Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...89101112131415
Dolů
Téma: Abstinenční priznaky.
*
#62902
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
BF napsal:
Inka13 napsal:
Taky nakonec zkouším odbornou pomoc, sama jsem zvládla vždy jen pár dní.

Zacny pravifelne jest a pit. Telo sa lepsie City, potom aj ty sa budes lepsie citit. Nemysli na vcera. To je prec. Nevenuj sa tomu co bude zajtra. Venuj sa tomu co prave robis, rob veci co nemas v oblube robit. To presmeruje


Popravdě to přišlo jaksi samo, pravidelné stravování, zlepšení pitného (nealko) režimu, aniž bych se snažila nějak navíc. A hodně jsem se zpomalila, snažím se nedělat několik věcí najednou ...
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62904
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Ponahlaj sa pomaly. Slovenske prioslovie. Nakolko zijem s polsko zenou tak polsky jazyk mi nerobi problem.Dakujem jej za toleranciu a vydrz. To my davalo moznost cerpat poznatky o alkohol.S poliakmi som sa prepracoval na sampiona v piti. Tych 10 rokov v nemecku 30% bolo v alkoholickom opojeny co vecer rozne stadia takze 30% z 10rokov si nepametam. Ale praca na stavbe nepotrebije extra mysel. Staci vykon. A to alkohol zmocnuje. Prislo to same, boli pokusy ale vydrzal som 11 dni a znovu mesiac aspon mat v zilach alkohol ved nemozem spat. Pred mesiacom som si povedal uz nepremarnim ani minutu zo zivota na darmo. Takze som si urobil novy navyk. Byt tu a teraz. Vsimat si okolie a zivot. Bol som uz definityvne rozhodnuty but bit a cakat koniec, cakat na nahody co prinesie alkohol? Alebo zacat znovu zit. Tak som sa rozhodol bojovat. Na vzdavanie sa je vzdy cas....prajem pekny podvecer. Super preciteny....
BF
Zit dnes a s radostou. Teraz bud stastny a vesely
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62907
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Tento týden jsem měl těžkou zkoušku. Zemřel mě hodně blízký člověk. Naštěstí sem vydržel a nic si nedal.
Filip
Senior Boarder
Příspěvky: 42
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62908
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
AHOJ,
je to těžké odolávat svodům, ale jde to. Dnes jsem měl těžký den, stejně tak včera. Musel jsem nasadit vztek a boj, který u mne není tak vlastní. Jsem spíš člověk s mantinely, které dodržuje a lidé toho využívají a je ukorektňován a pak emoční přetlak večer utápí v pivu. A včera a dnes to byly přesně ty dny. PŘEKONAL jsem to za A/ pochopil jsem, že 15:00 opravdu není doba, kdy by se vůbec mělo chodit na pivo(když už tak večer a právě na rychlé utopení a schlazení emocí, ale u lidí bez závislosti a chuti skoncovat se závislostí). B/musel jsem se obelhat(jednoduše to zajíst, zapít, rozptýlit se, prostě jak s malým dítětem jak to umí ženy) C/ řekl jsem si, tak svělý nápad jít po výletu na kole v tomto počasí na pivo, ale jediný háček-já nepiju TAKŽE HOTOVO, vyhráno nemám, ale naučil jsem se nasazovat boj, vztek a prostě to nedám jen tak. D/je mi úplně jedno co si která baba myslí. Jedna mě zkoušela vytočit a já na to jí oplatil naprosto stejnou větou opačně a ona, že "to nebylo hezké od vás" a já na to "TO MNE ALE NAPROSTO NEZAJÍMÁ, ŽE TO NEBYLO HEZKÉ ODE MNE" a vo tom to je, nenechat se zatáhnout různými manažery(NNČ-naprosto nahraditelný člověk, dokonce i má číslo,může si jít zašpásovat s jiným číslem třeba a dát pokoj)ČAU
Jindrak
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 26/09/2021 20:01 Provedl: Jindrak.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62909
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Prostě třeba střílet i góly. Nebýt čistě obránce. Z toho se dá jen remizovat a neustále držet obranu vystavěnou je strašně namáhavé. Chce to mít kus agresora v sobě, naučit se výbušnost a obrátit ji preventivně k hrozbám (pokud jste emocionální piják na vnitřní rozrušení z lidských vztahových a komunikačních selháních). Prostě obrana útokem, to češi znají a dělají právě i preventivní útoky. Dnes tuplem, zkrátka snaží se odehnat lidi, aby už je příště neotravovali, ale to nejde si nechat líbit. Třeba kontrovat protiútokem, samozřejmě ne fyzickým, ale nenechat si nic líbit.Pořádu udržovat citový, emoční rezervoár v plusu. U mně dřív se dostat do mínusu byl jasný průšvih, a znamenalo to jít na pivo a přerušit abstinenci, většinou drženou tak 14 dnů.Obrana, útok, taktické stažení, útok, obrana a tak dál.Dá se dle mého abstinnece udržet, ale chce to na to jít "žensky" občas dát místo toho napití se těm nervům falešnou oběť (cigáro třeba), zajíst, rychle se stáhnout z dosahu alkoholu, pěkný film, logicky to zmáknout, uvědomit si, že chlap nemůže vyhovět všem svým emocím atd...,Hodně zdaru
Jindrak
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 26/09/2021 20:33 Provedl: Jindrak.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62910
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
BF napsal:
Ponahlaj sa pomaly. Slovenske prioslovie. .

Super, že se ti nadále daří!
A snažím se ponáhlať sa pomaly, něco jde tak nějak samo sebou a jinde se o to usiluji sama vědomě.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62911
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 7 měsíce  
Filip napsal:
Tento týden jsem měl těžkou zkoušku. Zemřel mě hodně blízký člověk. Naštěstí sem vydržel a nic si nedal.

Tak to klobouk dolů!
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62919
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 6 měsíce  
Filipe super! Já už mam sebou taky krizovky. Taky jsem je zatim zvládla. A děkuju si každej den. Co mi vůbec nechybí je ta hnusná plechová pachuť v puse DDDDD. Hezkej den všem
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62920
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 6 měsíce  
Rachel jak dlouho se ti daří abstinovat?
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62921
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 6 měsíce  
Ahoj,lidi. Dufam ze napriek vsetkym okolnostiam, vsetko sa uz stalo. Zajtra zacina vsetko od nova..kto dnes podlahol. Moze skusit znovu. Ja to nepocitam, ide to same. Kazdy hlada svoj sistem. Bol som uplne na dne pred dvoma mesiacmi,moralne, fyzicky,uz som stracal 3 zenu, domov a chut zit. Neexistuje, lieku na alkohol.
BF
Zit dnes a s radostou. Teraz bud stastny a vesely
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...89101112131415
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter