Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: manžel alkoholik
#19888
manžel alkoholik Před 9 rok, 10 měsíce  
Ahoj,dnes jsem to už nevydržela a rozhodla se,že se musím někomu svěřit.Ráno jsem vstala okolo šesté,šla jsem se napít vody do kuchyně,věděla jsem,že už bude doma z práce můj muž.Moc jsem se na něj těšila...ale radost mne hned přešla.Seděl na své židli,před sebou 2litrovou petku s vínem,z toho už měl litr vypitý a to přijel v pět hodin z práce.A tak je to pořád.Když má denní,tak si dá večer 3pivka,když končí denní a druhý den jde na noční opije se,ráno před noční si dá tři piva a po noční taky,když má volno opije se ráno i večer.Není hrubý ani agresivní,ale je hodně opilý.Nepřiznává si to a jeho odpověď je"nepiju když nemůžu",v reálu to znamená:"nepiju,když jse v práci,když mám volno,tak pořád".Svého muže miluji,a ráda bych mu pomohla,jenže on si to své pití nepřipouští.Nevím co a jak...Jsem zoufalá...
anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19890
Re: manžel alkoholik Před 9 rok, 10 měsíce  
Nepřemýšlela jste o Al Anonu?Hledat pomoc a podporu tam?On potřebuje pomoc,stejně jako vy!Zatím ji odmítá.Myslím,že pro vás není rozumné dělat právě stejnou chybu.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19891
Re: manžel alkoholik Před 9 rok, 10 měsíce  
Děkuji za radu,nikdy jsem nic takového neřešila a tak nevím ani kam se obrátit.
anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19892
Re: manžel alkoholik Před 9 rok, 10 měsíce  
Je to setkávání rodinných přískušníků,převážně manželek alkoholiků,kteří pijí.Zdílejí a předávají si svoje zkušenosti,podporu.Důležité je pro ně,že se zbavují pocitu viny,studu za svého pijícího partnera.Tím se necítí se svým problémem samy.Nevím odkud jste.Jaké větší města jsou ve vaší blízkosti,abych vám dala kontakt.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19893
Re: manžel alkoholik Před 9 rok, 10 měsíce  
Jsem z Pardubic.
anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19894
Re: manžel alkoholik Před 9 rok, 10 měsíce  
Zatím,pokud vím fungují v Praze,Brně a Ostravě.Kdyby to bylo pro vás daleko,dá se využít pomoc psychoterapeta-psychologická cesta a podpora.Pokud s tím zůstanete sama,hrozí vám,že onemocníte sama z tohoto soužití-pokud se už tak u vás neděje.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19896
Re: manžel alkoholik Před 9 rok, 10 měsíce  
Pak to máte nejblíž do Prahy.All Anon je tam Na poříčí 16,Praha 1 ve středu od 19hod.a v neděli od 17:30.Volat můžete paní Veroniku-608313787 bude ochotná pomoci.Hodně štěstí a pokud možno se neodpojujte od tohoto fora.Máte možnost v něm najít spoustu informací,ale i dobře míněných rad od lidí,kteří se s tím sami potýkají a společně s námi sdílet vlastní problémy,zdary,neůspěchy,všechno,co vás tíží.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19903
Re: manžel alkoholik Před 9 rok, 9 měsíce  
Jani,moc Vám děkuji,paní Veronice zavolám a uvidím,co dál.V tuhle chvíli vím,že s tím musím něco začít dělat,nebo se utrapím.Taky musím myslet na děti.
anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19904
Re: manžel alkoholik Před 9 rok, 9 měsíce  
Jani,můžete mi prosím Vás vysvětlit,jak bych mohla onemocnět? Díky
anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19905
Re: manžel alkoholik Před 9 rok, 9 měsíce  
Hodně štěstí.Sama jsem to zažila,ale nezvládla.Dobře vím,jaké to je utrpení.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter