není rozdílu
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18180
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
myslím, že nerozpadne..proč by mělo.Stačí si přiznat, že Jirka zřejmě není alkoholik, je to pijan (což není pro okolí o mnoho lepší) a takových je v ČR většina
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18181
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
JÁ PŘECE NEBYLA JINÁ!Z PIJANA JSEM SE NARÁZ OCITLA V KONEČNÉ FÁZI.CO SE TÝKÁ TOHOTO FORA STEJNĚ JAKO SPOL.AA NEVLÁDNE TU NIKDO Z NÁS.CO TU VLÁDNE A CO NÁS VŠECHNY SPOJUJE JE DUCH UZRAVENÍ A DOKUD TU VLÁDNE ON NENÍ SÍLY NÁS ROZDĚLIT.I ZDE NA FORU,STEJNĚ JAKO V AA ZAVÍTAJÍ LIDÉ,KTEŘÍ HLEDAJÍ A TÁPOU,JEŠTĚ NEVÍ,JEŠTĚ NEJSOU ROZHODNUTÍ,PŘESVĚDČENÍ.ALE NEMÁME PRÁVO JIM BRÁT JEJICH VÁHÁNÍ,NEMÁME PRÁVO JE NUTIT A PŘESVĚDČOVAT.A UŽ VŮBEC NEMÁME PRÁVO JE JAKKOLIV URÁŽET A SOUDIT.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18182
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
"Asi bude jistě v hajzlu, a zkouší machrovat, hledá důvod, jak pít kontrolovaně, přestat jistě nechce."

V hajzlu nejsem, píšu z obýváku. Proč bych měl přestávat s něčím, co mi nedělá problémy? To bych mohl také přestat se sexem, přestat jezdit autem... Zavřít se doma a meditovat o nesmrtelnosti chrousta. Třeba by mě prohlásili za svatého.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18183
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Jirko,jak jsi na tom s řidičákem jsi nám řekl,že nejezdíš pod vlivem.No a zajímalo by mne jak jsi na tom se sexem?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18184
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
"Patřila jsem tam celou tu dobu-to vidělo mé okolí,jen já ne!"

Jenže tohle není můj případ, Jano. Nikdo o mě neví a nikdy nevěděl, že pocucávám. V práci si dokonce někteří o mně mysleli, že jsem abstinent, protože jsem s alkoholem nikdy problémy neměl. Nezaspával jsem, nikdy jsem při kontrole nenafoukal, na akce kolektivu jsem nechodil. Právě z důvodu, že kontrolovatelné pití by vzalo zasvé a nesnáším, když mě někdo do pití nutí, nerad se ožírám. "Dej si, nebuď srab, vždyť nic nepiješ", to nesnáším.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18185
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
"Jirko,jak jsi na tom s řidičákem jsi nám řekl,že nejezdíš pod vlivem.No a zajímalo by mne jak jsi na tom se sexem?"

Jak jsem na tom se sexem? Hmm, se sexem mám docela problém. Ale jinak, než si myslíš. Manželce to stačí jednou za čas, já bych každý den, s odpovídající partnerkou. Bokovka by se hodila... ale v mém věku někoho najít? Leda tak kurvu za prachy a na to já nejsem.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter