Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Co bude po lečeni???
*
#16791
Co bude po lečeni??? Před 10 rok, 3 měsíce  
Omlouvám za upravu ale zjistil jsem ze přítelkyně ma přistup na internet v lečebně a nechtěl bych aby to nahodou četla. Vsem děkuji za podporu a rady hodne jste mi pomohly. Dekuji
PAVEL
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 19/01/2014 13:31 Provedl: PAJA75.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16792
Re: Co bude po lečeni??? Před 10 rok, 3 měsíce  
Pavle, nyní přítelkyni podporuj, říkej jí, jak jsi rád, že se dává do pořádku, že budete mít klidnější život.....až přijde domů, nekupuj si alkohol domů, drž s ní, pomáhej jí v té abstinenci.Zajdi i sám na nejbližší AA, pak tam s ní choď, ona bude potřebovat doléčování, a to AA splňují.Jestliže je v Léčebně "rodinka", určitě toho využij, jeď tam také, vyříkáte si vše, vyčistí se vám vztah.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16793
Re: Co bude po lečeni??? Před 10 rok, 3 měsíce  
Ahoj.Pokud nechce pít, léčebna a následné doléčování (např. AA) ji může pomoci.Tam jí naučej jak žív vedle alkoholu a nepít.Ale pokud pít chce, může být v léčebně třeba rok a stejně poté bude pít dál, takže uvidíš až skončí, jestli tedy nedá reverz
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16799
Re: Co bude po lečeni??? Před 10 rok, 3 měsíce  
Tak samozřejmě že ji podporuji každy den jsi voláme nebo pišem ona z nikým jiným nechce ani komunikovat (myslím tim rodinu,přátele atd)a opustit ji v teto chvíli by nebylo rozumné to by určitě ten reverz podepsala nebo by se stalo něco horšího. A určitě se těsi domu ale dostala ultimatum tam zůstat do konce po tom co se všechno stalo ji už nikdo z blizkych nedokázal pomoct jen léčebna a musi sama vědět jak chce v životě dal pokračovat ja ji budu podporovat ale většina bude jen na ni. Dokonce jsem začal předělávat cely dum aby přišla do nového z novim životem. Ale chtěl jsem se zeptat jak budou vypadat první dny vím že u každého to je jiné ale ja to ještě nezažil a mam z toho trochu obavy.
PAVEL
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16804
Re: Co bude po lečeni??? Před 10 rok, 3 měsíce  
Budou stejné, bude citlivější, ráda, že je doma, hned ať si sežene kontakt na doléčování, to už asi bude muset tam, v léčebně, a odvykne si trochu od normálu, starostí, ale zvládne to.Měl bys jí informovat o změnách doma, aby se necítila odstrčená.Nešil z toho, za chvilku je doma.Uteče to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16806
Re: Co bude po lečeni??? Před 10 rok, 3 měsíce  
Tak je tam necelých 14 dnu je to kratka doba a kontakty v miste bydlište už ma a říkala ze se tam vrati po 3-4 měsicich na tyden říkala mi odborny nazev ale ted jsi nevzpomenu jak to nazvala.A změny jsi bude dělat sama jak bude mit celodenní vyhazky tak chce byt doma sice jich moc neni ale aspoň zůstane místo na nejake překvapeni.
PAVEL
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16809
Re: Co bude po lečeni??? Před 10 rok, 3 měsíce  
To se bude vracet na opakovačku, také dobrá věc, přeji jí, aby jí léčebna pomohla.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16829
Re: Co bude po lečeni??? Před 10 rok, 3 měsíce  
Dobry den
Jmenuji se Vladimír-je mne 55 let.Od svých asi 16.let jsem začal pít alkohol a vždy se opíjel do němoty.Z počátku jsem snesl málo alkoholu,bylo mne špatně od žaludku ,celková nevolnost.Od mládí jsem se sanžil hodně sportovat,ale když se šlo na zábavu ,já se tam vždy opil.Proč?Ptám se dnes.Byl jsem více veselý,v okamžiku opíjení se ,jsem měl super pocit uvolnění ,bylo mne všechno jedno,ve stavu opilosti jsem chtěl ,ab yto nikdy neskončilo.Moje rána byla ,ale krutá,myslel jsem ,že je to můj konec.Bylo mne šíleně špatně.Sliboval jsem si,že už se nikdy takhle neopiju.Sportoval jsem ,pracoval,přišel víken a já skončil stejně,zábava,opití se ,hnudné ráno.A tak to šlo do mých 40.let.Byl jsem dvakrát ženatý,první manželství skončilo velice brzy,kvůli mému pití alkoholu,druhé manželství skončilo po 7.letech.Přišel jsem o rodinu,o domov ,o možnost být každý den se svými 2.syny.V roce 1998 jsem padl na své psychycké DNO,kdy jsem už byl totálně ba pokraji smrti,ano,bylo to tak.Nechtěljsem umřít a asi z pudu sebezáchovi jsem vyhledal sám pomoc na psychyatrii.
Nastoupil jsem do léčebny .Můj život se mne změnil o 180stupňů pozitivně.16.rokem se učím být střízlivý .Je to super život.Nabízím osobní setkání těm,kteří si přiznali bezmocnost nad alkoholem,drogami,geamblerství,nebo jinými návykvými látkami.Já jsem musel přijmout pomoc ,aby mne bylo pomoženo.Bydlím v Plzni -můj skype je vladimir.arabasz2
emai.je Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript mob.702516911
Chci vám říci,že cesta bez závislosti existuje ,jen za předpokladu,že tou cestou chci jít.
Těším se na vás -Vladimír-žiji s třídavě již 9 let v Londýně a v Plzni-zvládám tento život proto,že jsem nastoupil cestu bez závislosti na omamných látkách(alkohol-drogy-geamblerství a podobně)Osobní setkání nabízím všem druhům závislosti!
Vladimir
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16839
Re: Co bude po lečeni??? Před 10 rok, 3 měsíce  
Kolik za hodinu?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16842
Re: Co bude po lečeni??? Před 10 rok, 3 měsíce  
tipuju 500,-
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter