Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: 24 rocny bracho alkoholik!
#9173
24 rocny bracho alkoholik! Před 11 rok, 10 měsíce  
ahojte,
moj brat je alkoholik.ma 24 rokov.bol 2x na lieceni a nic. agresivny nie je vobec. teraz zacal do toho miesat aj lieky...velmi ma to trapi (okrem toho,ze pije aj nasa mama..),pretoze to bol sikovny chalan,pekny,inteligentny a proste-zalezi mi na nom.. ( velmi ma ovplyvnuje alkoholizmus v nasej rodine,je to tazke zit s takykm niecim.......
farfalle

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9177
Re: 24 rocny bracho alkoholik! Před 11 rok, 10 měsíce  
Zkus nasměrovat bratra na AA, třeba!!?? možná zkusí znovu, bez tlaku lékařů, terapeutů znovu střízlivět.Léky a prášky, to je moc zlý!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9283
Re: 24 rocny bracho alkoholik! Před 11 rok, 10 měsíce  
Dakujem..
nedavno sa dostal na psychinu opat,pretoze to uz fyzicky nezvladol-tie tabletky plus alkohol..a hned prvy den ako odtial odisiel sa opat tak doriadil..nepisem to preto,ze sa tomu cudujem,to nie,pretoze ta zavislost je silnejsia ako on,ale snazim sa najst sposob,co zmeni tento "zmysel"jeho zivota..tie kluby su v pohode podla mna,ale nevyriesia tu podstatu..
farfalle

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9286
Re: 24 rocny bracho alkoholik! Před 11 rok, 10 měsíce  
Ale člověk pochopí, že je vážně nemocný, uvidí abstinující, co se drží, žijí hezké životy, dostane motivaci, pozná, že bez alkoholu se dá opravdu žít, což žádný alkoholik nevěří.Každý z nás se bojí, bál, že bude mít smutný, hrozný život bez chlastu, že nejde vůbec existovat, ......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9287
Re: 24 rocny bracho alkoholik! Před 11 rok, 10 měsíce  
zdravim:)
ano,je to pekna motivacia..ale v prvom rade musi clovek chciet..len mi to pripada,ze on zatial nechce,ze mu je takto dobre.alebo aj to prostredie robi vela-nedokaze spravit zmenu a neist.pripada mi to,ze nedokaze to sam.nie ze by som ho chcela podcenovat,to nie,ale alkohol ma svoju moc.ale nemozeme byt vkuse pri nom a hucat mu do hlavy..
je toho strasne vela,co by som chcela napisat,ale asi by to nemal kto citat
jeden clovek,ktory sa zaobera touto problematikou mi vravel,ze este nevidel takeho mladeho cloveka byt takto silno zavislym..
je to chodiaca troska,na ktoru sa neda pozerat...
farfalle

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9593
Re: 24 rocny bracho alkoholik! Před 11 rok, 9 měsíce  
Je to smutné dětství mít mámu alkoholičku.Myslím,že bratr nevědomky napodobuje vzor,ve které vyrůstal.Neuvědomuje si,že je i jiný způsob života.Ani ho nezná a myslím,že přestal i věřit,že něco jiného bez pití existuje.Světýlko nějaké naděje u něj zhaslo.Ono něco jiného je donekonečna přesvědčovat.A něco docela jiného ukázat mu kus svého vlastního světa v kterém žijete.Slovy se dá uchlácholit,slovy se dá někdy i přesvědčit-ale tam musí být dobrá vůle i toho druhého.Co tak ukázat mu ten jiný život,dát mu ho trochu ochutnat aby mohl začít přemýšlet trošku jinak.Je léto,co kdyby jste si s bratrem užili kousek dovolené,či víkendy-bez alkoholu,bez berličky.Záraky přichází pomalu a nenápadně-ale dějí se!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter