Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Táta alkohlik
#11202
Táta alkohlik Před 11 rok, 7 měsíce  
Dobrý den slovo alkohlik je asi blbé ojetí.Můj táta je celkem normální člověk akorát pije pívo a během pracovních dní je v pořádku.V práci je do 17:00.O víkendu to taky neni nějak hrozné společně s mámou chodíme k sousedum kde se dá nějaký ten panák.Jenže dnes se slaví jeho narozeniny a když jsem viděl tu slivovici zděsil jsem se.Občas za měsíc se opije, ale dnes mě teda děsí ta slivovice.Bojim se o táto že nedojde zdraví domu,že se mu při cestě něco stane.Nechci aby s alkoholem přestal jen chci aby to o víkendu zmírnhil.Jenže občas du dříve spát abych neviděl jak jde domů.Většino use i bojím aby na něj máma někřičela, ale máma to bere celkem v klidu.Já však ne.Chci aby došel bez problémů domu.Možná je dobré mu pomoct, ale já nemůžu vidět alkoholika.Když je opilej tak neni ani nějak zlej že by byl nervozní spíš je pak takovej pohodář a vlastni chvílema ani nevim proč se bojim.Krom toho strachu jestli dojde domu v pořádku se nějak moc nebojim.Ale jak se mam přestat bát a jaké je řešení aby opravdu došel v pořádku domu?Děkuji.
anonymek25
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11205
Re: Táta alkohlik Před 11 rok, 7 měsíce  
No, jestli táta přes týden nepije a pije pouze o víkendech, tak asi alkoholik nebude. Na tvém místě, bych spíš řešil svoje strachy a úzkosti.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11246
Re: Táta alkohlik Před 11 rok, 6 měsíce  
Dobře rozumím tvůj otec možná ještě nemá problém s alkoholem.Je tu tvůj strach tvé vlastní obavy.Nevímn,jestli jsou na místě.Nevím jestli jim dáváš svůj průchod.Zcela jistě máš otce rád,Vážíš si ho-ale máš strach,že situaci neustojíOtázka pro tebe Pomúžeš tím někonmu?pomúžeš tím sobě?pomůžeš tím rodiněProč bojovat proti větrným mlýnům:proč si raději nepřiznat,že jsi bezmocný?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11343
Re: Táta alkohlik Před 11 rok, 6 měsíce  
moj otec dostava invalidny dochodok no do rodiny neprispeje ani cent.ked sa opije tak mu strasne stupne sebavedomie a tak je agresivny na svoju rodinu.nevieme co mame robit kazdy mame strach,teta odisla do bytu lebo to psichycky nezvlada. viete pomoct
jan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11346
Re: Táta alkohlik Před 11 rok, 6 měsíce  
Až bude opilý a agresivní, tak na něho zavolejte policii. Třeba se vám ho podaří dostat do léčebny.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11349
Re: Táta alkohlik Před 11 rok, 6 měsíce  
Vy se nesmíe bát.Násilí musíte řešit bez ohledu v každé situaci a všemi dostupnými prostředky,které se nabízí!Policie,záchytka,zákaz přístupu do domu,bytu.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12024
Re: Táta alkohlik Před 11 rok, 5 měsíce  
Hele,já tě dobře chápu mám podobný problém i když asi trochu horší táta je opilej prakticky pořád skoušeli jsme už všechno policii,promluvu do duše atd.ale nic nepomáha nejhorší je že ho máš rád a proto mu to nedokážeš říct do očí (TATI BUĎ JÁ NEBO ALKOHOL).Jsem věčně ve stresu furt mě bolí břicho .BylA jsem i u psychiatra .Naštěstí mám mámu ale těď jezdí hodně často na měsíc pryč.Kolikrát jsme se nedostali ani do školy(táta nepřijel)Ti si skuz zajít za psychiatrem .

!!HODNĚ ŠTĚSTÍ!!

VICHI (ČESKY VIKY)
Vichi (12)

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12400
Re: Táta alkohlik Před 11 rok, 4 měsíce  
Ahojte, zkuste ho natočit na video když je opilej, nebo mu sní pořádně promluvte nebo navštivte nějakého odborného psychologa , AA nebo psychyatra. Určitě je spoustu možností jak situaci řešit. Ale musí to chtít i dotyčná osoba, tedy tvůj táta.
majky

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter