Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...89101112131415
Dolů
Téma: Abstinenční priznaky.
*
#62877
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Přesně to samé. I ta vzpomínka. Akorát že já mám za sebou pouze 24 dní. Jinak vše stejné.
Filip
Senior Boarder
Příspěvky: 42
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62879
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Dobre rano priatelia..v mojom pripade som vyskusal vsetko ako nepit,stratil vsetko co sa da. Alkohol je zaujimava vec. Tak krasne sa da pri nom relaxovat. Ticho a teplo vnika do tela, dava muzu, dava silu, bori muri strachu, s introverta vznika novy clovek. Mozme povedat ze to je zaujimavy napoj. Dnes mam 49 a pil som od 18 rokov. Aktivne. Zijem v nemecku 11 rokov a to este viac pritlacilo na to o to viac pit. Moj okruh znamich je 60 percent poliakov a priatelka je polka. Hladal som Psychologov,AA centra, Franfurkt, Warschau, Bratislava...Nikdy som nevydrzal viac ako dva tyzdne. Raz sa mi podarilo 6 mesiacov a to som si dal vsit Implantat v polsku. Ale som ho tiez prepil. Dostal som sa do poslednej fazy, prepit sa na druhy svet.Uz od rana 4 30 som sa posiloval do dna a koncil vecer. Niekedy do bezvedomia, a to par krat do tyzdna. Po prebudeni som hned myslel na to ako sa napit. Posledne roky bolo moje moto ako sa napit, kombinovat ako kde a ako si vypit, vsetko stalo na tom ako mat alkohol v krvi. Asi pred mesiacom som si zacal uvedomovat ze ma to nebavy, taky zivot. A dal som si ciel upijat sa co zvladnem. Uz mi na nicom nezalezalo. Ale nieco sa vo mne udialo. Ked som akceptoval Fakt ze som uplne na dne a jedino co ma caka je do smrti predavat przdne Flase a zobrat aby som mal aspon na alkohol. Akceptoval som vsetko. Vsetci ma opustili, pritom som si zacal uvedomovat ze tolko Kombination aby som sa napil. Prisiel som na nieco. Ze som neni stastny aj ked pijem. Ano asi pred mesiacom som sa rozhodol byt stastny, Alkohol ma nerobil stastnym on ma pobudzal. Tak som si dal ciel byt stastny. Lebo vzdy ide o nas. Tak som hladal ako byt stastny. Tak som zacal viac pit. Dva tyzdne som bol jompletne v Deliriu, spal som v zahrade v spacaku a pil kolko vladzem.. skoda ze si stastny len par hodin potom je okno. Kym sa vypne svet, na druhy den nakopnut sa alkoholom, poskladat mozajku co sa vsetko vcera stalo, niekde vyhrabat peniaze na Alkohol a znovu do tunela..tak som s vypetim poslednych sil poznasnazil nieco urobit. Chvilu nepit. Uz je mesiac asi. Nepocitam to. Neni potrebne nakolko to nie je dolezite. Dolezite je to ze zacal som sa smiat. Apstinencia bola tazka prvy den som sa nevedel ani s dvoma rukami napit vody. Nemal som peniaze na pivo, tak som vypil doma vsetko kde bol napis alkohol. Kvapky na Kassel, na zaludok allpu, 3 dni som mal tazke depresie, nevedel som spat jest,potil som sa ako keby som sa sprchoval, mal som hnacky, nevladal som prejst do kupelne...Clovek je masina. Ta najdlchsia cesta zacina prvym krokom. Dnes zadbam o svoje telo, je to jedine co mam. Dnes budem mily a nebudem nikoho kritizovat. Dnes budem planovat co budem robit.Dnes sa nebudem bat byt stastny. Mysli stastne a budes stastny. Jedine co mame je dnes, to dnes robime buducnost nie zajtra ani vcera..a ak sa ti to dnes nepodary, zacni znovu zajtra....zabudni co priniesol alkohol uz sa to stalo..dnes zacni novy zivot byt stastny...dlhodobe pouzivanie alkoholu meni cloveka. Tak sa musis na novo spoznat. Nakolko budes iny ked nebudes pit. Novy a iny. Vsetko podlieha zmene. Priatelia prajem krasny den usmiaty a pekny..
BF
Zit dnes a s radostou. Teraz bud stastny a vesely
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62880
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
24 hodin může být nejhorších. Tak si hlavně nic nevyčítej Filipe.) a zkus to znova.

Tak to vám fandim pánové!
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62882
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Prajem pekny den...ci pijete nepijete alkohol. vsetko stoji na jedle. A pitnom Rezime. Prvych 24hodin je naktazsich. Potom 7 dni kym samotne telo sa zacne divne spravat. Potom to ide..same..ked som mal v tom case depresie, a tlak na psichyku bol abnormalny zacnite pracovat. Robte to co nenavidite. Aj ked sa Potis, Trasies nevies ani srob zakrutit, nepodlahni. Zapametaj si aj toto pominie. Kazdy den bude trochu lepsie. Aj toto pominie, kazdy problem pominie. Vsetko pominie. A kazdy den mozes zacat znovu. Nie je dolezite kolko krat si sklamal, dolezite je ze sa znovu pokusis. Kazdy den sa mozes pokusit nieco vylepsit. Ale vzdy len jeden problem a ten co je na dosah...ak si tak psichycky rozbyty ze sa bojis vychodit z domu, vyjdi...aj ked sa citis zle, kracaj kde je ruch ludi....Koffein a Nikotin u mna podporuju depresiju a neumocnuju moju dobru naladu. Ludkovia ak som dokazal ja nepit tak to dokaze kazdy...prve dni mi pomahaly jednoduche tabletky, kinedril, tabletky na cestovanie...vecer 2 a postupne som prekonal moj fizycky abstak. Po 11 donoch mi ustupilo potenie. A zacal som jest a pit na co som mal chut..jasne ze priberam...ale vsetko postupne..vratil sa mi apatit jest...to je potrebne. Dofavat vyzivu pre telo..prajem pekny den
BF
Zit dnes a s radostou. Teraz bud stastny a vesely
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62884
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
a taky si uvědomit, že pití a štěstí jsou dvě odlišný věci, prakticky protiklady:) ta chvilková úleva, to je opravdu jako mávnutí křídly, oproti míru, co si člověk může vytvořit střízlivostí. Na tohle se snažim myslet, když na mě přijde bažení. Položim si otázku, co vlastně chci být, kým chci být. A odpověď mam jasnou.)
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62885
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Mila Rachel ako si povedala, vnutorny pokoj. Byt stastny a pritomny. Tym ze som prestal pit alkohol, nastupuje ina otazka viem kto som? Radim sa do skupiny silnych Pijakov. Ale ide to. Treba sa potom zamerat na rozvoj sameho seba. Mysliet na alkohol, na to nemam cas, nakolko tym ze pijem stracam cas. A cas je jedine co mame..
BF
Zit dnes a s radostou. Teraz bud stastny a vesely
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62886
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Alkohol nam pomaly meni osobnost. Nastupuje viac volneho casu, menej planovania,ako rychlo, potajme, alebo zaparkovat auto a hned si dat dusok alkoholu...pridu vycitky, depresia, ale kazdy den mozeme znovu zacat. Co sa vcera stalo. Uz je prec. Netreba sa tym nicht. Daj si ciel, byt uspeny,bohaty, mudry, dobru rodinu..a minulost zamkny. Mas len teraz...drzim vsetkym palce, a usmiaty den
BF
Zit dnes a s radostou. Teraz bud stastny a vesely
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62887
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
24dni. Ne hodin. A nic si nevyčítám. Já jsem se sebou spokojený. Plním co jsem si řekl.
Filip
Senior Boarder
Příspěvky: 42
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62888
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
o to lepší:) krásný večer
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62889
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Mně vyhovuje nepít, konec konců vím, že s pitím bych zlepšení, které od života čekám nedokázal.To mám už opravdu vyzkoušeno, s pitím jsem nic z toho co bych chtěl dokázat nedokázal.Takže jedině se můžu zlepšit jako střízlivý, to je mi jasné.Něco jako střízlivý náhled se mi také dostavuje, ale musím také filtrovat co vlastně chci teď řešit a co tedy nebudu jaksi řešit, protože bych se z toho akorát zhroutil nebo zešílel. To raději lehce blázním abych se nezbláznil, klidně si trochu švejkuju a obelhávám se, nemůžu si všechno naráz připustit a řešit jako střízlivý celospolečenské témata, to by bylo tak na to se zastřelit.Chce to se umět i trošku sám sebe obelhat, abych něco dosáhl.A samozřejmě obelhat svou jako kočka čekající závislost, která tu furt někde je a čeká na příležitost. Hodně zdaru, jde to ztuha, ale zaplať Pánbů za každý nový den abstinence, i když jsem ten agnostik.
Raskolnikov
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...89101112131415
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter