Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Kvartální alkoholismus
#19541
Kvartální alkoholismus Před 9 rok, 10 měsíce  
Dobrý den. Pokusím se být stručná.
Můj (ex)přítel je kvartální alkoholik a rozhodl se jít na léčení. Momentálně spolu nejsme, ale milujeme se a slíbila jsem, že budu stát při něm pokud to myslí vážně. Jestli se z toho fakt dostane, tak bych si přála abychom byli všichni tři spolu a štastní. Máme synka.
Zajímalo by mě jak léčba u této formy probíhá, když vlastně alkohol nepotřebuje pořád? Ke psychiatrovi se už prý objednal a říkal, že se s ním chce rovnou domluvit na ústavní léčbě. Jak dlouho tuto formu léčí? Jaká je naděje, že se z toho dostane?
Jednou bych mu chtěla odpustit, protože vím, že to jak mi ubližoval, že to nebyl on, ale v něm démon alkohol a tak vás prosím ještě o radu jak v sobě najít sílu odpustit mu a zapomenout? Budu ráda, když napíšete své názory, zkušenosti, příběhy....Děkuji
anonymka
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19542
Re: Kvartální alkoholismus Před 9 rok, 10 měsíce  
Anonymka,

ALKOHOLICI
sa rozdeľujú len akademicky ale liečime sa všetci rovnako. [Buď si alkoholik alebo pijan; alebo konzument.]

Každá liečebňa/ústav má svoje špecifiká. Princípy prameniace z poznatkov o psychike závislých alkolikov - sú zrejmé, zjavné až podobné.

Základom je prijať sám seba v pravdivom obraze - ako nemocného a závislého človeka, a naučiť sa s tým vyrovnane ďalej žiť. Trvalé doliečovanie a zmena myslenia podmieňuje úspech.


Toto ponúka každá liečebňa/ústav/zariadenie.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter