Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Kocovina po jednom pivu?
#28417
Kocovina po jednom pivu? Před 8 rok, 11 měsíce  
Chtěl bych se zeptat,zda má někdo podobnou zkušenost a dokáže mi poradit.
Je mi 44 a poslední asi dva roky mi bývá druhý den špatně po čím dál menší dávce alkoholu.Dospělo to tak daleko,že dnes mi stačí i jedno malé pivo,pokud si ho dám později odpoledne,řekněme po 18-19 hodině.
jakoby platila rovnice,že čím míň piju,tím míň mi to dělá dobře.Přitom jedno,dvě piva lékaři doporučijí jako zdravé pití.
Pokud si tedy chci něco dát,musím ráno nebo dopoledne,aby ten alkohol stačil organismus beze zbytku zlikvidovat.
Přitom dříve se pilo docela hodně,klidně i několik dní v kuse a bylo mi celkem dobře,tak nevím,kde je chyba.
Nejsem žádný alkoholik,ale zabývám se vínem,potřebuji degustovat s hosty,jezdím na ochutnávky vín a proto mi tohle docela komplikuje život...
Martin

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28418
Re: Kocovina po jednom pivu? Před 8 rok, 11 měsíce  
Maťo,
daj sa kompletne a komplexne vyšetriť, máš nárok na preventívnu lekársku prehliadku. Tá mnoho napovie...

(Ak si prekonal bariéru a prepil si si *odolnosť/toleranciu* orgánov alebo organizmu, tak sa zver do opatery/starostlivosti internistov a psychiatra.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28419
Re: Kocovina po jednom pivu? Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
čarodějnice

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28421
Re: Kocovina po jednom pivu? Před 8 rok, 11 měsíce  
To mi radí víc lidí,že mám jít k doktorovi,ale když já jsem jinak naprosto zdravý!Přece nemůžu příjít a říct "paní doktorko,já jsem nemocný,protože nemůžu chlastat"!
To mě rovnou pošle do blázince,nebo-li,jak tady říkáme my v Brně,do šaškecu:-D.
Martin

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28422
Re: Kocovina po jednom pivu? Před 8 rok, 11 měsíce  
Martin píše:
To mi radí víc lidí,že mám jít...,do šaškecu:-D.

Maťo,
..."vieš vôbec, čo chceš?" ..."Rozhodni o sebe -> za seba!"


(asi - možno,... niekedy - občas,..., keď - neskôr alebo nikdy... neviem sa rozhodnúť alebo pánko farár povedali..., čo si o mne povedia/pomyslia)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28423
Re: Kocovina po jednom pivu? Před 8 rok, 11 měsíce  
Martin, moze to mat viac dovodov. Nemusis byt zrovna alkoholik, ale tvoj organozmus si mohol vybudovat intoleranciu na alkohol a tym, ze ti je zle aj z maleho mnozstva, ti dava jasne najavo, ze ho nechce.
Taktiez mozes mat problemy s pecenou, pankrasom..mal by si zajst dokorovi, nemyslim, ze ta zrovna za toto zavru do blazinca
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28523
Re: Kocovina po jednom pivu? Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28524
Re: Kocovina po jednom pivu? Před 8 rok, 11 měsíce  
Tady někomu fakt definitivně jeblo
Jitka Nová
Junior Boarder
Příspěvky: 24
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28525
Re: Kocovina po jednom pivu? Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28526
Re: Kocovina po jednom pivu? Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter