Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Máma je závislá - už nemůžu dál
#29117
Re: Máma je závislá - už nemůžu dál Před 8 rok, 10 měsíce  
Píšu po delší době. Od minule se změnilo to, že jsem mamce poprvé volala sanitku já, to bylo předminulý víkend. Byla úplně mimo sebe. I přes její nevoli ji poslali do PL na stabilizaci, byla tam týden, o léčbu neměla zájem, tak ji pustili na revers. Já jsem jí nabalila všechno, co by mohla potřebovat, nakoupila, odvezla jsem jí to do nemocnice a o víkendu i do PL. Jinak jsem s ní nekomunikovala, na její telefonáty a srdceryvné sms jsem nereagovala, nemám na to už nervy do toho zase nějak investovat. Dneska ale ze mě "vymámila" telefonát kvůli placení popelnic. Já jsem se neudržela a řekla jsem jí od plic, co si o tom jejím přístupu myslím i jsem zvýšila hlas a teď mě to mrzí, i když vím, že mám pravdu, tak jsem na ni nechtěla být taková a hlavně si vyčítám, že si teď půjde nasypat prášky kvůli tomu, že jsem na ni řvala. Je to beznadějný...začarovanej kruh.
Andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29118
Re: Máma je závislá - už nemůžu dál Před 8 rok, 10 měsíce  
Je to zlé, v PL už byla týden bez prášků, myslelo jí to normálně,stejně nepřijala další léčbu.Nikdo nic dělat nemůže.Ty se Andrejko obviňuješ zbytečně,myslíš to s mamkou dobře, odmítá to.Nepomůže jí nikdo, jen ona sama, když bude chtít přestat, tak se netrap.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29127
Re: Máma je závislá - už nemůžu dál Před 8 rok, 10 měsíce  
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
20 let jsem byl zavisly na alkoholu
17 let jsem OK
Chci Vam pomoci -Vladimir
Vladimir
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29145
Re: Máma je závislá - už nemůžu dál Před 8 rok, 10 měsíce  
napiste na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
20let jsem mel problem s alkoholem
17 let jsem strizlivy
nabizim rozhovor pres Skype
Pekny den
Vladimir
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29146
Re: Máma je závislá - už nemůžu dál Před 8 rok, 10 měsíce  
Vladimíre, kdo bude chtít, najde si tě z jednoho příspěvku, nekaž to tady.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter