Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Zadost o radu
#11249
Zadost o radu Před 11 rok, 6 měsíce  
Jsem s pritelem uz 4 roky. A chtela bych vedet, jestli to nahodou s alkoholem moc neprehani. Na akce chodime 2-3x za mesic. Pritel se bud dostane do nalady nebo se opije, zalezi jak kdy.Pije max jeden vecer o vikendu. Jinak je vse v poradku. Ale nedavno se stalo, ze jeho bratr(nemam ho rada) kdyz nas navstivil a oni se spolu opily a po odchodu bratra domu, my muj pritel zacal nadavat, kvuli bratrovi, ze ho neakceptuju atd. a taky kvuli jinym vecem. Rano si na nic nepamatoval, kdyz jsem mu to rekla. Ja jsem se s nim chtela hned rozejit, protoze jsem se bala jak na me kricel, ale nakonec jsem zustala. A po nejakem case jsme navstivily jeho pratele, tam se samozrejme taky pilo, muj pritel se opil a po prichodu domu, kdyz uz jsme byly v posteli, tak najednou vstal z postele postavil se ke zdi a zacal curat. Samozrejme jsem ho hned zastavila, ale prijde mi to strasne divne. On si zase na nic nepamatoval. A ted se mi zda, ze prevazne mi zveme pratele k nam domu a delame akce casteji nez jini. Nevim jestli jsem precitlivela, protoze ja alkohol moc nepiju, tak nevim co si myslet. Jo a jeho otec je alkoholik.
Anonymm

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11251
Re: Zadost o radu Před 11 rok, 6 měsíce  
Proč o tom přemýšlíte sama se sebou?Proč si o tomto problému nepohovoříte s přítelem?????Jestli má problém a bude otevřený-musí ho zákonitě cítit.Myslím,že alkoholik není má jen problémové pití,které k tomu přeroste ovšem časem.Vy s ním máte právo o tom otevřeně komunikovat.Co s tím on udělá?je druhá věc a cele v jeho vlastní kompetenci!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11253
Re: Zadost o radu Před 11 rok, 6 měsíce  
A přítel se nestydí za to, co vyvádí pod vlivem alkoholu?Divné?On by se měl leknout, ptát se......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11258
Re: Zadost o radu Před 11 rok, 6 měsíce  
No, ja jsem se s nim o tom bavila, ale nic jsme nevyresily. On se potom bavil s kamaradem o tom curani v praci a mu se to pry taky stalo. A pak uz jsme o tom nemluvily. Ja jsem mu rikala, ze bych byla nerada kdyby dopadl jako otec, no a on mi rekl, ze on nikdy alkoholik nebude atd.Planujeme spolu budoucnost a deti, ale trochu se bojim, ze kdyz se opije, bude na me kricet sice se to stalo jen jednou, ale tady jsem si cetla, ze se to pak bude stupnovat. No nevim. Ja s pitim moc nemam zkusenosti a u nas v rodine nikdo nepije, tak nevim jestli to neprehanim.
Anonymm

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11259
Re: Zadost o radu Před 11 rok, 6 měsíce  
S dětma bych jistě počkala.Promluv si s ním vážně, klidně mu řekni, že máš strach i Vaše děti.......žádný alkoholik Ti nepřizná moc dlouho, že je alkoholik, že má problém.Je trapné, že když přítel se počůral, on může taky?Co to je?Kolik mu je let?Zdá se Ti to normální?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11269
Re: Zadost o radu Před 11 rok, 6 měsíce  
No jeho kamaradovi je 36 a memu je 32 moc normalni mi to neprijde, ale myslela jsem si, ze takova faze prichazi az pozdeji kdyz se nekdo opiji hodne casto. Takze me dost prekvapuje, ze se to stalo. A moc jsem to neresila, ale kdyz na to myslim, tak mi to hodne vadi.
Anonymm

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11271
Re: Zadost o radu Před 11 rok, 6 měsíce  
Tak kočko mysli a hodně!Jde o Tvůj život, budoucnost Tvých dětí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11279
Re: Zadost o radu Před 11 rok, 6 měsíce  
Rozhodně není normální a běžné se pomočovat.V tom,že mu něco řekli kamarádi je vidět jaké kamarády vlastně má.Z kterého okruhu.On by měl v první řadě respektovat vaše přání a rozhodnutí!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter