Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Modrá kniha
#18992
Modrá kniha Před 9 rok, 11 měsíce  
Dobrý den,
dá se někde na internetu stáhnout zdarma modrá kniha od AA?
Tady to nejde. Děkuji Vám..
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18993
Re: Modrá kniha Před 9 rok, 11 měsíce  
Petro dostaneš ji koupit v každém AA.Nejsem si jistá jestli za 100 nebo 150Kč.Ceny literatury pro alkoholiky šly nahoru.Každopádně to nejsou vyhozené peníze.Mám na nočním stolku jak Bibli,tak Anonymní alkoholiky.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18994
Re: Modrá kniha Před 9 rok, 11 měsíce  
Jani,
děkuji Vám za odpověď.
Ještě jsem bohužel nesebrala odvahu, zajít tam.Bydlím na menším městě a tak moc se stydím, že jsem se svým trápením schovaná:-(. Chtěla jsem si jí zatím přečíst. Je mi jasný, že až si to přečte Líba, dostanu ceres;-)
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18995
Re: Modrá kniha Před 9 rok, 11 měsíce  
Modrou knihu lze objednat na emailove adrese: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . V tomto pripade je potreba pocitat s postovnym dle ceniku Cesky posty.
marti

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18996
Re: Modrá kniha Před 9 rok, 11 měsíce  
Petro. Samotná knížka ti toho mnoho nedá.Najdeš tam sice návod.Jak ho chceš SAMA převést do praxe?Když jsem se styděla za to,že jsem alkoholička?Nikdy jsem dlouho nevydržela.Bylo to namáhavé,byl v tom můj boj-tím i vyčerpávající a každou bitvu jsem tím prohrála.Nevěřila jsem tomu,že mám tak nemocný mozek a myšlení,kterým se dokážu sama přesvědčit o hromadě nesmyslů a ještě tomu uvěřit a zkoušet kam až jsem schopna SAMA dojít.Byly to už jenom moje vlastní propady níž a níž.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18997
Re: Modrá kniha Před 9 rok, 11 měsíce  
Já vím, máte pravdu. Tenhle boj nemůžu sama vyhrát:-(.
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19000
Re: Modrá kniha Před 9 rok, 11 měsíce  
Už je dobré, že začínáš jevit zájem, zajdi jen na AA , kup si ji bez poštovného.Každá skupina by jí měla mít na prodej.Také můžeš odebírat náš časopis CESTA, vychází 4x za rok, píší ho sami alkoholici.Něco ti to určitě dá, a možná navede na cestu ke střízlivosti.Přeji ti to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19005
Re: Modrá kniha Před 9 rok, 11 měsíce  
www.anonymnialkoholici.cz/literatura/knihy.html

Na tomto odkaze si je objednáš, já jsem to tak udělal, dorazily cca. do 14dnů na dobírku v pořádku
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19062
Re: Modrá kniha Před 9 rok, 11 měsíce  
Dobrý den,
děkuji všem za rady. Pomáhá mi čtení vašich příběhů a poznatky. Nejsem v takovém stádiu pití, že bych zanedbávala své povinnosti. Chodím do práce, starám se o syna, jen večer jsem si vždy dala trochu vína, nebo na co jsem zrovna měla chuť.A to každý den, několik let. Už ani nevím kolik. Bude mi 45 let a já jsem se rozhodla, že se tomu postavím. Nechci umřít na následky alkoholismu jako můj bývalý manžel.
Nikdy jsem nepila ráno až 14 dní zpátky mě v práci naštval jeden člověk, a protože všichni ostatní měli dovolenou, sbalila jsem se a šla domů a po cestě si koupila jedno pivo a doma - dopoledne ho hned vypila. To byl impuls pro moje definitivní rozhodnutí. Je mi jasný, že mě alkohol začal ovládat. Od té doby jsem nepila. Včera jsem byla v zahraničí a při obědě mi přišlo, že jsem jako robot - moje kroky mne samy vedly pro pivo, stála jsem tam a nakonec si koupila vodu. Šikula:-).
Prosím, vás můj dotaz směřuje k abstinenčním příznakům. Přijde mi, že po tom, co jsem přestala pít se chovám jako opilá. Někdy mám zpomalenou mluvu, jindy obrovské úzkosti, ale co je nejhorší jsem šíleně unavená, já nejsem schopná ráno vůbec vstát! To se mi nestávalo při pití. To je normální, že když někdo přestane pít, začne mít problémy jako alkoholik na dně? Co mám proti tomu dělat? Jestli to je normální, jak dlouho trvá než mě přejde ta šílená únava a nechuť cokoliv dělat? Docela nerada bych přišla o zaměstnání ve chvíli, kdy jsem se rozhodla pro abstinenci.
Děkuji vám všem za rady a přeji nádherný, střízlivý den:-)
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19063
Re: Modrá kniha Před 9 rok, 11 měsíce  
Tělo má změnu, reaguje.Vydrž ještě pár dní.Vem si nějaký vitamín.A!!!_Mysli pozitivně, protože bude lépe.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter