Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...89101112131415
Dolů
Téma: Abstinenční priznaky.
*
#62922
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 6 měsíce  
Hladajte to co vasu pozornost odvedie na alkohol, Mam plno problemov, ktore zily vlastnym zivotom pocas mojho pitia. Tym vecerny pitim, ha zajtra to vyriesim. Skoda ze to zmocnene presvedcenie alkoholom je klam. Zajtra bude to iste a tak prejdu dni, tyzdne. Nevidime vyrastat deti a manzelstva padaju. Mozno to ma trochu posunulo.Ja takto zit nechcem. Ved mozem to zmenit. Priatelia ide to. Ale len ty sam mozes nieco urobit. Ale prve je tvoje vnutorne presvedcenie. Ak ano, To je 50% vyhra. Ak si slaby volaj o pomomoc, priatelov. Ja ako aktyvny alkoholik som vsetmych stratil. Potom musis zapracovat Sam...ale ide to. Za 20 rokov mojho pijackeho zivota ????toto je moj rekord vyse mesiaca som nepil alkohol..drzim palce a myslim na vas..
BF
Zit dnes a s radostou. Teraz bud stastny a vesely
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62923
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 6 měsíce  
Teprve třetí měsíc. Mám za sebou spoustu pokusů. Tento se ale nějak liší. Uplně se mi ten chlast zhnusil. Konečně pořádně vidim, co sem vlastně na něm byla schopná udělat. A jak jsem se omlouvala. Fuj, je mi z toho zle. Najednou vidim tu lež, se kterou jsem se kamarádila, že piju s mírou. A vybavujou se mi věci, když sem se fakt hodně opila, nebyla sem schopná se postarat o sebe ani rodinu. Stalo se opravdu párkrát, ale to mi stačí, je to strašný. Hnus, hnusnej. A mam pocit, že každý den moje rozhodnutí sílí. Neřikam, že neuklouznu, ale vnitřně jsem už někdo jiný a to je pro mě nejduležitější. Všem hodně sil!
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62924
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 6 měsíce  
Rachel, vidím to dost podobně. 3 měsíce jsou myslím ta doba, kdy to člověk začne vidět jinak. Proto asi tříměsíční doba, pokud jde člověk do léčebny.
Všem hezký den a holky (Eriko, Kleris), histologie je negativní
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62925
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 6 měsíce  

Všem hezký den a holky (Eriko, Kleris), histologie je negativní


Karolíno, mám upřímnou radost za tebe! Určitě to byl velký zápřah pro organismus i psychiku. Takže správně jez, správně pij a dobře žij. Kup si něco pěkného, co tě potěší a opatruj se!
Kleris
Expert Boarder
Příspěvky: 109
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62926
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 6 měsíce  
Kajo, to je skvela zprava!!
Oslava probehla?? Byl dort a chlebicky??
Ja mam nejradeji asi chlebicek s vajickem
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62927
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 6 měsíce  
Karolíno to jsem ráda!
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62928
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 6 měsíce  
Ahojte všichni, jak se daří. Já prožívám období, kdy mi vylejzají všechny starý vzpomínky na pití. Věci na který jsem uplně zapomněla. Najednou si na ně vzpomenu. Doufam, že to je součast nějakýho očistnýho procesu a jednou to přejde. A snažim se sama sobě odpustit.
Asi jsem s pitim padla na pomyslný dno. A došlo mi, že dno neni jen o tom, že přijdete o majetek, nebo fyzicky o lidi, práci atd. Pro je to, že jsem přicházela o čas v životě. Čistej, obyčejnej, krásnej čas.

Hodně sil a zdaru všem! A taky lásku" )
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62929
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 6 měsíce  
Rachel, ty nekam dochazis?
Myslim terapii, AA, psychologa?
Protoze, takovyhle dusevni pochody, co mas ted, jsou jak ocisny, tak spousteci procesy.
Takze “ vzdy se strehu”!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62930
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 6 měsíce  
Rachel, hleď dopředu! Nezapomínej, ale hleď dopředu! Tyto naše vzpomínky jsou velmi užitečné jako negativní motivace - jednoduše už víme, co nechceme opakovat. Zkušenost využij ve svůj prospěch. Pocity viny jsou destruktivní a zbytečné. Minulost nezměníme, budoucnost ano. Ten ztracený čas (a třeba nebyl až tak zahozený, třeba to tak prostě mělo být...vždyť každý jsme různě zkoušeni během života...) si jistě vynahradíš milionkrát ve střízlivosti. Měj se ráda!
Kleris
Expert Boarder
Příspěvky: 109
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62932
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 6 měsíce  
Zatim nikam nechodim, ale přemejšlim že budu. Je to pravda, je to spouštěč, ono se tak pak zase rychle zapomene a najednou to neni tak hrozný
Ne, já se nenapiju, aspon ne teď. Určitě ne dneska .) Procházim těžkou očistou, uvědomuju si to, ale je to občas síla teda. Soustředim se na dnes, teď. Občas ale vypluje temno ven. Bohužel si myslim, že to nutný pro uzdravení se. beru to jako takovej úklid holt. Dneska třeba je to mnohem lepší, cejtim se dobře. Zítra to zas může být jinak. Díky za podporu. Taky posílam všem. A učim se mít se ráda, protože v tom asi vězí
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...89101112131415
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter