Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Pití s mírou...téměř denně jedno pivko, občas více
#7860
Pití s mírou...téměř denně jedno pivko, občas více Před 12 rok, 3 měsíce  
Zdravím všechny,
rád si dám po obědě pivko, někdy večer u TV, prostě je to nápoj který mi chutná, občas zajdem se sousedem na 3-5 kousků, alespoň má člověk po stresující práci klidné spaní...

nikdy po alkoholu nezvraci, vždy vím co dělám, jen bych rád věděl jestli to neni prvni stadium alkoholismu..... predem rikam ze nekolik mesicu bez pivka nebo nejakeho vinka bych se zatnutymi zuby vydrzel, ale proc bych to delal, kdyz se u toho clovek hezky uvolni, zrelaxuje, usina se rychleji, pri sexu vydrzite dele,...atd

zajimal by me nazor, kazdopadne nepamatuji tyden, ve kterem by od cca 20 let, ve kterem by nebyla kapka alkoholu.

je mi 26
rád s
Radek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7862
Re: Pití s mírou...téměř denně jedno pivko, občas více Před 12 rok, 3 měsíce  
rADKU-TED´JSEM O TOM VZPOMNĚLA NA RUBRIKU JAK JSTE SE Z ALKOHOLU DOSTALI VY
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7863
Re: Pití s mírou...téměř denně jedno pivko, občas více Před 12 rok, 3 měsíce  
Radku žádáš odpověd´po druhém.Říkáš se zatátými zuby vydržím nepít,ale lépe se uvolním,zrelaxuju,usnu,i sex je lepší.Já jsem si svoje pití taky dokázala řádně zdůvodnit.Nepiješ už jen kvůli chuti,ALE UŽ VYHLEDÁVÁŠ ÚČINEK,KTERÝ TI DĚLÁ DOBŘE.Relaxovat se dá bez alkoholu,lépe spát,když upravím svoji životosprávu-to má též blahodárný vliv na sex.Přesně takto to mají nastavené normální lidé v běžném životě.Pokus se o změnu a přestan´s pitím třebas na několik měsíců-co to s tebou bude dělat.Máš možnost se přesvědčit sám,kde a v čem jsou tvoje problémy-tvůj problém.Ze všeho nejhorší je vždycky nejistota a váhání
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7864
Re: Pití s mírou...téměř denně jedno pivko, občas více Před 12 rok, 3 měsíce  
Ahoj, já myslím, že to tvoje pití je docela v pohodě.Pokud ti ten alkohol nijak nekomplikuje život a pomáhá ti k relaxaci,je to v pořádku. Byl bych ale opatrný, aby se to nezvrtlo, nezvyšovat dávky atd. Jsi asi v kategorii "piják", tedy vyhledáváš alkohol už pro ten účinek, ale to je v naší kultuře normální. Já jsem už trošku dál, alkohol mi už způsobil dost problémů, ale zatím se snažím nějak to kontrolovat, o léčení teď neuvažuju. Být tebou, nepřestával bych, ale byl bych opatrný. (Mně je 32 a piju asi od dvaceti).
David

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7866
Re: Pití s mírou...téměř denně jedno pivko, občas více Před 12 rok, 3 měsíce  
jedno pivo moc ucinku nema...jde mi o chut, nepiju sladky limonady, takze celej den vodu, pres den nemam absolutne chut, max po obede, nebo k veceru, pokud jsem s pritelkyni tak pred ni nepiju abych ji neobtezoval pivnim dechem
Radek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7879
Re: Pití s mírou...téměř denně jedno pivko, občas více Před 12 rok, 3 měsíce  
Přijde mi že to máš takový jako zvyk dát si pivko pro relax. Ovšem nezavrhovala bych a vyzkoušela bych i jiné metody jak relaxovat. Působí to na mě jako že tě to obtěžuje, když jsi vyhledal tyto stránky.

Můj přítel to má podobně jako ty a někdy mi to tou závislostí zavání, ale ovšem musím brát v úvahu to že já závislá jsem.
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7940
Re: Pití s mírou...téměř denně jedno pivko, občas více Před 12 rok, 2 měsíce  
Radku.Když se mi podařilo přestat s pitím.Dlouho jsem hledala nápoj,který nebude silně kalorický,přeslazený,nebude obsahovat alkohol a hlavně bude mi chutnat.Piju hodně čaje,vychutnávám si i bylinné a minerálky.Dnes je nabídka velice pestrá.Chce to neztrácet trpělivost hledat a experimentovat.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9869
Re: Pití s mírou...téměř denně jedno pivko, občas Před 11 rok, 9 měsíce  
Takhle jsem to dělala i já. Téměř 10 let. ze začátku tak 5-6 let. Pak 3-4 a dnes tedy poslední rok 7-8 kousků. To že mám problém jsem si uvědomovala hodně brzy. A před pár dny jsem zvedla telefon a jsem na antabusu. Taky jsem popíjela na relax, nezvracela, nepotácela se. Hodně to zvaž....
Jasmína

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9871
Re: Pití s mírou...téměř denně jedno pivko, občas více Před 11 rok, 9 měsíce  
Jasmíno,máš štěstí podchytila jsi to včas bud´ráda.Zdravý rozum zvítězil!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9879
Re: Pití s mírou...téměř denně jedno pivko, občas Před 11 rok, 9 měsíce  
Sice včas, ale už jsem došla asi dost daleko. Nebo spíš zašla. Antabus mám od čtvrtka a zatím s tím bojuji každý den v hlavě. jako bych měla tiky. Zvednu se ze židle a říkám si jdu si pro pivo a v zápětí jééé, já vlastně nemůžu. Už se těším až se mě tyhle tiky přestanou v mozku dělat . Nejhorší je to odpoledne. Byla jsem spíš denní píč. Pak padne 19 hodina a mám klid
Jasmína

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter