Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...14
Dolů
Téma: Nekontrolovatelné pití
#2830
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 3 měsíce  
Riso.
sledujem tvoj pribeh a snahu o abstinenciu
je mi velmi luto ze sa ti takto skomplikovala rodinna situacia prave teraz, ked sa davas do poriadku. Velmi ti drzim palce a verim ze situaciu zvladnes bez alkoholu.
katka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2832
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 3 měsíce  
Zdravím Ríšo,
máte za sebou kus pořádně prošlápnutý cesty zvláště ten Silvestr, gratuluji. Prožíváte strašně těžký období, sám víte, že by to alkohol vyřešil jen na malou chvíli za kterou byste zaplatil krutou daň.
Zda si vaše manželka našla někoho jenom aby se pomstila, tak mnoho štěstí asi nezažije, třeba mohla kapitulovat, před opakujícím se nechtěným problémem, které pití přinášelo. To se ostatně ještě uvidí, to teď nijak neovlivníte, nenechte tím ovlivnit ani sebe.
Moc vám fandím.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2844
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Ahoj lidičky! Chtěl bych poděkovat Katce a Květě za slova,která mě potěšila a dodávají mi sílu,abych vše přestál a alkohol držel pod kontrolou! Co se týče Jáji,problém tohoto rázu nemám,cizích lidí jsem si u pití nikdy nevšímal a ani agrese ve mě naštěstí není,spíše mám rád srandu a dobrou společnost,ale zase když to probíhalo, tak jsem v tý společnosti musel být i několik dní po sobě a to je můj problém,který se snažím od min. roku korigovat a kontrolovat a zatím se daří i když přiznám,je mi někdy pěkně na nic,protože nejsem nad věcí a věřte, že nevěra zamává s každým a ještě v době, kdy by člověk potřeboval se o toho druhého opřít,ale beru to jako odplatu za to jak jsem se choval já ve svém pití a asi to tak má být!!!Třeba to čas zahojí a vše se spraví samo!! Jistě,že nebudu a nechci už nic řešit alkoholem,protože to je ještě horší a přiznám,že když v tom není chlast, dokážu to zvládat s chladnou hlavou a bez emocí! Ještě jednou všem děkuji,budu se snažit nezklamat sám sebe a vás všechny co mi věříte a držím nám všem palce ať vše zvládáme bez pití a zase se ozvu!!!!Ríša
Ríša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2846
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Ahojky , Ríšo také držím palce aby si zvládnul myslim že máš velice dobře našlápnuto. Někde se tu psalo o kontrolovaném pití to by asi bylo pro mě. Nemám problém s tím se nenapít, máme doma rozdělané víno třeba 14 dní a nenapadne mě ani si nalít. Jde o to že mám problém spíš s tim že nevim kdy přestat. Dám sidvě skleničky a je to ještě OK. Ale po třetí už mám chuť na další a už bych šla někam pokračovat nechce se mi domu a pak můžu až dorána. ´Měla sem i dokonce v telefonu upozornění každou hodinu Už jdi domu!!! Ale nějak se to minulo účinkem.Dá se to nějak natrénovat ??
Jája
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2847
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Jájo,Vy pít kontrolovatelně nemůžete,protože ho/pití/pod kontrolou nemáte.Jak sama píšete,když začnete,nemůžete přestat,to vypadá,že jste kvartální piják,o tom svědčí netknuté víno v lednici a to,že nemáte v tu danou chvíli potřebu pít nic neznamená,jestliže se rozpijete a nedokážete sama přestat,pití Vás ovládá a má on Vás pod kontrolou.Nedávejte mu šanci.!!
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2852
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Jájo, jste začínající alkoholička.Intervaly mezi pitím se budou zkracovat, víno v lednici Vám nevydrží.Znám to.Taky jsem nepila tři měsíce, v klídku, pak jedno....a už to šlo.Kvartální alkoholismus.Ale pořád jsem si myslela, právě proto, že vydržím nepít jen tak, že je to dobré, nebylo.Vymlouvala jsem se, lhala sama sobě, málem jsem pak umřela, jen díky chlastu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2855
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Ahoj, myslela sem právě jestli neexistuje nějaká metoda jak si dát jen tři a nechat toho.myslim si že furt je to dobrý tak si dám ještě poslední a pak se probudim ráno v posteli a nevim kdy sem se vrátila, co sem, dělala co sem říkala. Asi neni že jo , jen prostě nelemtat.
Jája
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2858
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Kdyby existovala nějaká metoda,nemuselo by být toto forum,ani léčebny,nebylo by alkoholiků.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2873
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
TAkže opravdu je to jen o vůli?? Prostě se naučit po třetí skleničce odejít.
Jája
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2874
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Ze začátku pomůže pevná vůle, později už ta vůle není vůbec žádná, zkus prostě nepít vůbec nic alkoholického.Žádný alkoholik nedokáže si dát 3 skleničky a přestat.Nestačí mu to, chytne slinu a jede do bezvědomí.I několik dní.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter