Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: jen jsem se chtěl vyzpovídat
#8684
jen jsem se chtěl vyzpovídat Před 12 rok  
Smazáno na žádost pisatele.
Správce webu.
Honza

Poslední úprava: 01/05/2012 21:17 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8686
Re: jen jsem se chtěl vyzpovídat Před 12 rok  
Honzíku, co tak požádat o pomoc sourozence, všichni musí něco o alkoholismu znát.Taky zajdi u Vás na AA.V sobotu za týden zajeď na naší slezinu na Retaso,za Rožnovem, celý víkend, poznej pár lidí, co abstinují, uvidíš, jak se chovají, jak jsou šťastní.......určitě ale víš, že máš problém, neznič se.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8688
Re: jen jsem se chtěl vyzpovídat Před 12 rok  
Smazáno na žádost pisatele.
Správce webu.
Honza

Poslední úprava: 01/05/2012 21:18 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8689
Re: jen jsem se chtěl vyzpovídat Před 12 rok  
Hono.Poslouchej začala bych na vém místě opravdu u psychiatra a otevřeně si s ním promluvila.Ve tvé výpovědi je opravdu dost znaků schizofrenie.Tam jsou stejně jako v případě závislosti indispozice vrozené.Také to,že jsi začal velice brzy zkoušet všechno možné mohlo přispět k rozvinutí a urychlení celého stavu.V každém případě bych už se podobným pokusům vyhýbala stejně jako alkoholu.Schizofrenie jako taková jde dobře léčit s naprostým vyloučením alkoholu a jakýchkoliv psychotromních látek.Pravidelným užíváním léků-které ti může předepsat jen psychiatr.Takže toto bych konzultovala PŘEDEVŠÍM S ODBORNÍKEM.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8690
Re: jen jsem se chtěl vyzpovídat Před 12 rok  
A co jako by se mělo stát, kdyby Tě někdo na AA poznal?Každý jsme na tom stejně, máme stejný problém, nemoc, co si myslíš, že by se stalo za hrůzu??Vzpamatuj se, nešil, vem rozum do hrsti a mysli.Jen by každý z nás se snažil Ti nějak pomoc, poradit, podpořit, určitě ne nějaké využívání, smích....,jsi popletený, mimo, uháněj pro nějakou pomoc,a nevím, za co se stydíš, každý už ví, jak piješ, co vyvádíš, tyto zprávy se šíří rychle.Myslím si, že i doma by Ti rádi pomohli.Jsi hrdý, nebo se stydíš, nevím, ale jistě začni na svém zdraví makat, než spadneš na dno, a nevstaneš.A neodsuzuj něco, co jsi ještě nepoznal!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8691
Re: jen jsem se chtěl vyzpovídat Před 12 rok  
Smazáno na žádost pisatele.
Správce webu.
HonzaT
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 01/05/2012 21:19 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8692
Re: jen jsem se chtěl vyzpovídat Před 12 rok  
I když pochybuji, že to zvládneš sám, přeji Ti to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8693
Re: jen jsem se chtěl vyzpovídat Před 12 rok  
V podstatě to chápu.Strach dělá hodně.A ze strachu vychází také naše chyby,kterých jsme schopni udělat mnohem víc,než bez něj.Honzo jsi na velice křehkém začátku.Své mínění,svůj názor můžeš kdykoliv změnit.Respektuju tvé rozhodnutí a přeju hodně štěstí,trpělivosti ale také síly.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8695
Re: jen jsem se chtěl vyzpovídat Před 12 rok  
Ahoj Honzo, já bych se moc přikláněla k radě Jany, chce to doktora...mně, spíš než ty tvé úlety, které by se většině tvých vrstevníků jistě nezdály až tak mimořádné, děsí to, jak se k nim stavíš ty! nepřipadá mi to totiž, jako nějaká zhůry nabytá zodpovědnost, ale jako znaky paranoidní poruchy... jsi teď přesně ve věku, kdy se první symptomy u nemocných začínají projevovat... zkus fungovat bez jakýchkoli drog a pozoruj, co se s tebou děje... pokud nechceš rovnou psychiatra, můžeš zkusit i nějakou poradnu prvního kontaktu, white light, drop in, fokus... cokoli... tak hodně štěstí!
Hanka
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8867
Re: jen jsem se chtěl vyzpovídat Před 12 rok  
Ahoj Honzo.
Přečetl jsem si tvoji zpověď. Pokud čekáš slova zděšení a odsouzení...nedočkáš se jich.
Není proč. Říká se tomu někdy "rychlý život", tedy tomu, co žiješ.
Nejprve jedna věc....slovo zpověď, může mít různá pozadí.
Podle toho, co jsi napsal, žiješ sebedestřukční život.Máš sklony k závislostem, jsi plný různých strachů, za které se stydíš i odsuzuješ. Ty pocity dobře znám.
Podle toho, jak až na tom můžeš být, ti nemohu slíbit s jistotou šťastný život, ale jedno je jisté, pokud budeš bojovat, a nevzdáš všechno, relativně klidný život ti slíbi mohu .
Bež k psychiatrovi, promluv si s ním o všem otevřeně. V první řadě je potřeba pracovat na závislosti. Potom je potřeba k té práci přidat ještě nějaké to úsilí na psychice.Tedy aby jsi nežil už tak sebedestrukčně.
Neboj, takových lidí je víc a možná by jsi koukal kolik....
Nejsi sám. Jen je škoda se sničit...
Zasloužíš se mít rád
Ahoj.
Roman Roman
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž nemessis123456
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Nemám patent na rozum, nejsem chudáček, neradím Vám,jen dám svoji zkušenost.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter