Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...15
Dolů
Téma: Abstinenční priznaky.
*
#62800
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Filip, stačí keď si aspoň občas odlomíš z rohlíka. A samozrejme dostatok tekutín. Veľa, veľa piť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62801
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Budu se snažit. Jestli to není obráceně klidná hlava pak je žaludek v poho. Ja vím že musím jíst. Zkusím to po trochach.
Filip
Senior Boarder
Příspěvky: 42
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62802
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Zkouším druhý banán. Násilím ale nějak to dám.
Filip
Senior Boarder
Příspěvky: 42
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62803
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Dal sem ten druhej banán. Vody sem v noci vypil tak 4litry. Teď už piju míň ale dal sem si to magnesium. Hlavně ten spánek by bodnul. Jenže já se bojím usnout. Tlak na hrudi prý úzkost a bušení srdce. Když ležím tak počítám údery. už ať to přejde
Filip
Senior Boarder
Příspěvky: 42
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62804
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Když sem přestal posledně tak sem pil je dva dny a přešlo to taky za dva dny. Předtím sem pil déle a absťák byl taky o dost delší. Teď sem udržoval hladinku 6 dní takže to bude určitě zase trvat déle. Asi s tím můžu počítat. Já pořád jen píšu nebo kouřim. Zkusím to zaspat.
Filip
Senior Boarder
Příspěvky: 42
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62805
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Alkohol si vyberá svoju daň za to, čo ti poskytol predtým. V živote nič nie je zadarmo. To nie je moralizovanie. To je fakt. Časy, keď si mohol piť bez následkov máš za sebou. Už to bude vždy tak ako teraz. Každý "relax" zaplatíš týmto stavom.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62806
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Byl sem na dovolené tři dny sem si nic nedal. Pak sem si s manželkou dal jedno pivo večer a okamžitě se mi udělalo zle. Já nevím jestli je to psichycky. Takže už do smrti nic. Asi sem si už svou dávku alkoholu vypil. Musí mi pomoc okolí. Musím to vydržet. Mám kamaráda který pil. Kvůli manželce přestal a ta ho podváděla. Když to zjistil tak se utápět v koralce. Až skončil v nemocnici s cirhózou. Je to několik let. Neviděl sem ho nějak pít ale občas v těch horkách si po obědě otevřel Plzeň a pil ji až do večera. On to tak výdrží. Má dobrou vůli. Dokázal i v asi v 50ti letech přestat kouřit a kouřil 60 denně. Někdo má vůli. Nebavil sem se s ním o tom alkoholu ale dokázal přestat sám.
Filip
Senior Boarder
Příspěvky: 42
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62807
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
JA ti tiež napísal, že abstinuj 24 hodín. Deň po dni. To nie zo srandy, ale aj práve preto, aby si sa nemusel zožierať myšlenkami typu "Takže už do smrti nic". Myšlienky typu "do smrti" zahoď. Nikto z nás nevie, kedy sa to stane. Tak na čo sa tým trápiť.

Takže už do smrti nic. Asi sem si už svou dávku alkoholu vypil.
No, buď sa s tým zmieriš alebo budeš po každom napití takto trpieť. Vyber si.

Musí mi pomoc okolí.
Musíš si pomôcť v prvom rade sám. Skús požiadať manželku nech ti pomôže. Napríklad nech si doma večer nedáva to pivo. S tebou, ani sama. Najideálnejšie by bolo, keby ste doma nemali žiaden alkohol.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62808
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Manželka si dává večer jedno a stím mi pomoc nechce. Že ona problém nemá. Tak sem ji poprosil ať to aspoň nepije predemnou. I když mě to těch 14 dní problém nedělalo. Teď je pro mne důležité překonat ty první dny. A pak se držet. Trápit se už nechci. Nic horšího sem zatím nezažil. Mě ta myšlenka do smrti nic nějak nevadí. Úzkost mám spíše z toho co jsem zase zanedbal pracovně.
Filip
Senior Boarder
Příspěvky: 42
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62809
Re: Abstinenční priznaky. Před 2 rok, 8 měsíce  
Filipe, jak je?
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...15
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter