Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Jak dlouho ovlivňuje absťák psychiku člověka?
#11851
Jak dlouho ovlivňuje absťák psychiku člověka? Před 11 rok, 5 měsíce  
Dobrý den,
přítel pije několik let, téměř denně. Množství nedokážu odhadnout, ale průměrně tak 4-5 piv, k tomu leckdy i vodka, někdy více, někdy 2-3 piva. Nyní se "pod nátlakem" snaží přestat. Nepije asi 5 dní a samozřejmě se to odráží na jeho náladě. CHtěla bych se zeptat, za jak dlouho může dojít k nějaké normalizaci psychiky. Vím, že mi doporučíte nějakou odbornou podporu, ale zatím se pokoušíme takto, sami. Jeho nálady a výlevy pochopitelně působí i na mě a nerada bych svými reakcemi zhatila jeho snažení.. aby se nenapil kvůli mému nepřiměřenému chování vůči němu... Je to opravdu těžké, opravdu se teď hodně hádáme. Nebo by bylo lepší, aby abstinoval sám? Nebo ho mám opravdu nechat v klidu a vše spolknout? Já vím, že můj dotaz zní asi divně, ale opravdu je to těžké, zvlášť když máme dítě... děkuji
Mirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11855
Re: Jak dlouho ovlivňuje absťák psychiku člověka? Před 11 rok, 5 měsíce  
Nevím, proč se zbytečně trápíte oba dva.Je tu tolik příspěvků, kde se píše, jak je těžké zvládat alkohol sám,Ty mu nerozumíš, nechápeš, ani nemůžeš, vezmi ho na AA, klidně jděte spolu, podpoříš ho, něco z alkoholismu pochopíš sama, jemu to jen pomůže.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11862
Re: Jak dlouho ovlivňuje absťák psychiku člověka? Před 11 rok, 5 měsíce  
Teď je otázka, kdy se k tomu nechá přesvědčit, ale děkuji za odpověď.
Mirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11863
Re: Jak dlouho ovlivňuje absťák psychiku člověka? Před 11 rok, 5 měsíce  
Mirko,Vy můžete sama začít chodit buď na setkání AA nebo setkání All anon.V každém případě platí soužití kde je jeden závislý je vážně ohroženo.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter