Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...89101112131415
Dolů
Téma: Abstinenční priznaky.
*
#62890
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Dobre rano, prichadza jedsen. Dvod nepit a byt triezvy, ja som si dal dovod byt pritomny, sustredujem sa na dnes. Vsetko je ako ma. Riesim problemi co su na dosach. Postupne.vsetko bude v poriadku.
BF
Zit dnes a s radostou. Teraz bud stastny a vesely
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62891
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Hodně zdaru.S partou abstinentů se to táhne lépe.
Raskolnikov
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 19/09/2021 08:45 Provedl: Raskolnikov.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62892
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Vsetko ide z vnutra. Tvoje telo je Chram, si tym co do neho davas. Mam roznych zakaznikov. Jeden bol saman, Alkohol je navykova latka na telo, s rozum. Ak je chut si dat Panaka,pominie. Hlavne je tvoje vnutro. Netrap sa problemom co zatial riesnie nema. Ries tie co maju.
BF
Zit dnes a s radostou. Teraz bud stastny a vesely
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62893
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Každý to má jinak, a každý měl jinou závislost, třeba asi vyhledat odbornou pomoc, sám to sice jde nějak urvat při slabší abstinenci, ale je to značně neefektivní a není důvod si nenajmout odbornou pomoc a využívat všech typů pomoci, zejména té společné mezi abstinujícími alkoholiky. Výborně využít čas a vypovídat se k věci a dle moderování sezení alkoholiků je i mojí potřebou a bez toho jsem se teda opravdu obešel jen hodně těžko a vyloženě nepříliš efektivně.Nechci zabíhat do detailů, ale stejně jsem si musel s někým povídat o své abstinenci a tak dvakrát týdně to někomu sdělovat, že jsem asbtinující alkoholik.Ono ten osobní kontakt, zpětnou vazbu, emoce odečtené z druhého člověka ani ten web nenahradí i když je to také dobré, ale opět značný žrout času a neefektivní.
Raskolnikov
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 19/09/2021 11:13 Provedl: Raskolnikov.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62894
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Mně pomohl sport, ten linIový, přímočarý(chůze, plavání,kolo) Na nějaké zbrklé pohyby nemám už tělo. Jednou jsem si šel zaběhat pár koleček a bolel mne půl týdne kotník. Já zapoměl, že jej měl pochroumaný z minulosti.Taky ty psychické šrámy co se mi s alkoholem dařilo držet v nevědomí mi nějak vypluly na povrch a postupně se s nimi snažím bojovat. Je to o vaší psychice a tu má každý jinou.Též jsem zjistil, že zdravé jídlo a zejména velikost porce vypadá zcela jinak než co jsem jedl.Naschle příští víkend.
Raskolnikov
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 19/09/2021 11:32 Provedl: Raskolnikov.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62895
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Do nulpatie(chronické dělání hovadin všeho druhu a neúspěchy všeho druhu) se počítá dopracovat se k alkoholismu,obezitě, závislostem na nikotinu, závislostem všeho druhu. Přestat s tím je brutálně těžké. A ještě budete dělat morče někomu a odpracovávat si psychicky vše za něj? HOUVNO!Ten vztah se dá opustit, dá se z něj vycouvat, jak k lidem tak k návykům.Ono kdo si vzpomene na spolužáky po 15 letech?Život je čas na zkušenost a z každé zkušenosti se dá benefitovat jen omezenou dobu. Proto je lepší z této zkušenosti zcela vycouvat, jen částečně to už nebude stačit.Hodně zdaru.Nechci předkládat hotové předžvýkané názory, nejsem odborník, jen laický abstinent a sám mám také na mále, nevím jak mi to dlouho vydrží, snažím se, ale nejsem stroj.
Raskolnikov
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62897
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Mas uplbou pravdu, kazdy ma ine podmienky, ine okolnosti a ine prostredie. Niekto potrebuje sa rozpravat. Niekto sem napisat. Mne sa paci ako si tu pomahate. Na slovensku nie je taketo diskusne forum. Slovak z nemecka v okruhu samich poliakov. Pise na ceske forum. Ved to je super, vsetko je zaujimave, aj to ze uz som mesiac nepil. To je moj drhy rekord..ale ide to dobre. Nic nesilim, ale ide to. Kazdy den je vyhra..super.
BF
Zit dnes a s radostou. Teraz bud stastny a vesely
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62899
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Taky nakonec zkouším odbornou pomoc, sama jsem zvládla vždy jen pár dní.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62900
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Držim palce Inko!
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62901
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Inka13 napsal:
Taky nakonec zkouším odbornou pomoc, sama jsem zvládla vždy jen pár dní.

Kazdy musi zacat hned a preco nie? ked chce prestat pit alkohol. Dnes je to co robi zajtra. To dnes len teraz v danom Momente tvorime buducnost vela ludi mysli co urobi zajtra. A pritom dnes mozes tolko urobit. Na AA sedeniach v nemecku som chodil na nemecke a polske stretnutia. Potom kazdy hovoril ako prekonal den. Naozaj som hladal riesenia. Mne to osobne dalo moznost vidiet veci aj z ineho pohladu. Ale jedine je vlastne rozhodnutie. To ty sam si tou masinou ktorej staci povedat. Dnes budem pritomny. Ak mozem poradit na zaciatok. Zacny pravifelne jest a pit. Telo sa lepsie City, potom aj ty sa budes lepsie citit. Nemysli na vcera. To je prec. Nevenuj sa tomu co bude zajtra. Venuj sa tomu co prave robis, rob veci co nemas v oblube robit. To presmeruje
BF
Zit dnes a s radostou. Teraz bud stastny a vesely
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...89101112131415
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter