Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Přítel alkoholik-pije tajne
#26301
Re: Přítel alkoholik-pije tajne Před 9 rok, 1 měsíc  
Tak sem mu řekla moje ultimátum a co on na to? Ze ví ze udělal par chyb ale problém nemá,musí si to v sobě vyřešit sám...achjo
JitunkaS

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26302
Re: Přítel alkoholik-pije tajne Před 9 rok, 1 měsíc  
A už jsi mu sbalila?
Vsadím se, že ne. Tak si ho vem, ať se můžeš starat místo chlastu o dluhy.
xxx

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26312
Re: Přítel alkoholik-pije tajne Před 9 rok, 1 měsíc  
mas pravdu, nesbalila. Ani nejprijel domů...pokud ovsem nepristoupi na psychoterapii, tak to proste udelam,i kdyz ho tim asi dost znicim. Kam pujde? Byt je psany na me...Mimoto mame hodne spolecnych pratel...no bude to hodne vesele asi :/ a diky ze se muzu alespon nekde vypsat...kamaradkam to rict nemuzu, maji ho totiz za pana dokonaleho...
JitunkaS

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26313
Re: Přítel alkoholik-pije tajne Před 9 rok, 1 měsíc  
Víš Jitko, propuštěním z léčebny, byť před osmi lety, léčba nekončí, další částí léčby je celoživotní doléčování v protialkoholní ambulanci. Docházením na kluby, aby měl nemocný podporu ve svém úsilí o abstinenci.

Řekl ti, že problém nemá, dobře, tak jen pro tvou další informaci:

Bude jen otázkou krátkého času, kdy dotyčný přestane ovládat alkohol a alkohol začne ovládá jeho. Začnou se hromadit problémy, které si vynucují kratší či delší abstinenci. V této fázi nemocný alkoholik považuje schopnost abstinovat za důkaz své silné vůle a začíná vždy znovu pít s přesvědčením, že bude alkohol ovládat. Často pak trvá dlouhá léta, kdy nemocný alkoholik usiluje o nemožné pít alkohol s mírou. Trvá to i 5-10 let, než si pacient přizná porážku.

- Kontrolované pití je nemožné !!!
- S jedinou skleničkou se choroba vrací do původního stavu !!!

Tak na to vše pamatuj a připrav se na mnoho nových problémů.

Ladislav 240 dní čistý
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26317
Re: Přítel alkoholik-pije tajne Před 9 rok, 1 měsíc  
Ani nepřišel domů, vybral si alkohol, má ho radši.A konečně bude mít velký důvod chlastat, litovat se .Proč se staráš, co kamarádi, nežijí s ním, a kam půjde, asi ví, nestojí o tebe.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26341
Re: Přítel alkoholik-pije tajne Před 9 rok, 1 měsíc  
Libo, taky si ho měla radši než tě dovlekli do pakárny
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26345
Re: Přítel alkoholik-pije tajne Před 9 rok, 1 měsíc  
Á Peťka se probral z delírka. Už jsem se bál, že jsi se pochlapil a zabouchal na Nešpora.
Těžko, je mi jasný, že si za chvíli usteleš vedle stonožky.
Nezáviď pořád tý Líbě, že to na rozdíl od tebe to dala:-)))
Anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26347
Re: Přítel alkoholik-pije tajne Před 9 rok, 1 měsíc  
Anonyme, ať píše, je jasná ukázka toho, co alkohol dokáže z člověka udělat, a mně nenaštve, znám už ty jeho nálady v kocovince.Asi mně závidí až nenávidí.Má co závidět, za těch 11 let střízlivosti jsem toho hodně dokázala, pomohla pár lidem přestat pít, baví mně život a tato kyselá prdel mně nemůže rozhodit.Na to nemá.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26349
Re: Přítel alkoholik-pije tajne Před 9 rok, 1 měsíc  
Jasně, že na to nemá, proto je tak nasranej.
To je pohoda, když člověk nechlastá,viď?))
Anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26351
Re: Přítel alkoholik-pije tajne Před 9 rok, 1 měsíc  
Je to klídek, síla, radost, smích-na to jsem už skoro zapomněla, když jsem pila.Žádný chlast nestojí za to, abych toto ztratila.K hezkému životu stačí jen seknout s alkoholem.Z Petra začíná být troska, přitom to o sobě ví, proto je tak zlý, zákeřný.Nelituji ho.Odmítá pomoc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter