Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Alkohol - mysl
#49892
Re: Alkohol - mysl Před 5 rok, 8 měsíce  
Ahoj, já sem chodím, protože se tak nějak cejtim mezi svejma. A ano možná jsem i trochu výstraha. Když jsem byl v blázinci tak jsem samozřejmě nepil, ale jak to skončilo, tak jsme okamžitě koupili basu piva a zase jsem to rozjel. Budoucnost jsem například dnes ráno před prací viděl růžově, říkal jsem si, že se prostě nenapiju. Naplánoval jsem si poctivě činnosti, které budu dělat abych se odreagoval. Vše bylo připraveno. Jenže nějak se u mě vystupňovala z ničeho nic úzkost a já se bál a jediný co mě napadlo bylo to přechlastat. A tak se bohužel i stalo. Přišel jsem z práce a už se otvíral lahváč a tím moje povídání vlastně končí.
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50721
Re: Alkohol - mysl Před 5 rok, 7 měsíce  
Ahoj Notore,kolego..jak to jde,na druhé straně?
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50738
Re: Alkohol - mysl Před 5 rok, 7 měsíce  
Ahoj Zdeňku, no jako nic se nezměnilo. Práce, chlast, práce, chlast.... Teď momentálně mám asi pátý pivo a bude jich víc. Asi proto mám přezdívku notor, protože každej, úplně každej den to do sebe leju. Včera bylo jen 13 piv, ale víš co? Já prostě druhej den normálně funguju a pak se vožeru zas a už to dokážu ustát. Tak asi tak. Dobrá zpráva je, že krom psychiatra jsem se konečně objednal k psychologovi. Akorát se bojím, že mě prostě nebude schopnej nasměrovat jinam, než k tý flašce, po který tak tíhnu. Akorát dobrá zpráva je, že když beru ty prášky od psychiatra, tak už nemám takový ty hrozný absťáky, co jsem míval. No nic mám rozčepováno, tak si jdu pro další.
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50739
Re: Alkohol - mysl Před 5 rok, 7 měsíce  
..jo,lej to tam,pěkně chlazené,a drž se nadále.Co je to za prášky,jak se jmenujou?
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50742
Re: Alkohol - mysl Před 5 rok, 7 měsíce  
Notor,

dokedy Ti takéto tempo vydržia asi obličky/(ledviny)?

Filtrujú nonstop, bez oddychu - zaslúžili by si už aj komfortný relax alebo ideš (imrvére) "na doraz"?...
(...až do exitu; cez dialýzu.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50769
Re: Alkohol - mysl Před 5 rok, 7 měsíce  
Hele Zdeňku, beru největší nálož antidepresiv co se dá(Ještě trochu víc než je doporučeno, ale psychiatr mi to dal, jmenujou se Wellbutrin), potom na chronickou úzkost Lyricu, to je magickej prášek, kterej odbourá úzkost, potom antidepresivum Mirzaten a zase Lyricu na večer a na noc antipsychotika abych dobře spal. Potom mám pořád po ruce Diazepam a Lexaurin, když dostanu záchvat úzkosti, to je bomba, když to do sebe napereš hodně. No a když to do sebe takhle peru od rána do večera tak jsou pryč ty hrozný absťáky co jsem míval, takže všem co chcete chlatat a nemít absťák tak doporučuju psychiatra a hafo prášků a budete moct chlastat a nemít absťák.
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50772
Re: Alkohol - mysl Před 5 rok, 7 měsíce  
Jezis, ze ja prestal piti .. )
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50775
Re: Alkohol - mysl Před 5 rok, 7 měsíce  
Notor: Takze pokud to spravne chapu tak denne kropis a vedlejsi ucinky kropenice rozhanis lekama? Den za dnem, tyden za tydnem...

Husty. Myslel jsem si o sobe ze jsem docela drsnak (a totalni debil samozrejme) kdyz jsem jeden obzvlast hnusnej a nechutnej abstak zkusil "rozehnat" kokainem (abych nemusel volat sanitku) ale tady se sklanim pred mistrem .

A na trochu vaznejsi notu... uvedomujes si co Te ceka? A ze ciste statisticky asi nebudes mit kliku a nebude to rychly a bezproblemovy ?
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50777
Re: Alkohol - mysl Před 5 rok, 7 měsíce  
Notore otázka času, kdy Ti odejdou játra....tento koktejl dlouho nevydrží...vzpamatuj se proč nejdeš na léčbu?! A proč vůbec bereš léky na úzkost a deprese, když chlastáš a úzkost a deprese Ti alkohol znásobuje-promiň za ten výraz ale debilita...vzchop se chlape! Může být líp....
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50782
Re: Alkohol - mysl Před 5 rok, 7 měsíce  
..aha,takže bylo nebylo..Závislost na benzácich mám za sebou,a jsem taky alkoholik,takže ti tu pohádku nevěřím,tohle mívá rychlejší konce než chlast,a spolu do kupy tuplem.Nene
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter