Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: zdravotní potíže
#24142
zdravotní potíže Před 9 rok, 3 měsíce  
Může mi někdo poradit. Mám po alkoholu šílenou zimnici vše mne bolí a nedokáží vylest z postele. To jen po 7vína. Je to absták nebo třeba játra a ledviny. Pak jsem i 14 hrozně unavená a nepijí. Zhruba tak jednou za tři týdny si dám víno a pak zle.
Pavla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24143
Re: zdravotní potíže Před 9 rok, 3 měsíce  
Já myslím, že klasickej kvartální alkoholismus...když si tak unavená, vše tě bolí dokážeš třeba zatím pracovat? To je těžké, nebot to témeř nejde, když se ráno zase nenapiješ
michal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24144
Re: zdravotní potíže Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24147
Re: zdravotní potíže Před 9 rok, 3 měsíce  
Ja jem ke konci nemohla ani vino.Telo to nechtelo a vedelo proc.Testy ukazaly hrozne jaterni testy-9,ale nepiti stalo zato.Brala jsem 3x denne leky a ke konci lecby jsem mela hodnoty dobre.Ale bylo skoro 5 min. po 12.Se mnou tam byla kamaradka,ktera pila 1 rok, a ma v haji slinivku.Kdyby pry pila o 1 mesic dele,byla po smrti.Dozivotne bude na diete.Je lepsi vedet,jak na tom jsme, nebo alepon poslouchat sve telo.To nelze.
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24151
Re: zdravotní potíže Před 9 rok, 3 měsíce  
Myslím že problém máš s alkoholem a vyšetření u lékaře by bylo na místě. Zdraví máme jen jedno.

Renato a ty jsi taky střelec....To jsi skončila ze dne na den a nepřešla tě únava a bylo ti pořád zle tři měsíce a k doktoru jsi nešla?
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24152
Re: zdravotní potíže Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24153
Re: zdravotní potíže Před 9 rok, 3 měsíce  
Renčo,tak to je dobře a jsi v pohodě. Já si myslím kdybych se rozhodla k úplné abstinenci asi bych to měla jak ty. Zatím ještě to zvládám co se tu dozvídám od tebe a od jiných. To co jsem pochopila hlavně z tvých příspěvku mne přimělo ke změně.

Dám si do léta pauzičku a uvidím. Stejně to mé pití čtyři krát do roka,ale blbé že nemám klapku. Tak to chci zkusit. Díky a dobrou.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24155
Re: zdravotní potíže Před 9 rok, 3 měsíce  
Pavlo, vykašli se úplně na ten alkohol, a nebudeš trpět.Moderní je nepít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24165
Re: zdravotní potíže Před 9 rok, 3 měsíce  
Nechápu, co je na abstinenci moderního....
Luděk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24169
Re: zdravotní potíže Před 9 rok, 3 měsíce  
Luděk napsal:
Nechápu, co je na abstinenci moderního....

Ľudo,
Ty si sa narodil už s fľaškou v ruke?


Sme síce cicavce ale iba približne 4% nasávajú alkohol...
Normálne je nič nepreháňať - naopak, ustrážiť si mieru.
[V tomto je moderna a štýl, trend.]
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter