Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Za jak dlouho se stanu alkoholikem???
#23075
Za jak dlouho se stanu alkoholikem??? Před 9 rok, 5 měsíce  
Dobrý den,
do mých 24 let jsem byl zapřísáhlý abstinent, pil jsem tak jednou za rok a ještě k tomu opravdu málo. Bránil jsem se alkoholu kvůli otci-alkoholikovi. No každopádně teď už jsem přišel démonu alkohol na chuť a piji každý týden většinou jednou, někdy dvakrát. Můj obvyklý inventář obsahuje přibližně max. 5 velkých piv a tak dvě, někdy tři kořalky, ale je to různé. Za jak dlouho cca se může člověk stát alkoholikem. Resp. za jak dlouho se mi může stát, že alkohol nebudu vyhledávat kvůli dobré náladě a zábavě, ale kvůli tomu, že začne mému tělu chybět.... Teď nemám jediný problém nepít, když si řeknu, že nechci pít, vemu auto a prostě nepiju a nevadí mi to. Otázka je, jaké je u mě riziko, kdy se to změní... Nebo myslíte, že mám svůj alkoholický život tak nějak ukočírovaný?
Kuba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23080
Re: Za jak dlouho se stanu alkoholikem??? Před 9 rok, 5 měsíce  
Nikde není určený věk, kdy se staneš alkoholikem.Možná jsi zdědil alkoholické geny po tátovi, možná ne.Poznáš to nejlépe sám, až zajdeš na jedno!!a opiješ se do mrtva, až budeš muset pít často......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23150
Re: Za jak dlouho se stanu alkoholikem??? Před 9 rok, 4 měsíce  
Neberte mně moc vážně(jsem závislej). Myslim, že to máte zatim pod kontrolou. Můžu jen za sebe říct, že je chyba přechlastávat negativní emoce jako strach, úzkost, nespavost, samota, beznaděj... Dopředu Vám nikdo neřekne jestli budete alkoholik nebo ne. Já na začátku taky nečekal kam to povede, pořád to bylo pod kontrolou a najednou už neni.
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23153
Re: Za jak dlouho se stanu alkoholikem??? Před 9 rok, 4 měsíce  
Alkohol pomůže jen na chvilku, po vystřízlivění je to vše ještě horší.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter