Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...26272829303132...34
Dolů
Téma: Alkohol NE, raději knihu!
**
#48835
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 6 rok  
Ja napsal:
Richard Abraham napsal:
hehe no ..vzhledem k tomu, že satanismus znám a řekl bych, že mu poměrně i dost rozumím, bych tuto kniho asi číst nechtěl
Takže poznáš aj toto:

sk.m.wikipedia.org/wiki/Anton_Szandor_LaVey ?!?


Anton Szandor La Vey? Kdo by velmistra neznal.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48836
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 6 rok  
Lenka napsal:
Richarde, nevěřila bych, že se něco takového může dít. Vždy jsem byla zvědavá a lákalo mě to, ale tato kniha me hodně rychle vyléčila

To, ze nekdo nazve neco satanismem neznamena, ze o skutecny satanismus jde...
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48837
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 6 rok  
Já četla Psí cestu - je to i zfilmované. Teď jsem dostala druhý díl - dojemné, ale krásné a pomáhá mi to se smířit s životem .... doporučuju

Já se naučila si uložit knížky do tabletu, ale papír je papír
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48844
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 6 rok  
Kniha Byla jsem otrokyní v satanské sektě: jako dávám všem za pravdu, hnus, hnus. Až si říkám, jestli to třeba není nadnesený? Aby to víc upoutalo? Nevím. Pokud je to vše pravda, pak bych všechny tyhle právníky, doktory a inženýry hnala před soud. A to by ještě bylo málo. Bohužel chápu, že organizovanost těchhle hnutí má silné kořeny na vysokých místech. Je to smutné.
A to si člověk řekne, že doby neštěstí jako byl Johnstown apod. jsou pryč. Mansona hodili na pranýř jako vrchol masových vrahů. A teď čtete tohle. Tyhle sekty byly, jsou a budou. Ještě smutnější.
LaVey... kdo by neznal Nedávno jsem o něm zkoukla fajn dokument. Zajímají mě tyhle věci. O sektách mám několik knížek, nebráním se ani satanismu, zajímá mě křesťanství... vše ale beru čistě ze zájmu, z toho psychologického hlediska, nehlásím se k satanovi nebo tak :-D
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48845
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 6 rok  
Leni, paráda. Na netu jich najdeš dost. To znám, když se zaberu do knížky, nevidím, neslyším Dřív jsem četla víc, ale vracím se k tomu.
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48847
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 6 rok  
Ohledně toho tabletu. Odkud stahujete? K narozkam si budu přát čtečku knih. Tedy snad. Tablet je přeci jen větší
Právě mám nové Prsateho muže a toho Panacka. Také nějakou romantiku a Skrz krk -bulimie. Vždy me přitahovaly knihy o závislostosti na drogách, jídle,.. Paradoxne jen o pití ne
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48849
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 6 rok  
Lenka, ja kupujem ebooky z Amazonu. Je na to appka aj na smartphone ktora sa sychronizuje s citackou (Kindle), cize v buse mozem citat na mobile, a doma mi citacka automaticky pretoci knizku tam, kde som skoncil.

Ale neviem, ako su na tom CZ/SK knizky na tom Amazone. Ja citam vsetko v anglictine, lebo ma kedysi hrozne rozculilo, ze som zacal citat nejaku seriu po cesky, dosiel som do polky a zistil som, ze dalsie diely este nie su prelozene. Potom som mal este jeden diel uplny hokej v tom, kto je kto, lebo samozrejme cesky prekladatel prelozil aj niektore mena, tak som si povedal, ze nikdy viac
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#48852
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 6 rok  
Já si normálně stáhla apku na čtení knih a knihu pak našla na Uložtu Ale i bez aplikace se na Uložtu najdou knížky ve formátu pdf., což bys mohla číst normálně. Jen by to pak asi chtělo nastavit displej, aby nezhasínal po nějaké době. U té přímo aplikace na čtení knih to je vyřešení, že svítí pořád. Nebo teda zhasne, ale až po dlouhé době.
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48864
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 6 rok  
a jéje..koukám, že si pomalu zřizujete čtenářský deník..
No je pravda, že hodit chlast na posedlost dáblem je celkem jednoduché řešení..Chodte do kostela a přestanete chlastat, dobrý nápad..Ovšem uvědomte si, že jste to vy a vaše závislost na lenosti a úniku z reality kdo do nás leje chlast..a pokud je to dábel, je nutné ho vymýtit a k tomu žádná kniha nepomůže.Pouze tvrdá dřina a pochopení sebe sama..Hezký víkend
léčitel1981
Junior Boarder
Příspěvky: 24
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48866
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 6 rok  
Léčitel : i ty blesku jeden
Přečetl jsi si název tohoto tématu?
Knihy jsou krásné. Je příjemné vylézt na vzduch, plácnout sebou na lehatko a číst si.Proc se po večerech o samotě neuzavřít do příběhu někoho jiného? Nekdy je to i odstrasujici-prave jsem zhltla snad jedním dechem Panáčka

Pro mě třeba momentálně lepší, než "kamarádům "stále dokola vysvětlovat, proč nepiji. A pozastavovat se nad jejich stupidnimi otázkami, zda si s nimi po operaci konečně něco dám. Prý už určitě budu moci
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...26272829303132...34
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter