Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Potřeboval bych poradit jak přestat pít
#14549
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 10 rok, 8 měsíce  
Dá se korigovat, abstinující alkoholici jsou toho důkazem
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14552
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 10 rok, 8 měsíce  
Abstinující alkoholici si řeknou, pro mě toto není. A já osobně jsem bez alkoholu spokojená. Pryč jsou ty dny, kdy mě to ovládalo. Ale jak říkám, aspoň prozatím. Umění je, vyrovnat se s tím, když přijde bažení, recidiva - umět si poradit.
Eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18373
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 10 rok  
Kup si KUDZU, to pomáha.
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18474
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 9 rok, 12 měsíce  
Jsem alkoholik, přiznala jsem si to teprve nedávno, ale asi je to vážnější než jsem si myslela, původně jsem to přikládala depresím. Před 6 týdny jsem v alkoholické depce požádala svého partnera o pomoc. Domluvil mi sezení u psychiatra i psychologa. U psychiatra jsem byla jednou, předepsal mi Tiapru a Selinkro. Kecy s psychologem nějak nezabírají. Tiapru beru pravidelně, Selinkro jsem si vzala jednou a už je mi z něj 2 dny blbě. Abstinovat jsem vydržela právě jen těch 6 týdnů, pak začaly problémy v práci, s nemocnými dětmi, s nemocným partnerem a zase v tom jedu. Vypiju cca flašku vodky denně. Nevím co s tím. Máte někdo takovou zkušenost? J
podjana
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18477
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 9 rok, 12 měsíce  
Jo, to už je zle.Zkus ještě AA, pak léčebnu.Myslím to vážně.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19010
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 9 rok, 10 měsíce  
Dobrý den,
Mám problém s alkoholem. Vydržím nepít třeba měsíc, pak jdu do hospody s kamarády a vypiju si a nevím kdy přestat a jsem schopný utratit půlku výplaty, i když vím, že nebudu mít co do pusy. Druhý den mám depresi a musím jít pít znovu. Když mám vypito a pijeme s přítelkyní, tak jsem agresivní a jsem schopen odejít, poslat jí do háje a přijít druhý den a všechno jí včítat a z toho mám depku, co jsem to zase dělal. Bojím se, aby to s přítelkyní neskončilo, aby mě kvůli tomu neposlala do háje. Má paranoia k tomu moc nepřispívá. Všechno ve vztahu funguje, do té doby, než začnu pít. Na léčení se necítím. Můžete někdo poradit, jak se zbavit uplně alkoholu? Vydržím to klidně i 2 měsíce nepít. Ale pak se utrhnu z řetězu a je průser. Díky všem za rady.
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19011
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 9 rok, 10 měsíce  
Hm..tipický kvartální pití, nic zvláštního má to hodně lidí.Počítej, že o přítelkyni nakonec stejně přijdeš a pak to bude jenom horší..Zkusil bych ambulantní léčbu, vůlí to zřejmě už nedáš
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19013
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 9 rok, 10 měsíce  
Tome,je fajn že si to přiznáváš.Jinak souhasím s Petrem.Vyhledej pomoc odborníka nebo začni s pomocí Anonymních alkoholiků.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19014
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 9 rok, 10 měsíce  
Přesně tak, než jsem stačila zareagovat, tak už máš správné rady, nenechávej nic na vůli, sám nic nezmůžeš, jednej dřív než ztratíš přítelkyni apod...
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19015
Re: Potřeboval bych poradit jak přestat pít Před 9 rok, 10 měsíce  
Nechci se nikde lecit. Zkousel jsem si pomoct sam a to nejak nevychazi. K psychologovi chodit taky nechci, nevim co bych mu tam rikal a co bych s nim resil. Stavy se stupnuji a zhorsuji. Nemyslel jsem si ze tohle budu nekdy resit. S prytrlkyni to resit nechci, nechci aby vedela ze se nejak lecim. Jsem z toho trosku psychycky znicenej. A nejhorsi je, ze mi je 21. Co budu delat v 25. Ale urcite to chci nejak resit, jinak budu na psichyatra.
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter