Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Manžel alkoholik, konečně snad odejdu
#62950
Manžel alkoholik, konečně snad odejdu Před 2 rok, 5 měsíce  
Ahoj.
Můj manžel je alkoholik, už dlouho nejsem šťastná, nesnáším ten alkohol a nesnáším jeho když pije.
Poznali jsme se před 10 lety. Už v té době pil, to ale já taky, a bohužel jsem těch jeho 10 !!! piv za večer neřešila.
Když jsme se spolu nastěhovali, pil o něco méně, cca 5 piv za večer. Pak příšly diskuze na téma děti, já chtěla aby přestal úplně pít, ale uvěřila jsem slíbum že až budou děti, omezí to max na pití o víkendu. Když se narodil první syn, nepřestal samozřejmě, párkrát vydržel večer nepít, ale jinak byl asi na 3 pivech za večer a skleničce - dvoum vína. Pak jsem to už přestala počítat. Neplánovaně se nám narodil druhý syn. Je ted asi na 6 pivech a dvoum sklenicim vína za večer.
Manžela nic nebaví, spí minimalne do 12 (pokud nejde do práce). Ve stejné posteli jsme nespali už ani nepamatuju, protože se v noci pomočuje. Je roztěkany, vždycky z výletu spěchá domu, takže pokud nekam jdeme, v 17 chce být doma aby mohl pít. Celý večer stráví u stolu u piva, s dětmi si nehraje, max jim dá pusu a trochu pomazli. Nechci aby v tom vyrůstali a měli tento vzor. Dohodli jsme se na rozchodu a já si ted hledam byt. Mam z toho smíšene pocity, na jednu stranu je mi to (a manžela) hrozně líto, ale na druhou stranu se hrozně těším, až z tohohle budu pryč.
Julie
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62951
Re: Manžel alkoholik, konečně snad odejdu Před 2 rok, 5 měsíce  
Alkohol v rodině se týká mnoha rodin. Kdyby to každá měla řešit rozvodem. A pomočování se myslím dá řešit u urologa a kontaminovaní postel váměnou molitanové matrace za novou za pár korun.
hojermirek
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62952
Re: Manžel alkoholik, konečně snad odejdu Před 2 rok, 5 měsíce  
Já už nevim jak jinak to řešit. To, že chlap vyspává po chlastu do oběda, v noci je úplně ko, nikdy s nami nejí, na všech vyletech se tváří otráveně, protože krom chlastu ho nic nebaví, cely den je nepříjemný dokud nezasedne k pivu, všude po balkoně se válí vypite lahve atd atd pro mě není funkční rodina.
Julie
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62953
Re: Manžel alkoholik, konečně snad odejdu Před 2 rok, 5 měsíce  
Je to dost individuální...to záleží...nejsem psycholog.Třeba má někdo zde nějakou osobní zkušenost podobného příběhu.
hojermirek
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 30/10/2021 16:30 Provedl: hojermirek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62954
Re: Manžel alkoholik, konečně snad odejdu Před 2 rok, 5 měsíce  
Já mám známého a ten přestal kouřit a pití mu tedy doma určuje manželka, ale je fakt, že teda to byl chytrý chlap, který jen nevěděl kdy má dost a pořád chodil otevírat další láhve vína i doma. Též byl stavební profese.Jenže byl i pracovitý a šikovný chlap co uměl uživit rodinu, pracoval doma, jen je kuřák a více pil, patrně kvůli té profesi, kdy si připíjeli snad i na stavbách. Časem tedy přestali s manželkou kouřit a manželka mu pak zakazovala před návštěvama přehnané pití, ale pil pořád a jako starší už toho asi tolik nevypije. Holt u každého je to jiné. Jde o to co je už alkoholik a jak to zvládá. Co třeba , že by manžel tolik nepil a jaksi to prostě omezil a nějak by to bylo něčím vykompenzované. Ono metoda biče si myslím funguje, ale v momentě, kdy je chlap už na dně a nutně potřebuje přestat. Prý feťák si musí dle dana Horyny svoje vodfetovat, jinak nepřestane. Jestli to není takto i s pitím, nevím.Tak hodně zdaru, třeba mu časem konzumace klesne a začne to zvládat k oboustrané spokojensti.
hojermirek
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62955
Re: Manžel alkoholik, konečně snad odejdu Před 2 rok, 5 měsíce  
To omezení už sliboval 4 roky zpátky a pořád nic, pije každý večer. Alkoholik určitě je, když nepije je nervni, roztěkaný a prostě nedá v tydnu ani jeden den bez piva. Včera jsme podepsali rozvodové papíry, zase slibil, že to omezí, tak jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží, jestli vubec alespon dneska. Já si každopádně hledám byt
Julie
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62956
Re: Manžel alkoholik, konečně snad odejdu Před 2 rok, 5 měsíce  
A k tomu ještě samozřejmě hodně kouří (ja před dětmi také, ale 4 roky jsem si nezapalila a vracet se k tomu nebudu), plus denně marihuana, což je samozřejmě problém číslo 2.
On je kámen úrazu, že já se s dětmi změnila (nekouřím ani nepiju) ale on se nezměnil vubec, Ikdyz před dětmi to sliboval jako samozřejmost. A ten alkohol prostě víc a víc pohlcuje a nic jinyho ho nebaví
Julie
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62957
Re: Manžel alkoholik, konečně snad odejdu Před 2 rok, 5 měsíce  
Odchod od manžela je samozřejmě jediné rozumné řešení, to ani rozebírat nebudu. Co mě ale šokuje, je Vaše neskutečná nezodpovědnost a, promiňte, hloupost. Vy jste si pořídila dítě, protože jste věřila, že pak pít přestane. Jste normální? Nepochopím, jak může někoho takový nesmysl napadnout. Jak může ženská připravit svým dětem takové dětství, takový život. Manželovy alkoholické geny jste hezky předala, chlastat budou pravděpodobně i Vaše děti.
Labradorka
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62958
Re: Manžel alkoholik, konečně snad odejdu Před 2 rok, 5 měsíce  
Ano přesně tak, neskutečná blbost a budu si to navždy vyčítat. Byli jsme mladí a já taky pila a kouřila, ale pro mě to samozřejmě nebyl problém úplně utnout. Popel na hlavu si sypu, to mi věřte
Julie
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62961
Re: Manžel alkoholik, konečně snad odejdu Před 2 rok, 5 měsíce  
S něčím začít je to nejtěžší, pak už to jde(a začít s abstinencí je podobné).Tohle asi vyžaduje odborníka, zašel bych k psychologovi, ne každý ale vyhovuje oběma, takže bych zkusil více a vybral si toho co vám oběma vyhovuje.
hojermirek
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter