Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: 2019 rok abstinence
#52998
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 3 měsíce  
Zdeňku, prášky jsem si poctivě vzal, abych neměl absťák a pak jsem začal pít. Ráno do sebe případně v práci šlehnu Neurol. Díky všem těm práškům, co mám po ruce nedostávám absťáky a možná to není k dobru, protože tím víc chlastám a vím, že když se vyskytne absťák, tak mám na něj prášky. Děkuju Maris, že se o mně staráš, ale já jak pořád zvládám fungovat s tou náloží chlastu, co do sebe peru, tak to beru na lehkou váhu. Byl jsem i na krevních testech a je to v pohodě. Já jsem tu závislost dopracoval do takovýho stádia, že už nevidím cesty zpět. Muj mozek převzal kontrolu. Je naložený auto prázdnejma basama a zejtra se zamněněj za plný. Akorát ta samota mě mrzí. Jak už jenom chlastám a nemůžu mít kontakt s ostatníma lidma, tak jsem osamělej. S nikým jiným než s váma si nepopovídám, tak mi klidně jestli chcete něco napište, ocením to. Když jsem tady zavřenej v tom svým kutlochu. A stejnak chlastám, jako každej den, ale to už stejnak víte.
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52999
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 3 měsíce  
Úplně mi pripomínáš Nicolase Cage z Leaving Las Vegas.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53000
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 3 měsíce  
Notore,jak jsi mohl mít dobré testy,když piješ a bereš prášky, maš železné útroby?
Okolí,lékaři,rodina,
spolupracovníci,psychiatr nic nevidí ?
Jen ,že jsi v pohodě?
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53001
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 3 měsíce  
Ahoj Notor,
pred par rokmi, som to mal tak podobne.
Rano v praci, som niekedy i 30 min na wc cakal kym zaberie niekedy i 2 mg neurolu, xanaxu, frontinu, priserne panicke uzkosti, na obede v jedalni som myslel, ze zkolabujem medzi ludmi.
Uz jak koncila praca, uz sa sekundy vliekli, a mna uz zacalo velmi tahat do baru. V bare musel som dat niekedy hned aspon par dvojitych vodiek, aby som tam vydrzal sediet, a pak uz som nevedel odist, a to sa opakovalo den co den zopar rokov. Dlhe roky som pijaval dennne, pak obden, lebo som to nedaval.
Tie pekelne noci den po alkohole, tlak v hlave, uzkost, hororova spankova paraliza, som musel davat dalsie anxiolitika, niekedy som bol mokry ako svist.
Potom som zmenil mesto a pracu, kvoli laske, a po nejakej dobe vysadil anxiolitika postupne s novou psychiatrickou, a aj prestat som pit tvrde, no pivo pijem do dnes, minuleho roku v lete som zaradil sport, a z 2x do tyzdna chlastania, to vydrzim na 1x za 2 tyzdne a len pivo, ale zniceny som z toho tiez,fest, lebo fajcim 1dnu za 2hou, (fajcim iba ak pijem), uz to zacina byt na mne vidiet, a par dni som zniceny. A tie dlhy 2500eur... splacam to uz zopar rokov, preco asi
Tiez som sam, a snazim sa nejako neutekat pred sebou, tou psychickou bolestou a pocitami, ze este dalsi taky rok a sa zblaznim. Ale vidis, tiez neviem prestat s tym.
Cele roky, krv testy, tiez all right, do dnes neviem, ako som toto mohol vsetko vykrit ...
Poslednu dobu mi doslo, ze nemam nic a prisli obavy z buducnosti, bojim sa a neviem co robit, lebo nedokazem, byt aky by som chcel byt, tiez nemam naozajstnych priatelov a dost ma ludia i nudili, ak som mal moznost.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 06/01/2019 20:10 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53002
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 3 měsíce  
Pekny vecer, mne pride ze alkoholici su vcelku take opustene smutne duse, samotary. Ja ties, som vela kamaradstiev stratila preto ze sa neviem vpratat do koze ( ani radsej nechcem vediet co si kdo o mne mysli) Zacinam od noveho roku odznovu, tak dufam ze buduci rok tu oslavym svoje vyrocie. Cez sviatky ziadny nejaky trapas ale som to skratka nedala, neni som na seba zrovna pisna.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53003
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 3 měsíce  
Niekde som tu citala kdo je ake znamenie, zdravym vsetkych vodnarov za chvilku mame narodeniny
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53004
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 3 měsíce  
Notore, to mi nejde na (můj alkoholickej, nepijící však) mozek, jak ty tak nepřestajně nametenej s práškama po ruce přenádherně gramaticky aji stylisticky píšeš! Až mě i napadlo, že ty budeš možná profesor českýho jazyka, který si z nás všech dělá legrandu. Proč ne! Na zdraví...
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53005
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 3 měsíce  
No hej,Vodnáři jedem..
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53006
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 3 měsíce  
zdenek.dry napsal:
No hej,Vodnáři jedem..
...nebo "vodníci" a "pod-vodníci".

...anebo "bar-baři", kteří se plazej z báru do barů.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53007
Re: 2019 rok abstinence Před 5 rok, 3 měsíce  
Sochař napsal:
Notore, to mi nejde na (můj alkoholickej, nepijící však) mozek, jak ty tak nepřestajně nametenej s práškama po ruce přenádherně gramaticky aji stylisticky píšeš! Až mě i napadlo, že ty budeš možná profesor českýho jazyka, který si z nás všech dělá legrandu. Proč ne! Na zdraví...

Zdravím,tohle jsem psala už dávno,pak jsem se přiklonila k tomu ,že snad může zčásti to tak být.Ale potom co Notor napsal,že má dobré krevní testy ,už tomu nevěřím.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter