Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Nealkoholické pivo
#14574
Re: Nealkoholické pivo Před 10 rok, 8 měsíce  
Myslím si, že je to opět individuální záležitost.
Pro někoho je v době abstinence nealko pivo nemyslitelné, protože obsahuje maličké množství alkoholu, které může být spouštěčem a za druhé pro něj je jen předskokanem k normálnímu pivu a pak dalšímu chlastu a jede v tom znovu, ALE! na druhou stranu to pro dalšího může znamenat prostě jen jednou z nabídek, co si dát k pití, aniž by chtěl chlastat alkohol nebo si tím něco nehrazoval. Pokud pil tvrdej a teď si dá občas nealko, nevidím na tom nic špatného. Ale jak říkám, takto na dálku to nelze posoudit, záleží na konkrétním člověku, jak to s lakoholem měl / má.
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14575
Re: Nealkoholické pivo Před 10 rok, 8 měsíce  
Já bych si nealko pivo nedala, proč se dráždit, riskovat?myslím si, že ten pán se brzy vrátí do starých kolejí, k tvrdému pití.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14579
Re: Nealkoholické pivo Před 10 rok, 8 měsíce  
Ahoj Renato, jde o postupnou odstranování závislosti na alkoholu, přečtete si článek


alkohol-alkoholismus.cz/mudr-petr-popov/bez-abstinence-zavislost-na-alkoholu-lze-odstranit-i-postupne
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14580
Re: Nealkoholické pivo Před 10 rok, 8 měsíce  
Pokud je alkoholik a začal pít nealko, zřejmě se po něm vrátí k chlastu, pokud alkoholik není, prostě chlastal protože chtěl a sám od sebe se rozhodl pít pouze nealko, nemusí se k ničemu vracet, řídí si to sám svou vůlí
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14581
Re: Nealkoholické pivo Před 10 rok, 8 měsíce  
Prostě je to kus od kusu, ale ano, samozřejmě souhlasím, že nemá cenu riskovat.
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14583
Re: Nealkoholické pivo Před 10 rok, 8 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14584
Re: Nealkoholické pivo Před 10 rok, 8 měsíce  
Tak nějak to bude
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15863
Re: Nealkoholické pivo Před 10 rok, 5 měsíce  
Nepiju už 3 roky. Holt špatný játra. Nikde na léčení jsem nebyl, ale k doktorovi na gastro chodím pravidelně. Nealko pivo si sem tam dám a nikdo s tím neměl problém.
Pravdou ale je, že když jsem přestal pít, tak jsem neměl žádné abstinenční příznaky a to jsem chlastal 3-4 litry vína denně + nějakou tu kořalku...
qwertz

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15864
Re: Nealkoholické pivo Před 10 rok, 5 měsíce  
Když hodně piješ, nemusíš být alkoholik, zastavíš to, když se Ti chce, žádný absťáky....
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15865
Re: Nealkoholické pivo Před 10 rok, 5 měsíce  
Také jsem neměla absťáky ani jednou, pouze tu touhu ale asi jen 2x zatím, jsem alkoholik když neumím pít a nemám klapku že jo? Jak píše Justýna stačí čichnout ke špuntu a jsem nezřízená střela
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter