Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Našla jsem účinnou metodu, jak si pomoci
#3646
Našla jsem účinnou metodu, jak si pomoci Před 13 rok, 1 měsíc  
Jedná se o metodu RUŠ.
Ta metoda je opravdu jedinečná, výsledky okamžité a hlavně trvalé. Pracuje se s podvědomím, ale při plném stavu vědomí. V podvědomí jsou uloženy emoce a programy, které si během života vytváříme a tak se stává, že se nám v životě opakují pořád stejné situace a stejní lidé. Zkrátka vše, co nám nastavuje zrcadlo, co máme uvnitř. Těžko si s tím umíme poradit sami,
protože nevíme, kde je příčina. Metoda RUŠ tuto příčina najde a odstraní okamžitě a navždy tak, že se Vám už nebudou opakovat nepříjemnosti. Metoda RUŠ umí to, že už během 4 hodinové terapie se začneme mít víc rádi, prostě se
přijmeme, odpustíme si, ať už nás v životě potkalo cokoli a pak najednou umíme odpouštět a milovat ostatní. Je toho mnohem víc, ale nedá se to slovy popsat. S alkoholikem v rodině jsem se potýkala dlouhé roky...Dnes je všechno jinak. Držím vám palce.
Více o metodě : www.cestalasky.cz
Táňa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3696
Re: Našla jsem účinnou metodu, jak si pomoci Před 13 rok, 1 měsíc  
Už jednou Vám dr.Mlčoch reklamu vymazal, jste tu opět.Jde Vám o tahání peněz z nešťastných, nemocných lidí.Což je hyenismus.Opakuji, že kdyby to bylo tak jednoduché, jak popisujete, zdravotní pojišťovny by tuto metodu uvítali, a neplatili by měsíční pobyty pacientů v léčebnách, celá léčba stojí desetitisíce.Víte, jak jsou alkoholici zoufalý, nemocný, a Vy toho zneužíváte.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3697
Re: Našla jsem účinnou metodu, jak si pomoci Před 13 rok, 1 měsíc  
Pravdou je,že duševní bloky dělají v našem těle velkou neplechu a jsou různé metody jak se jich zbavit,ale člověk k tomu musí dospět.Já osobně jsem zvolila metodu reiky,ale není to o tom že by se zbavil někdo bloků za 4hodiny,je třeba na sobě hodně pracovat a neustále.V tom je výborný Pan doktor Nešpor jeho léčba a metody.Přistupuje k léčbě taky očistou duše,at už jogou,uvědoměním si sám sebe,láskou k sobě,pochopením této nemoci a hlavně umět s ní žít.Důležité je s touto nemocí chtít něco dělat,léčit se a cestu už si pak najde každý sám podle jeho gusta.Každý jsme jiný a proto není pro každého jedno jediné.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3744
Re: Našla jsem účinnou metodu, jak si pomoci Před 13 rok, 1 měsíc  
Další pravda je, že alkoholismus je zděděná nemoc, žádná terapie nepomůže, jen přestat pít a abstinovat.A to musí alkoholik chtít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3746
Re: Našla jsem účinnou metodu, jak si pomoci Před 13 rok, 1 měsíc  
Proč to tak kategoricky odsuzovat ? U jiných nemocí taky někdy zabere alternativní léčba a už ani lékaři ji nezatracují jako dříve.
Andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3751
Re: Našla jsem účinnou metodu, jak si pomoci Před 13 rok, 1 měsíc  
Alkoholik potřebuje jedno:Uvědomit si, že má nevyléčitelnou nemoc, a že se musí léčit!A že chce se léčit!Pak si prožít dlouhou cestu v abstinenci.Za 4 hod. není možné toto zvládnout.Dovedu si představit zoufalého, oslabeného alkoholika, jak věří v zázračnou metodu, a jak pak dopadne.Táňa by už měla dávno Nobelovku, a nevnucovala se sem.A to x krát.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3855
Re: Našla jsem účinnou metodu, jak si pomoci Před 13 rok  
Upřímně, jste nebezpečná. Věřím na zázraky, ale už ne ty čtyřhodinové. Být to jak říkáte, mohl jsem si ušetřit pokus o sebevraždu, čtyřměsíční léčbu, veškerou práci na sobě s kterou se potýkám a díky které se začínám mít opravdu rád. Představa, že se mnou někdo za čtyři hodiny provede něco, co změní celý můj dosavadní život mě docela děsí a jako alkoholika stokrát tolik, protože vím co by se mnou udělalo, kdyby nedošlo ke splnění vašeho slibu....dopadl bych stokrát hůř než kdykoliv předtím a ztratil bych další naději. Naštěstí už vím, že na to co vy mi tady nabízíte za čtyři hodiny mám celý zbytek svého života a nechtějte mi brát to dobrodružství objevování sebe sama. Protože to je pro mě jediná cesta střízlivostí. Představa, že za mě někdo za čtyři hodiny udělá něco s čím jsem se pod vlivem alkoholu pral několik let je pro mě zastřízliva naprosto nereálná. Takže děkuji, ale již mám svou vlastní cestu, která sice není tak krátká, ale mnohem zábavnější a začít se mít rád za čtyři hodiny....to bych za tu dobu musel vymyslet nejmíň světový lék na hladomor....to bych se pak přímo zbožňoval....přeji hodně úspěchů, ale mám na vaši metodu svůj střízlivý názor. Chápu, že pod vlivem alkoholu to může někdo vidět jinak, ale to už je spíš o tom hyenismu...zdraví Lukáš alkoholik
Lukáš
NSJK
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž kazikl157 Místo: Týn nad Vltavou
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Mějte se hezky a hlavně střízlivě
 
#3856
Re: Našla jsem účinnou metodu, jak si pomoci Před 13 rok  
PS: Shlédl jsem Vaše stránky, to o čem píšete je velice krásné a vůbec ne úplně nepravdivé. Nebýt toho čtyřhodinového limitu a poplatku pár tisíc korun, bych se vaší terapie rád zúčastnil. Co takhle dát si na stránky zkušební terapii zdarma? Myslím, že člověk, kterému to skutečně pomůže, Vám rád zpětně zaplatí mnohem víc. Dospět alespoň zčásti k tomu co nabízíte za několik hodin, mě samotnému trvalo několik měsíců upřímné snahy a zdaleka nejsem u konce. S pozdravem Lukáš alkoholik.
Lukáš
NSJK
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž kazikl157 Místo: Týn nad Vltavou
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Mějte se hezky a hlavně střízlivě
 
#6061
Re: Našla jsem účinnou metodu, jak si pomoci Před 12 rok, 9 měsíce  
Metodu RUŠ jsem podstoupila, ale budu muset jít znovu, protože jsou ve mně ještě věci, které se nestihly a které jsem si v tu chvíli ani neuvědomila, že tam jsou. Byla jsem dost unavená a cítila jsem i úlevu z uvolnění bloků. Ano, něco se vyčistilo, ale budu muset jít na pokračování.
Natálie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter