Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem.
#18848
Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 12 měsíce  
Zdravim, nevím si teď rady jak se mám lečít nebo se dostat z toho ven.. Piji asi jednou za týden ale pořádně začne to hospodou a potom pokračuji i tři dny v kuse, práci mám super ale asi ničím i okolí. Možna je to taky i spojene s tím že mě žena podvedla s nejlepším kamarádam a žije s ním a můj syn žije s nimi je mu 6 let. Vídám ho 1x za týden. Pomůže mi nějaká ambulantní léčba nechci syna opustit na dlouhou dobu. Děkuji za odpověď.
Ludek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18849
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 12 měsíce  
Luďo, jsi zřejmě kvartální alkoholik.Zatím piješ jen 1x za týden, ale ono se to bude zkracovat, a bacha!, spadneš do průšvihů, syna ztratíš.......Zajdi na AA, jistě je někde poblíž najdeš, zkus antabus, určitě něco se sebou dělej, není to sranda.Na rozpad manželství to nesváděj, stovky lidí se rozvedou a neřeší to pitím.Našel jsi si jen důvod, omluvu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18850
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 12 měsíce  
Co to je prosím AA, nad antabusem jsem přemýšlel, myslím že to ještě zvládnu sám nechci na nějaké dlouhé léčení. A antabus je schopen mi napsat můj praktický lékař? Děkuji za odpověď.
Luděk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18852
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 12 měsíce  
Ahoj.
Na antabus musíš na ambulantní léčebnu závislosti na aloholu.Dochází se tam 2x týdně pro dávku, kterou tam hned vypiješ a namátkově dávaj dýchat..Pokud antabus přepiješ, jako třeba já, nemá cenu ho brát, pouze to ničí zdraví.To radši chlastej bez něj nebo to přepíjet nikdy nezkoušej a věř, že nejsi jeden z těch, kdo to přepije
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18853
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 12 měsíce  
A znamená ta AA? Chci se z toho dostat a nevím jak na to. Nechci už ublížit okolí ani mé rodině a především synovi. Neviděl mě nikdy pít ale budu se snažit.
Luděk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18854
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 12 měsíce  
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18855
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 12 měsíce  
Na antabus požádej obvodní lékařku, nesmí to nikomu říct.Musíš udělat vyšetření, a budou ti ho podávat asi tam, však se domluvíš, a o AA tu máš hodně napsaného, vřele ti je doporučuji, spousta lidí díky nim nemusela do léčebny, a abstinují.Když tak, zavolej mně, 724 978 049
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18861
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 12 měsíce  
ludku takhle to zacina...astupnuje seto..moje mama taky pila jen o vikendu potom uz prakticky porad od rana do vecera..zatim natom jeste nejsi tak zle..ale dopracujes se ktomu..nehledej v alkoholu ulevu a reseni problemu..muj zivot i detstvi byli tragicky tata spadl z leseni pak mi umrel pes a pak se mi mama upila..a nechce se preci dostat do stadia ze se budes pochcavat posravat vyhodi te zprace atd..takhle to postupuje..dycky to nejka zacina..prosim te vyser se na chlast aina to cote potkalo povznes se nad tim..zazila sem na vlastni kuzi jak alkohol devastuje lidi..taky sem kdyz sem zjistila ze mama je mrtva do sebe nalila10vodek a pila jeste dlouho potom nakonec sem si uvedomila ze mam nato chut prakticky kazdej den..uvolnovalo me to,citila jsem se vesela,celkove semi ulevilo ale kdyz sem se druhej den vzbudila bylo mi jeste vic nanic nez pred tim..kasli nato!!!!!vis coje nejelspi na vybiti na uklidneni krome alkoholu?sport..zacni boxovat nebo si najdi nejakej sport u ktereho vybijes vsechny svy spatny emoce..muj bracha je alkoholik a muj kamarad byl3krat na leceni mel to jako ty..treba dva tydny tyden nepil a pak se zdelal byl treba nekolik dni uplne mimo..toje kvatralni alkoholismus kterej nakonec prechazi vten klasickej..dochazi na antabus..kazdou stredu..urcite si ho nech predepsat to te zastavi ve chvilich kdyby jsi mel tendence povolit..anapit se..a podle toho co pises zkus ambulantni lecbu..nevim dojake miry jses zavislej..alepokuduz ses..alkoholu se jednou provzdy vyhni pokud citis ze nad nim ztracis kontrolu.
kristyna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18862
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 12 měsíce  
toco te potkalo chapu zete odrovnalo..ale toje zivot a ver mi zejsou na svete milionkrat horsi veci..urcite te mrzi zete kamarad podvedl,ze syna nemas usebe tak jak bys chtel,zese citis sam..ale o syna neprijdes jak pises vidas ho 1krat tydne..ber si ho na vikendy otoho si neprisel anani se vykasli chtela totak srovnej sestim co se stalo..najdi jsi nekoho zacni jiny zivot bez ni..tim preci zivot nekonci.mam pritele je mu37 let..taky ma6letyho syna taky od nej ta jeho odesla isnim taky hoto trapi zeho nema u sebe ale ma me..jinej zivot..zkus se stim srovnat
kristyna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18884
Re: Chtěl bych pomoc mám problém s alkoholem. Před 9 rok, 11 měsíce  
To dáš Já mám syna v péči, už 5 let. Přišel ke mě když mu bylo 7, s igelitkama, máma si našla nové super-chlapa a kluk jí překážel . Každý máme něco
Pavel DD
Senior Boarder
Příspěvky: 62
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter