Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Regulované pití alkoholu?
#23711
Re: Regulované pití alkoholu? Před 9 rok, 3 měsíce  
a to jsem se jen zeptal, jestli jste všichni vydrželi abstinovat...Je vidět, že alkoholici jsou narušený všichni do jednoho
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23712
Re: Regulované pití alkoholu? Před 9 rok, 3 měsíce  
petrch napsal:
jaké máte skore na silvestra?Upil se tu někdo?

Petrch,
...vyhodnocuješ? Spracúvaš novoročnú opileckú štatistiku zo *svojej/Tvojej* vlastnej ruky? Zájdi na faru, tam to vedia najlepšie...(spoveď)
...alebo, začni radšej referátom o sebe, môžeš aj podrobnejšie - vyvešti si po sekundách...
...určite pobavíš, humorista/šprýmař(i!)...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23713
Re: Regulované pití alkoholu? Před 9 rok, 3 měsíce  
Když tak výborně vše víš, tak se neptej, kdo , jak vydržel...nic ti do toho stejně není.Ještě že:Ty nejsi narušený!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23714
Re: Regulované pití alkoholu? Před 9 rok, 3 měsíce  
vzhledem k tomu, že jsem alkoholik jako vy, tak jsem narušený taky..ale já si to aspon umim přiznat
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23715
Re: Regulované pití alkoholu? Před 9 rok, 3 měsíce  
petrch napsal:
vzhledem k tomu, že jsem alkoholik jako vy, tak jsem narušený taky..ale já si to aspon umim přiznat

...nielen narušený. (3×hádaj!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23716
Re: Regulované pití alkoholu? Před 9 rok, 3 měsíce  
Jsem jistě také narušený a citlivý na podobné srandy, zda se někdo upil. Ja totiž znal lidi co se jim to opravdu stalo. Třeba kamarádka skočila pod vlak a zanechala po sobě jedenácti letou dceru, kamarád se objesil, zbyly po něm dluhy dvě děti a zoufalá manželka a rodiče, jiný kamarád uhořel v zahradním domku, poslední co mu zbylo a chtěl se opilí asi jen ohřát atd atd. Všichni to bývali v celku uspěšní citlivý a hodní lidé než je převalcoval alkohol.
O to více si vážím toho, že jsem se v AA našel a vystřízlivěl, protože někteří lidé to štěstí neměli a byli jistě chytřejší jako já. Jsem v jádru veselý člověk co nepiji, ale opravdu podobné legrácky mi vcelku vadí a tak mi nedalo nenapsat svůj názor.
Dobré na tom je jen to, že znám i hodně lidí co přestali pít včas a přežili. Jedna kamarádka z AA, co je přes patnáct let střízlivá mi jednou říkala, že když přestávala pít, řekla své tehdy třinácti leté dceři: No vidíš, tak si asi ani na Tvé svadbě nepřipiji šampáněm. A to v pravdě ještě dítě ji řeklo: Mami, ale možná se té svatby dožiješ. No dožila, loni ji vdala.
Přeji všem ať vaše životy neskončí smrtí na následky alkoholizmu ať najdete svoji cestu k životu. Michal K
Michal K

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23717
Re: Regulované pití alkoholu? Před 9 rok, 3 měsíce  
Petře, moc pěkně jsi to napsal, myslím, že by si podobné srandy mohli lidé odpustit....jedná se o hodně vážnou věc
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23718
Re: Regulované pití alkoholu? Před 9 rok, 3 měsíce  
Petře, moc pěkně jsi to napsal, myslím, že by si podobné srandy mohli lidé odpustit....jedná se o hodně vážnou věc
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23719
Re: Regulované pití alkoholu? Před 9 rok, 3 měsíce  
petrch:

Gratuluji, opět bez servítek. Jinak té narušenosti by se mohlo říkat vztahovačnost.

K tvé otázce, Silvestr cca litr vínka.

Abstinenci i pítí s rozumem přeji zdar,

Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23720
Re: Regulované pití alkoholu? Před 9 rok, 3 měsíce  
Ahoj.
Jelikož znám alkoholiky, co se třeba po 10 leté abstinenci nakonec stejně upili, tak to opravdu za vážnou věc považuji také...což ovšem neznamená, že se o tom bojím mluvit (psát)
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter