Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: muj skoro manžel
#18411
muj skoro manžel Před 10 rok  
Zdravym mám se za 13 dní vdávat.Mám skvělého přítele,ale jeho největší chyba je pití.Nevím co mám dělat,mysli si že nic nevidím,ale já vidím všude flašky od chlastu a nejhorší je ,že se nemůžu nikomu svěřit.
jaj

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18412
Re: muj skoro manžel Před 10 rok  
Nevdávej se!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18415
Re: muj skoro manžel Před 10 rok  
Příprava na svatbu je jedna věc.Vůbec neznamená,že z toho není cesta zpět.Začínáš vidět to,co jsi přehlížela.Je to normální.Máš čas své rozhodnutí stáhnout zpět.Ještě se nic zlého neděje ale to neznamená,že nezačne.Rozhodnout se musíme vždy jen na základě vlastního rozumu.Ti ostatní nebudou nikdy žít Tvůj život,tak se zbav přebytečných ohledů na druhé.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18416
Re: muj skoro manžel Před 10 rok  
Jajaj, to vypadá na průšvih. Nevěsta na útěku. Pochybuješ správně...
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18421
Re: muj skoro manžel Před 10 rok  
Přidávám se k ženám. Rychle pryč!!! Věř nám, toto není legrace! Budeš nešťastná....
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18429
Re: muj skoro manžel Před 10 rok  
Ty to máš Karle dobrý, s přítelkyní, manželkou se krásně podporujete ve své abstinenci. Můj partner ne-alkoholik nikdy nechápal mé pití, stavy, nálady, strachy...Jenže, já jsem nepila, abych ubližovala svým blízkým nebo pro radost, ale aby se mi trochu ulevilo od úzkosti. Dobrovolně takový vztah ukončím, trápíme se oba.
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18430
Re: muj skoro manžel Před 10 rok  
On tě nemůže pochopit, není alkoholik.Nemůže za to.Já bych s rozchodem počkala, máš snad zázemí v AA, a začni dělat kroky, hodně ti to pomůže.Pak to bude dobré.Většina vztahů je, že jeden je alkoholik, druhý ne a jsou spolu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18435
Re: muj skoro manžel Před 10 rok  
Marti,když si dnes přiznáváš jaké stavy jsi řešila neuvažuješ o tom je začít léčit?Jsou dnes léky proti úzkosti a strachům,ty by ti mohly pomoct právě ted´,kdy budeš potřebovat zpracovat i ostatní vnitřní stavy,které ti způsobilo nedměrné pití a pracovat na nich.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18443
Re: muj skoro manžel Před 10 rok  
Jani, máš pravdu, dnes jsem to diskutovala na áčkám, vychlastala jsem si psychózu, nervy jak z papíru, nulový sebevědomí a všude přítomný strachy z budoucnosti, minulosti, z nemocí, jak bude, co bude...Ještě chvíli počkám, nechci zobat ATD, ale když nebude zbytí...
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18503
Re: muj skoro manžel Před 10 rok  
Ahoj ženy. No nám to zatím vychází, ale až teď si uvědomuji, do jakého jsme šli rizika a proč nám to v léčebně nedoporučili. Nevím jak v jiných léčebnách, ale v BV je dokonce podmínkou úspěšného ukončení léčby tzv rodinná terapie. Jde o to, že si klient musí zajistit někoho z rodiny, který stráví týden v léčebně a účastní se kompletního programu. Na opakovačkách jsem potkal skvělou paní, která abstinuje sice "jen" tři měsíce, ale povídala mi o tom, jak měla na rodinné terapii přítele a jak se změnilo jeho chování před její léčbou a po ní. Nemohu tady zacházet do detailů, šlo o dost důvěrný rozhovor. Je to vždycky super. Každý kdo na rodinou terapii jede, čeká že uvidí partičku totálně zdevastovanejch, vypatlanejch lidí a to překvapení. Každá rodinka kterou jsem v léčebně zažil byla velice silná záležitost. Pravda né každý je ochoten něco měnit kvůli partnerovi, nebo příbuznému, který mu třeba čtvrt století dělal ze života peklo. Tento příspěvek je určen především ko.marti. Vůbec to ale neber jako nějaké doporučení, aby ses šla léčit. Je to jen o tom, že dobrý partner je pro abstinenci důležitý. Než špatný, radši žádný. Jde o můj názor.
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter