Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Je manzel alkoholik???
#48278
Je manzel alkoholik??? Před 6 rok, 1 měsíc  
Muj muz nepije kazdy den nebo kazdy vikend ale kdyz k tomu prijde,tak se nekdy stanou veci,kterych mi je pak lito....jsou to nadavky,agrese a jine veci.Nesnasim ten pach,ty jeho leskle oci,mastnou plet.Tento vikend me napadl.Co se to stalo si rikam.Mame dve krasne deti,jsme spolu 16 let.Prece si tohle nezaslouzim...nevim,co mam delat.Je to tezke.Vystehovala jsem ho z baraku.Ted bydli u rodicu.Rika,ze alkoholik neni,jenom,kdyz se napije tak se chce bavit.Jsem v situaci v ktere jsem nikdy nechtela byt...jak mu poct?Dekuji za Vase nazory
Vendula
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48279
Re: Je manzel alkoholik??? Před 6 rok, 1 měsíc  
..."keď sa napije, tak sa chce baviť nadávkami a útokom?"
(zvláštny druh zábavy...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48280
Re: Je manzel alkoholik??? Před 6 rok, 1 měsíc  
No prave....vse je v pohode ale az dosahne svoji hladinky pak nevidi,co mluvi a co dela
Vendula
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48281
Re: Je manzel alkoholik??? Před 6 rok, 1 měsíc  
Vendula napsal:
No prave....vse je v pohode ale az dosahne svoji hladinky pak nevidi,co mluvi a co dela
...odporúčam návštevu psychiatra, psychológa, prípadne aj manželskú poradňu.

Chráň predovšetkým seba!

...čo si kto myslí ignoruj = je to problém v jeho hlave, Ty chráň seba pred agresívnou "opicou/manželom".

(..."zabávať sa dá aj inteligentne a tvorivo = bez jaziev/šrámů do duše a tráum.")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48282
Re: Je manzel alkoholik??? Před 6 rok, 1 měsíc  
Psycholog byl,manzelska poradna bude ale rikam si,ze je to zdytecny....zmeni se neco???A prave,co ja?Celych sestnast let to nejak prezivam ale po minulem tydnu to prece nejde jen tak odpustit.Nejhorsi je to,ze mi na nem stale zalezi,ze mu chci pomoct ale pomuzu sama sobe?Vzdyt nejsem schopna to krome rodicum nikomu rict.Az tady a ted.
Vendula
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48288
Re: Je manzel alkoholik??? Před 6 rok, 1 měsíc  
Ja som to nevedela povedat ani rodicom. Ja chapem ze sa Ty hanbis za neho. Teda ja som sa a dufala ze sa to zmeni. Vela sily prajem a dobrych rozhodnuti.
Sflower
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48760
Re: Je manzel alkoholik??? Před 6 rok  
Dobrý den, mám přítele, jednou za měsíc nebo za dva zmizí na den nebo dva a pije. Dá si tři piva a už to jede, neumí přestat, je sprostý, nadává, bezdůvodně. Máme krásný vztah, ale.....nevím jak dlouho to vydržím. Já osobně nepiju. Psychiatr mu řekl, že je to tzv epizodní pití, že to není alkoholismus. Já jsme tolerantní a nevadí mi, že si sem tam dá, ale vadí mi jeho verbální agrese.
Andromeda
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48761
Re: Je manzel alkoholik??? Před 6 rok  
My jsme u psychiatra s tímhle byli, je to tzv epizodní pití. Dal mu léky za 900 korun, a po třech pivech je má sníst----nesnědl. Ale to není podstatné. Psychiatr mu řekl, že si má najít zábavu a soustředit se třeba na sport, jenže i když sportuje dvakrát do týdne, stejně se jednou za měsíc nebo dva urve a za dva dny si zpřetrhá všechny vztahy kolem sebe, ve své "hladince" uráží všechny kolem sebe. Když normálně začne fungovat, tak je to zlatíčko, doma pomůže úplně ze vším. Nechci to řešit hned rozchodem, přítel má náročnou práci a vidí v ní spoustu " marasu", ale to ho omlouvá? Na alkohol nemá peníze, je v insolvenci a když jsme řekla, že mu nebudu hradit jeho exesy tak jsme ho zase dva dny neviděla. jsme s ním 2,5 roku a nevím co dělat. Už mám za sebou lecos a jsem poučená životem, nechci bezhlavě jednat, ale zároveň se chci i bránit....
Andromeda
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48762
Re: Je manzel alkoholik??? Před 6 rok  
Kamila Ljuta napsal:
My jsme u psychiatra s tímhle byli, je to tzv epizodní pití. Dal mu léky za 900 korun, a po třech pivech je má sníst----nesnědl. Ale to není podstatné. Psychiatr mu řekl, že si má najít zábavu a soustředit se třeba na sport, jenže i když sportuje dvakrát do týdne, stejně se jednou za měsíc nebo dva urve a za dva dny si zpřetrhá všechny vztahy kolem sebe, ve své "hladince" uráží všechny kolem sebe. Když normálně začne fungovat, tak je to zlatíčko, doma pomůže úplně ze vším. Nechci to řešit hned rozchodem, přítel má náročnou práci a vidí v ní spoustu " marasu", ale to ho omlouvá? Na alkohol nemá peníze, "je v insolvenci a když jsme řekla, že mu nebudu hradit jeho exesy" tak jsme ho zase dva dny neviděla. jsme s ním 2,5 roku a nevím co dělat. Už mám za sebou lecos a jsem poučená životem, nechci bezhlavě jednat, ale zároveň se chci i bránit....
..."vráť ho naspäť do sveta, do ktorého patrí a ušetríš si sklamanie a mnoho trápenia!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48763
Re: Je manzel alkoholik??? Před 6 rok  
Niekedy mám pocit, že tie žienky od seba opisujú príbehy.
Andromeda. Ináč pán doktor toho o alkohole musí veľa vedieť. Sama píšeš, že dá si 3 piva a už to ide. To akože v najlepšom má prestať? Presne z toho istého dôvodu je pre mňa jednoduchšie nepiť, ako sám so sebou bojovať po 3 pivách. Vlastne ja by som ani nebojoval. Len by som už pil.
Vendulka, ak máš možnosť, nájdi si Al-anon. Aspoň sa budeš z toho môcť niekde vykecať. Niekedy aj to poskytne úľavu. Ak to všetko v sebe budeš dusiť, "rupne" ti z toho v hlave. On si bude popíjať a ty budeš psychická troska. A zaujímala by ma. On vie, ako sa správal naposledy aj predtým? Že Ťa napadol? ...kdyz k tomu prijde,tak se nekdy stanou veci,kterych mi je pak lito....A on? je mu to ľúto? Uvedomuje si akého kreténa z neho robí alkohol?
Ja som bol rovnaký ako Vaši chlapi. Za triezva ma môžte natrieť na chlieb, opitého by ste ma najradšej zabili. Preto som prestal piť. Posledných pár rokov som pil len raz za pár týždňov resp. mesiacov. Ale keď už, tak poriadne. Nemám klapku. Som alkoholik, mám hrozné absťáky, ale moja hnusná povaha bola dôvod nepiť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 15/04/2018 13:30 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter