Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...2728293031323334
Dolů
Téma: Alkohol NE, raději knihu!
**
#61427
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 3 rok, 1 měsíc  
Ahoj vespolek,
objevil jsem rozcestník článků, knih, videí a rozhovorů v rozhlase o alkoholu a alkoholismu s adiktology(114_položek). Stačí kliknout na :
"Doporučené externí zdroje alkoholismus" a pak na
"(I) Pokračujte na původní zdroj- alkoholismus."
Nenašel jsem fórum určené pro odkazy na články o alkoholu na internetu tak to prozatím zkusím dát sem. Mějte se střízlivě jak umíte zdar.

LINK:www.nzip.cz/kategorie/41-alkohol
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 25/03/2021 17:47 Provedl: Jánty.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#62535
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 2 rok, 9 měsíce  
Po dlouhé době jedu v knihách. Ruka mi neslouží,ale mě to nesloží
Mentálně Smrt jménem závislost, Josef Vondrka. Je to o drogách,ale závislosti jsou si v mnohém podobné. Vyprávění autora o své závislosti s opravdu velkou otevřeností, kniha ale obsahuje i obecné informace a informace primáře MUDr. Petra Jeřábka
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62536
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 2 rok, 9 měsíce  
Mám moc ráda knížku Egypťan Sinuhet od Mika Waltari. Četla jsem jí asi 3x. Na střední, pak někdy mezi a asi před měsícem.
A pokaždé, tam najdu nějakou novou pravdu. Asi to souvisí s věkem
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62986
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 2 rok, 5 měsíce  
cituji: ...Za třetí: Každý živočich, a tedy i člověk, je tu proto, aby se radoval ze života. Nikdo nechce být nešťastný. Všimli jste si, kolik lidí je nešťastných? Kolik škaredých obličejů se na nás dívá? Ti lidé jistě nejsou spokojení. Krajní důsledky tohoto stavu jsou sebevraždy, ať okamžité, nebo ty neustálé, jako alkoholismus, narkomanie, záliba v mystice a jiné útěky z reality. Daleko častěji se to násilí obrací směrem ven. Možná, že jsme právě narazili na samé prameny zla. Všechno to vede k ubližování, k smrti, k ničení, k nezdravému stavu. Příčinou je nenaplněná tužba - frustrace. Jak by taky obecný průměr mohl dosáhnout naplnění tužeb, když... znáte to: "Co by tomu řekli lidi?" Zatím jako blázen je označován ten, kdo třeba uprostřed náměstí zařve štěstím a jde si klidně dál po svém, nestaraje se o nikoho. Takový člověk prostě provede to, co chce a je šťastný a nepotřebuje si vybíjet svůj pocit méněcennosti na druhých. Jak je vidět, i v tomto třetím bodě je jasné, kdo že je to vskutku nemocný a kdo zdravý.

Zdroj
Misantrop: Proč nejsem blázen
Stopka
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62998
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 2 rok, 5 měsíce  
já jsem začala číst knihu-můj syn feťák,je to skutečný příběh o drogách a závislosti na alkoholu.takové knihy ráda čtu. Mirka
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66239
Re: Alkohol NE, raději knihu! Před 2 měsíce, 1 týden  
Já si tedy raději udělám kopřivový čaj zdraví protože vím že pomůže
Eva Horka
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...2728293031323334
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter