Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...14
Dolů
Téma: Nekontrolovatelné pití
#2552
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 3 měsíce  
Ahoj Veroniko! Teď jsem dočetl tvou zprávu a jsem rád,že komunikace funguje! Já si myslím,že dostat šanci ať je první a nebo třeba už několikátá,má dostat člověk,který za to stojí,pokaždé, vím asi do nekonečna to nejde, ale ono je právě potřeba se taky ptát,proč to ten člověk dělá,stačí kolikrát hrozně málo a ten dotyčný se dokáže změnit,protože už si opravdu třeba myslel,že o něj nikdo nestojí a to zrovna z vaší strany nehrozí,to je poznat z toho co píšeš.Je mi jasné,že ty i přítel mamky, o mamku stojíte a když už si dokázala přiznat,že problém s pitím tu je, držím palce,dotáhněte to všichni spolu do zdárného konce! Nejhorší jsou ty sliby okolo,vím o čem hovořím,ale věř,že nejvíc bývá naštván ten člověk,co sliboval,já se přímo nenávidím a nic mě pak dlouho nebaví,ženu má moc rád,ale taky to nemá se mnou lehké i když,jak jsem psal, nejsem agresor,ale je to o tom,že mě to pak drží i týden né-li déle!Teď jsem vyhodil záchrannou brzdu (kolikrát už??)a chci to dotáhnout do konce,já opravdu nemám problém nepít,ale když se probudí to druhé já,tak to je mazec! Jako muzikant si na to dávám pozor,taky se to vymklo,ale ukočíroval jsem to a jsem přesně jak tvá mamka,když hraji dávám pozor a pak,když mám volno to vypuká!!Rozhodl jsem se,že pokud se mi to teď zase vymkne, jdu za psýchou a klidně i na léčení,pořád ještě jsem přesvedčen,že to zvládnu a můžu říct,že se i daří,ale to se dařilo i před tím a pak ty konce!!Jenže je to taky o tom,že jsem na veřejném foru a věř,moc mi to pomáhá,mám zodpovědnost k ( i možná) milionům lidí a nechci je zklamat a už vůbec né sebe,zažil už jsem to tolikrát,že už to ani nebaví a i už to tělo ani nebere,jako dřív!Jsou to jen kecy, kterým už nikdo nevěří a co je větší motivací,než se pokusit to všem dokázat?Klidně zase napiš,jak to zvládáte a hlavně jak mamka a přeji Vám všem,co do toho jdete,tak ať se podaří a Vy zas držte palce mě a ono to opravdu pomáhá a já zase napíši,jak jsem na tom já!!Hezké dny bez chlastu a ať žije život!!Ríša R
Ríša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2561
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 3 měsíce  
Ahoj Všichni!Mám radost a chtěl bych se o ní podělit- zase víkend za námi a dá se říci,že bez pití a to jsme s kapelou v sobotu(včera) hráli a tady to někdy bývá velké lákadlo k napití se a ta radost je v tom,že jsem si dal tři malá piva a to díky tomu,že nam pořadatel dal k jídlu vynikající klobásu a připadlo mi jako hřích,zapít jí limčou.Ale hlavní je,že mě to nesvedlo dát si další pivo a vlastně se dá říct,že jsem je vypil v rozmezí čtyř hodin.Není to chlubení,opravdu jen radost a strach stále trvá,ale taky mě drží u toho,že se nechci napít a říkám si vždy- nedávej si to!Taky chci pomoct nám všem,protože to opravdu jde a pokud člověk chce,dá se to zvládnout,ale nechci být ten,co káže a pak bůhví co přijde, ale zatím se bráním a pokud zklamu,vy všichni budete první,komu to napíši!!!!!Držím nám všem palce a jdem do toho šílenství Vánoc a hlavně konce roku a tady ta zatěžkávací zkouška už bude opravdu o tom jakou má člověk vůli!!Takže zase co nejdříve tady a vzkaz Veronice- už jste podnikli nějaké kroky co se mamky týče? Napiš,prosím někdy a hlavně ať to vše dobře dopadne!Ríša
Ríša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2790
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Ahoj Všichni!!!Tak máme po svátcích,je tu Novvý rok a s ním další dny,kdy se člověk bude snažit, prožít je bez alkoholu!!Zkouška odolnosti, tj svátky a silvestr proběhly bez větších problémů a jsem za to rád,ale na druhou stranu,příležitostí se napít, se naskýtají vlastně každý den! A tak přeji sobě a Vám všem,ať to překonáme- úplně na fér - od listopadu,né úplně(2-3pivka)abstinuji a na svou čest říkám - je mi prostě líp a fajn!!Vše funguje,jak má, tzn., chodím do fitka, dělám muziku a další své aktivity a zatím to bez chlastu jde bez problémů a ani abstinenční příznaky se nedostavily a jsem opravdu spokojen a snažím se pokračovat!!Tak se všichni držte a ať se daří nepít!!!!!!!Ríša
Ríša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2791
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Ríšo, ten klid, síla je z Tebe cítit, je to bezva.Co bylo nepředstavitelné, najednou je tady, a jde to!Co víc si přát!Jen neusnout na vavřínech, nedělat pokusy!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2798
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Ahoj Ríšo,
jsem zase tady. Moc ti děkuji za tvé příspěvky. Jsem na tebe fakt pyšná jak to zvládáš, protože u nás je to pořád na stejný koleji. Zatim jsem nic nepodnikli. Mamka od našeho hovoru sekala latinu. Její manžel měl před Vánoci 14 dní dovolenou a tak byl doma když přišla z práce, pomáhal jí a bylo to fajn. Jenže na štědrý den měl službu a já s přítelem jsme měli u nich večeřet. Dopoledne byla v pořádku, ale po obědě totálně na šrot. Přemlouvala jsem jí ať si jde lehnout ať máme fajn večer. Samozřejmě nešla a našli jsme jí válet se vyloženě na zemi pod stolem - ten pohled nikomu nepřeju.Prostě zase byla sama a přemýšlela o kravinách. Můj přítel se beze slova otočil a odešel. Takže si umíš představit jaký jsem měla fajn den - probrečený, utrápený. moc jsem se bála, že manžel od ní odejde... My bez večeře a nálada totálně pod psa! Přítelovo rodiče nás zachránili a bylo to nakonec fajn, ale v podvědomí to máš. Třetí den když vystřízlivěla byla na nás ještě naštvaná!!! Teď jsem dostala typ na psychiatra a jdem. Asi bychom se nedočkali, že to udělaá sama.... Můj přítel už jí má plné zuby a já se mu nedivim - je fakt hnusná!!!!Takže ti dám určitě vědět jak jsme dopadli ajka to zvládáme. Tobě držim moc palce a pokračuj. Je nový rok, tak ti přeji sílu, odhodlání a zdraví!!!! Měj se střízlivě
Veronika
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2823
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Ahoj, Pročítám zde diskuze a asi bych se zařadila do kolonky nekontrolovatelného pití. Můj problém je asi takový, vždycky sme se chodili bavit s přáteli byly to pijatyky do rána. Tak to bylo pár let. Posledních pár let se mi začaly objevovat okénka. Nepiju každý den, neschovávám flašky, nemám neukojitelnou chuť po alkoholu, Dám si dvě skleničky a třetí rozhodne pak můžu pít i do rána. zatim to nebyli nikdy dva dni v kuse, ale co je asi nejhorší, že když se opiju mektám votřesný kraviny , chovám se jak idiot, a navíc si to vůbec nepamatuju, řikám o lidech věco který si ani snad za střízliva nemyslim. Většinou je se mnou ze začátku sranda sem dobrý bavič, ale..... Za střízliva v prostředí které neznám sem až moc nesvá, mám velice slabé sebevědomý, které naopak s většáí dávkou alkoholu vygraduje tak až je to prooklí nesnesitelné. Nevim proč, ale vždycky si sednu k někomu cizímu a něco mu plácám. Pak se divim že mě na ulici zdraví cizí lidé a já jen řikám bože kde zase...., teď se to vystupňovalo a chtěla bych s tím něco dělat. je hrozné chodit kanálama, přitom mi paradoxně hodně záleží na tom co si lidé o mě myslí a pak se někde sprasím.
Jája
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2825
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Jájo, okna máte, když si nepamatujete řeči, chování v opilosti, to jsou okna!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2826
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Věř , že opravdu vím coto sou okna, co sem říkala se dozvídám z okolí.
Jája
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2827
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Omlouvám se, špatně jsem četla.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2829
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Ahoj zase všichni a Verčo zvlášť!!! Je mi to líto, co se děje u vás, ale já neměl o nic lepší vánoce,s manželkou jsme si udělali štědrý večer už 23tího a ona byla 24týho u mladých,prozože já nemám co u nich na baráku dělat! Silvestr taky sám, měla noční, ale zvládl jsem to, ale co horšího, že ode mě odchází,přišel jsem jí na nevěru, která se táhne už od září a je to pomsta za mé snad poslední nekontrolované pití v srpnu. Jsem zatím bez pití, ale nejsem úplný abstinent, jak už jsem psal,ale neožírám se a mám vše zatím pod kontrolou.Chlast je opravdu svině a těm co mají potíže, by jsme měli pomoct a třeba tou návštěvou u psychouše a nebo léčením!! Držím vám palce ať to dopadne, zase mi prosím napiš a já se snažím dál a teď jdu do fitka. Ahoj. Ríša
Ríša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter