Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: 2019 rok abstinence
#52926
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 2 měsíce  
No Allie moc dobře se nedržím, musela jsem si vzít slabej neurol, neboť mi bylo zle fyzicky a musím být hlavně v práci ready. Prášky bytostně nesnáším, ale já už mám fakt tu psychiku dost vyřízenou. Po dnešních debatách tady s vámi je mi opravdu o dost lépe. Snad za to opravdu nemůžu a už ho nechám. V loni touhle dobou přesně jsem řešila to samé, jaké to bude, když se opravdu rozejdeme, když jsem ho poslala pryč. Tak teď repeté.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52928
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 2 měsíce  
Tak snad už to bude dneska lepší. Včera bylo poznat, že te to moc trápí, jestli ten neurol pomohl se aspoň v klidu vyspat, tak je to dobře.
Asi ani nevím, co by ti pomohlo. Snad jen nechat to prostě chvíli plynout, přepnout se na setrvačník, tak to delam ja, když si s něčím nevím rady.
A jak říká pan Jan Werich "Ještě se nikdy nestalo, aby to nějak nedopadlo"
Hlavu vzhůru.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52951
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 2 měsíce  
Maris, mas moj obdiv gratulujem
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52965
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 2 měsíce  
Dík Cibulka.
Lidi co se Vám nedaří přestat, zkousejte to pořád, ono to půjde,jednou to zlomíte.
Já jsem byla taky nešťastná, byly to strašné stavy naprostého zoufalstvi,prosila jsem boha ať umřu raději , než to prožívat znovu a znovu.Nemohla jsem přestat,jakmile jsem se napila už to jelo 14dní v kuse,do naprostého vyčerpání. Myslela jsem,že vyzvracím útroby,mozek si stále žádal jed a tělo odmítalo.Pak strašné absťáky,noční můry ,nespavost,stavy šílenosti.Než jsem se dala dohromady trvalo to měsíc. Zapřísahala jsem se ,že už ne,nikdy,do 2 měsíců jsem začala znovu.Mozek zastřel jak mi bylo zle a našeptal,že jen 2 piva.Na trávení,na náladu ,ať se mi líp něco dělá .A začlo to znovu a zas.Chtěla jsem se upít,otrávit,jakkoli se sprovodit ze světa ,aby už to přešlo. Mohla bych vypít cisternu.
Ráno rychle do večerky už v 6,lidi chodili pro rohlíky a koláče na snídani,ja pro pivo,abych byla schopna fungovat.A pořád ,přemýšlet ať to vyjde do večera a večer pro další zasobu,at jen mi nedojde do rána.Už jsem nemohla,bez chlastu to nešlo,s chlastem taky ne.A pak se to zlomilo.Nevzdávejte to,život stojí za to žít střízlivý.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52972
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 2 měsíce  
V pohodě. Ber to Maris po basách, jako já, to je nejlepší. Běhat do večerky a kupovat to po lahváčích mě už dávno přešlo. Zajet hezky do krámu, vzít 6 basiček, nachladit, HLAVNĚ aby nedošlo... V pátek padlo 15 piv, včera se tu taky chlastalo (nic si nepomatuju). A dneska jsem to od 12 rozjel. Když si dam jedno, tak zákonitě vychlastam přes půl basy. Jó, tak už tomu bejvá. 365 dní v roce. Já napřed trpěl takovejma fóbiema a úzkostma a pak, je tomu už mnoho let, se objevil přítel alkohol a najednou nebyla úzkost, tak jsem si ho tak oblíbil, že se to stal můj nejlepší kamarád. Hlavně, že si umím odůvodnit, to by mi šlo, jenom abych to do sebe mohl lejt. Já nejsem alkoholik, já jen mírním úzkost, hezky jsem si to vyložil.. Bože já jsem takovej sráč, že to neni ani možný. Ale už je rozčepováno, teď už mě nic nezastaví, ani já sám. Když se rozjedu, tak do nejvyšších otáček.
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52980
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 2 měsíce  
Za to az to organy prestanou zvladat, to bude terpve jizda ..
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52989
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 2 měsíce  
Maris, to je strašný . Já mám dnes opět den 1.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52990
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 2 měsíce  
Notor,dneska nepíšeš o práškách, došly?Na ráno,to bude zas mazec
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52991
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 2 měsíce  
Karolino,vydrž,musíš zkoušet vydržet to dáš. Každý začal prvnim dnem.Držím pěsti.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52992
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 2 měsíce  
Notore,jednou to nedáš,fakt ne,jednou na to dojedeš.Zastav to,zatím můžeš.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter